Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 02:53:58 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Sokol ga nije volio  (Posjeta: 5622 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #15 na: Prosinac 29, 2013, 11:14:45 »

Nismo nikad prije bili u neprijateljskim savezima pa je sve bilo ok, nisam te imao priliku upoznat kakav zaista jesi makar sam puno toga o tebi čuo, al se nisam na to obazirao. Igram više manje uvijek samo jedan svijet zato je sad u cro2 acc na odmoru, zanimljivije mi u v6. Isto tako onaj acc sa slike je nakon par dana završio na odmoru jer sam igrao u cro2 i onda me vođa pitao da li ga on može igrat da se malo zeza na low-point. Dalje ga je preko čuvara igrao do kraja ere, uopće te nisam mogao smjestiti da smo igrali skupa blic 5 jer ja ga nisam igrao. Tvoja prava narav je došla do izražaja tek kad smo u cro2 bili u različitim savezima gdje si vrijeđao mojeg kolegu rotormotora kad te robio... do tad te čak nisam ni dirao a bio si laka meta... nakon toga sam te i ja počeo napadati a i robiti i onda si bio uvrijeđen time i postao vulgaran i uvredljiv... a s takvima komuniciram samo mačevima... šteta što se ovdje ne mogu stavljati privatne poruke koje si mi slao, sve bi jasno bilo odmah... ili one poruke i isječke iz tribuna iz v6 što mi je torcaprelog dao kad je napustio AmonRa radi tebe. Stavio sam te na ignore u oba svijeta al nisi mogao nego si me počeo i na profil provocirat... ko usrani klinjo o 5 godina. Ajd budi faca i ovdje napiši da mogu staviti poruke koje si mi pisao i one koje sam od torce dobio što si na tribun o meni pisao, ako ja mogu stavit tvoje ti onda slobodno stavi moje. Pa nek ljudi ocjene jesi li pri zdravoj pameti više ili nisi kad ih pročitaju. Sve što si ikad postigao bilo je kad si se uz druge šlepao, a ne obratno. Da smo te iz repke na drugom svjetskom izbacili zamjena za tebe bi vjerojatno bolje odigrala i možda bi i medalju osvojili. Srećom na trećem svjetskom ekipa te odmah izbacila i rezultat nije izostao :hooray:
poruke koje smatras uvredljivim saljes na prijavu i tako se rijesavas bezobraznih igraca i usput ih discipliniras. ako su moje poruke tebi toliko uvredljive, prijavi ih umjesto da slinis po forumu i tako si pokusavas dizati rejting. ja u 5 godina nikog nisam stavio na ignor. da stavim tvoje poruke na forum, pa jesi li ti normalan Huh? Huh? zar mislis da ja slikam poruke kad se s nekim dopisujem Shocked Shocked Shocked Shocked mozda sam malo prosvikao ovdije ali toliko lud nisam da takve stvari radim. pa kud bih dosao da sve te poruke slikam. procitam , odgovorim i zaboravim, ako je uvredljiva prosljedim u ured i opet zaboravim. nemoj sebi neku vaznost pridavati, i ovo je previse sto ti tu pisem.
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #16 na: Prosinac 29, 2013, 11:20:10 »

Smiley  Igrao sam ja tamo s tobom a tebe nije bilo 30min dnevno online dok su ostali cuvali dvorce i pazili na racune. A dunkanov racun u blitzu 5 sam ja igrao uz racun mikac0901, dunkanov racun mi je tamo sluzio za one koji su me drzali pod blok napadima sa 400 vojske na koloniju da ih mogu "popalit".  Pricas za sebe da si jedan od najboljih hr igraca a u svim ralmovima imas vise obrambenih poraza od napadackih pobjeda i nema te nikad na igri. Nemoj mislit ako napravis istrazivanje na max da si vise napravio za savez od igraca koji pazi na dvorce ili ostale racune u savezu, bez obzira koliko taj igrac ima bodova, casti itd....
ma vidi ti naseg moderatora,  ;D ;D ;D ;D ;D ti koji bi trebao biti uzor i moralna vertikala ove igre, javno priznajes da si varao u igri t.j igrao s dva, tri racuna. znaci li to da smo tu medalju dobili  na prevaru  Shocked Shocked
Evidentirano

Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #17 na: Prosinac 29, 2013, 11:43:57 »

poruke koje smatras uvredljivim saljes na prijavu i tako se rijesavas bezobraznih igraca i usput ih discipliniras. ako su moje poruke tebi toliko uvredljive, prijavi ih umjesto da slinis po forumu i tako si pokusavas dizati rejting. ja u 5 godina nikog nisam stavio na ignor. da stavim tvoje poruke na forum, pa jesi li ti normalan Huh? Huh? zar mislis da ja slikam poruke kad se s nekim dopisujem Shocked Shocked Shocked Shocked mozda sam malo prosvikao ovdije ali toliko lud nisam da takve stvari radim. pa kud bih dosao da sve te poruke slikam. procitam , odgovorim i zaboravim, ako je uvredljiva prosljedim u ured i opet zaboravim. nemoj sebi neku vaznost pridavati, i ovo je previse sto ti tu pisem.
Bla bla bla... nema izvlačenja... jel mogu staviti tvoje poruke ovdje ili ne je bilo pitanje. Ako nisi pisao ništa uvredljivo ne bi te trebalo smetat? Koliko vidim drobio si naokolo, komentirao, ali nisi ni rekao da ih ne smijem stavit Smiley
Nisi se usprotivio i ako ne napišeš izričito da ih nesmijem stavit na forum ja ću to uzet da se ne protiviš da ovdje završe na forumu Smiley
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #18 na: Prosinac 29, 2013, 11:51:00 »

ma vidi ti naseg moderatora,  ;D ;D ;D ;D ;D ti koji bi trebao biti uzor i moralna vertikala ove igre, javno priznajes da si varao u igri t.j igrao s dva, tri racuna. znaci li to da smo tu medalju dobili  na prevaru  Shocked Shocked
Fali ti opet čitanje s razumijevanjem. Napisao je da mu je račun "služio" a ne da je račun bio njegov. RAČUN JE BIO MOJ samo ga nisam igrao... igrao ga je vođa PREKO ČUVARA što je legalno i dozvoljeno, a ja sam se samo ulogirao tu i tamo kad mi je javio da je imao kakvu lijepu bitku da pogledam i eventualno par sati pripaziti par puta da nismo morali odmor uzimat.
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #19 na: Prosinac 30, 2013, 09:02:44 »

ma vidi ti naseg moderatora,  ;D ;D ;D ;D ;D ti koji bi trebao biti uzor i moralna vertikala ove igre, javno priznajes da si varao u igri t.j igrao s dva, tri racuna. znaci li to da smo tu medalju dobili  na prevaru  Shocked Shocked
ahahhahha da bravo. Pisi u "ured" da ti je uzmu Smiley
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #20 na: Prosinac 30, 2013, 11:29:32 »

ahahhahha da bravo. Pisi u "ured" da ti je uzmu Smiley
hahahahahah ja ću riknut, jao dobraaaaa Grin Grin Grin
Čuo sam da je već pisao u "ured" ne da mu uzmu medalju, nego da mu daju medalju za svjetskog prvaka, da je on ipak bio u reprezentaciji par minuta prije nego su ga šutnuli iz repke *freak*

Horuse jel to istina? Jesi li ili nisi tražio da ti se da medalja da si svjetski prvak? Jasan odgovor molim ako se udostojiš odgovorit naravno... "Da jesam tražio." ili "Ne nisam tražio."
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #21 na: Prosinac 30, 2013, 12:01:03 »

