Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 12:59:17 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 3 [4] 5 6   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Dali ce Vrapche smjeti doci u cs2 ???  (Posjeta: 6095 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #45 na: Prosinac 31, 2013, 02:48:34 »

pa koji q  Grin c si se deje uvatija kad se samo ja s tobon prepiren ... pa jeli moguće da ti je toliki komplex čovik nabija  Grin
je je, nemogu spavat kako mi kompleks nabija  Grin
Evidentirano

Vrapche
samunj
Sergeant
**

Karma: +14/-27
Offline Offline

Postova: 54



Profil
« Odgovor #46 na: Prosinac 31, 2013, 02:53:06 »

pa što ga onda toliko glorificiraš  Cheesy  čak si mu posvetija i veliki dio forumskog prostora ... je veliki je deda igrač ( ja osobno većeg nisan upozna i jedini kojem ću priznati da je bolji od mene i horus je bolji naravno  Cheesy ) ali čak ga ni junf naš toliko ne gotivi ka ti  Grin
Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #47 na: Prosinac 31, 2013, 02:55:53 »

pa što ga onda toliko glorificiraš  Cheesy  čak si mu posvetija i veliki dio forumskog prostora ... je veliki je deda igrač ( ja osobno većeg nisan upozna i jedini kojem ću priznati da je bolji od mene i horus je bolji naravno  Cheesy ) ali čak ga ni junf naš toliko ne gotivi ka ti  Grin

pa vidis da sam impresioniran   Cheesy
Evidentirano

Vrapche
cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« Odgovor #48 na: Siječanj 02, 2014, 11:25:16 »

Citam sve ovo i pucam od smijeha  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
Kobajagi
Private
*

Karma: +6/-20
Offline Offline

Postova: 20



Profil
« Odgovor #49 na: Siječanj 02, 2014, 05:35:44 »

istina vidit cemo sad ce da se sukobe savezne voje ...

      uvjek se treba zabrinut kad suprotna strana govori za nekog clana da je posten i da je bezveze izbacen , da je dusu dao za storme ( sam je izaso bdw ) i reko je da vise nikad nece igrat http://prntscr.com/2fuqcl , ali opet s vrapcetom planira cs2  Grin  , razumjem vrabca protivnici ( mazda je presko kod nas iz DT-a i svasta lose za njih naprico , tu opet krivim dadu sto je dobra srca i misli da su i drugi ljudi dobri ) smo itd ali taj covjek je doso s nama na festu ?! pa di je granica ljudskoj gluposti pa i ženu je poveo ...  ili je opet acc dao nekom ?! ( opet čudno da taj neko nemože sam napravit acc) ili ce objasnit da se osvecuje ( a kome se osvecuje sma je izaso i nije mogo objasnit zasto svijetli kad nije on haha ) . Sad dali je to bio plan od početka stvarno mi je to malo TOO SICK  *WALL*
Evidentirano

vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #50 na: Siječanj 04, 2014, 02:19:15 »

istina vidit cemo sad ce da se sukobe savezne voje ...

      uvjek se treba zabrinut kad suprotna strana govori za nekog clana da je posten i da je bezveze izbacen , da je dusu dao za storme ( sam je izaso bdw ) i reko je da vise nikad nece igrat http://prntscr.com/2fuqcl , ali opet s vrapcetom planira cs2  Grin  , razumjem vrabca protivnici ( mazda je presko kod nas iz DT-a i svasta lose za njih naprico , tu opet krivim dadu sto je dobra srca i misli da su i drugi ljudi dobri ) smo itd ali taj covjek je doso s nama na festu ?! pa di je granica ljudskoj gluposti pa i ženu je poveo ...  ili je opet acc dao nekom ?! ( opet čudno da taj neko nemože sam napravit acc) ili ce objasnit da se osvecuje ( a kome se osvecuje sma je izaso i nije mogo objasnit zasto svijetli kad nije on haha ) . Sad dali je to bio plan od početka stvarno mi je to malo TOO SICK  *WALL*

čovjek nije ništa kriv, ali ispada da kad ga ja branim onda je kao špijun... ma zaj. tu pricu

a vi ste poprilicno jadni s ovim uvaljivanjem spija po savezima
Evidentirano

Vrapche
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #51 na: Siječanj 04, 2014, 01:02:51 »

čovjek nije ništa kriv, ali ispada da kad ga ja branim onda je kao špijun... ma zaj. tu pricu

a vi ste poprilicno jadni s ovim uvaljivanjem spija po savezima
Ticurak ne znam preko koga si ulazio ali si imao spijune u SB Wink Wink ja sam okacio slikice pa sam ban dobio na forumu Wink Wink
Evidentirano
MaJoRcek88
Private
*

Karma: +4/-8
Offline Offline

Postova: 11


Profil Email
« Odgovor #52 na: Siječanj 05, 2014, 10:48:30 »

ev jedno pitanje vrapcetu jel ima mjesta za mene u vasem savezu da se ganjam sa sb ?
Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #53 na: Siječanj 05, 2014, 10:56:28 »

ev jedno pitanje vrapcetu jel ima mjesta za mene u vasem savezu da se ganjam sa sb ?

dodji u cs2 da te pozovem  Smiley
Evidentirano

Vrapche
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #54 na: Siječanj 06, 2014, 04:48:32 »

dali ce stvarno vrapche dovesti tu ekipu i uspjeti da napravi nesto Grin Grin jer samo moze da igra po seoskim cs4 i cs6 svjetu koje je SB davno poharao Grin Grin
Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #55 na: Siječanj 06, 2014, 04:51:16 »

dali ce stvarno vrapche dovesti tu ekipu i uspjeti da napravi nesto Grin Grin jer samo moze da igra po seoskim cs4 i cs6 svjetu koje je SB davno poharao Grin Grin

ti stvarno nemaš života van io  Grin

jadničak mali  Kiss
Evidentirano

Vrapche
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #56 na: Siječanj 06, 2014, 05:01:20 »

ti stvarno nemaš života van io  Grin

jadničak mali  Kiss
ja sam odmarao na cs3 i opet uzeo gold moj ticurak i taman mi dolazi zima manje posla a vise zabave Grin Grin Tongue Tongue
Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #57 na: Siječanj 06, 2014, 05:25:16 »

ja sam odmarao na cs3 i opet uzeo gold moj ticurak i taman mi dolazi zima manje posla a vise zabave Grin Grin Tongue Tongue

ti si i inače od velikog posla  Grin
Evidentirano

Vrapche
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #58 na: Siječanj 06, 2014, 05:34:42 »

ti si i inače od velikog posla  Grin
ja sam ti leteci Grin Grin i svake godine kad letim oprasim takve Grin Grin
Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #59 na: Siječanj 06, 2014, 05:35:43 »

ja sam ti leteci Grin Grin i svake godine kad letim oprasim takve Grin Grin

nisi ti normalan  Huh?
Evidentirano

Vrapche
 Str: 1 2 3 [4] 5 6   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!