Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 11:44:44 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Vladari  (Posjeta: 1585 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
StrumfetaNH
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 3


Profil
« na: Siječanj 06, 2014, 05:07:48 »

Imam mali problem, imam 6 provincija a samo 5 vladara. Velikani mi se opce nisu razvili tj. rodili, a vec su svi stari, a niti mi je tko dosao na dvor. Da li je netko imao slicnu sitaciju? I sto se dogodi ako svi pomru ili je to nekakav bug? MOLIM ZA POMOC!!!!
Evidentirano
avdijica
Gost
« Odgovor #1 na: Siječanj 06, 2014, 05:28:39 »

napadaj i docice ti velikan sa njim ces dobiti poruku otprilike ovako glasi,,,,,plemic matija rebic je dobro obavio zadatak na ratistu ako zelite da ga dodate na dvor to mozete ucuniti ovde,,,,,,velikani ti dolaze sa bitkama sa pobijedama,,,,,,farmeri nemaju velikane
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #2 na: Siječanj 06, 2014, 08:23:14 »

moras nadograditi palacu.Palača je mjesto gdje svi velikani žive. Svaki podignuti nivo povećava maksimalni broj članova carskog dvora za 1.

Maksimalni nivo - 8
Evidentirano

djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #3 na: Siječanj 06, 2014, 09:39:11 »

Obični građanin u okolici carstva ima šansu da postane plemić. Sustav automatski predlaže muškarce i žene koje je moguće dodati u carski dvor. Nakon svake dobivene bitke protiv aktivnog igrača u dometu x2, postoji 20% šansa da sustav generira plemića. Nakon svake dobivene bitke protiv neovisnog grada ili aktivnog igrača van dometa x2, postoji 3% šanse da sustav generira plemića. Svakih 12 sata postoji 12% šansa da sustav generira plemića i plemkinju.
Evidentirano
avdijica
Gost
« Odgovor #4 na: Siječanj 06, 2014, 10:30:10 »

ma pasa moj rokaj i imaces plemica ili farmaj ko horus i imaces stalno nekog za vratom ko te zeli ubit
Evidentirano
StrumfetaNH
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 3


Profil
« Odgovor #5 na: Siječanj 07, 2014, 12:24:31 »

Evo ovako u nicemu od ovoga ocito nije problem napadala, napadalo i mene debelo Smiley, palaca je nivo 5. Jednostavno nitko ne dolazi, a ocito mi se nitko vise nece ni rodit jer mi velikani imaju minimum 50 godina. Jel ima netko pametnije rjesenje?
Evidentirano
escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #6 na: Siječanj 07, 2014, 06:46:11 »

ja bih rekao mali bug. meni se od samog početka ne dolaze velikani. tj došli su dva puta u samom početku i gotovo Smiley a što se tiče rađanja, ima nas dvojica u savezu od 45 koji nikako ne možemo dobiti unuke od vladara. valjda našli kontracepciju, neki moderni.. Grin
Evidentirano
StrumfetaNH
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 3


Profil
« Odgovor #7 na: Siječanj 08, 2014, 01:06:04 »

Aj bar nisam jedina u mene je isti slucaj, samo sto je u mene dosao 1 velikan Grin. A jel' znate mozda sto se desi kad svi pomru, jer moji bi brzo mogli poceti, vladar mi ima 71 godinu, ostali po 50 toliko su stari da im vise ni ne treba kontracepcija Grin. Dvi su provincije bez ikoga, sto napraviti?
Evidentirano
escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #8 na: Siječanj 09, 2014, 05:51:01 »

kad otegnu papke, onda će se netko pojaviti Grin a do tad probaj napadati, možda ti se posreći Smiley
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!