Bla bla bla... nema izvlačenja... jel mogu staviti tvoje poruke ovdje ili ne je bilo pitanje. Ako nisi pisao ništa uvredljivo ne bi te trebalo smetat? Koliko vidim drobio si naokolo, komentirao, ali nisi ni rekao da ih ne smijem stavit Smiley
Nisi se usprotivio i ako ne napišeš izričito da ih nesmijem stavit na forum ja ću to uzet da se ne protiviš da ovdje završe na forumu Smiley
kako bi nesto stavio, ako nema izvlacenja  *hahaha* *hahaha* ja ako ti nesto stavim moram, moram i izvuc. najbolje ti je da pises KUD let3 da ti posalju 2 svoja cepa (po mogucnosti koristena), pa si jedan stavi naprijed a drugi odotraga. sto se mojih poruka tice, smijes ih samo svojoj zeni pokazati i nikom vise, pa ako joj se svide cemo dogovorit daljnje radnje Smiley
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #22 na: Prosinac 30, 2013, 12:12:21 »

hahahahahah ja ću riknut, jao dobraaaaa Grin Grin Grin
Čuo sam da je već pisao u "ured" ne da mu uzmu medalju, nego da mu daju medalju za svjetskog prvaka, da je on ipak bio u reprezentaciji par minuta prije nego su ga šutnuli iz repke *freak*

Horuse jel to istina? Jesi li ili nisi tražio da ti se da medalja da si svjetski prvak? Jasan odgovor molim ako se udostojiš odgovorit naravno... "Da jesam tražio." ili "Ne nisam tražio."
trazio sam sve sto mi po pravilniku igre pripada. nakon 3 mjeseca natezanja i pregovaranja , necu napisati dobio, jer mi je nitko nije poklonio  nego zasluzio medalju predstavnika nacije koju i danas imam na svim profilima u v5. znam da te pece, jer takva velika igraca "velicina  *hahaha* *hahaha* *hahaha* " kao ti uspjela se tek jednom kvalificirati, i to si me cijele kvalifikacije maltretirao, kako odigrati ovo , kako ono, jer u kvalifikacijama ne mozes biti nomad i ne mozes poslati porob, a sto je tvoj domet igre Grin
Evidentirano

siky
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 22



Profil Email
« Odgovor #23 na: Prosinac 30, 2013, 12:39:15 »

horus uvjek bio farmen uvjek osto Smiley
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #24 na: Prosinac 30, 2013, 01:08:22 »

trazio sam sve sto mi po pravilniku igre pripada. nakon 3 mjeseca natezanja i pregovaranja , necu napisati dobio, jer mi je nitko nije poklonio  nego zasluzio medalju predstavnika nacije koju i danas imam na svim profilima u v5. znam da te pece, jer takva velika igraca "velicina  *hahaha* *hahaha* *hahaha* " kao ti uspjela se tek jednom kvalificirati, i to si me cijele kvalifikacije maltretirao, kako odigrati ovo , kako ono, jer u kvalifikacijama ne mozes biti nomad i ne mozes poslati porob, a sto je tvoj domet igre Grin
hahahahahhahahahhahah predstavljo si naciju  a nemaš zlatnu  medalju Smiley to si i zasluzio Grin  mogu ti rec da su te se i bugari sjetili na dodjeli, valjda zato sto si im dosadjivo 3 mjeseca Smiley glavna si im "atrakcija" tamo u uredu  Tongue
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #25 na: Prosinac 30, 2013, 03:19:04 »

...sto se mojih poruka tice, smijes ih samo svojoj zeni pokazati i nikom vise...
Pravo lice najzad Grin
Spominjao si prije pravilnik Grin Ne mogu pokazati tvoje poruke, ali mogu stavljati svoj razgovor s "nekim" tamo anonimusom koji igra imperiju isto samo neće pisat od koga je zacrnit ću sve nickove i avatare koji nisu moji, nek se ljudi nasmiju malo kakvih dobrica koji pršte od kulture ovdje sve ima Smiley To ne krši pravila a može bit ovdje postano da te malo razveselimo kojim šaljivim uratkom da ti ne ponestane veselja za blagdane Smiley
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #26 na: Prosinac 30, 2013, 05:06:42 »

ma vi niste normalni, majke mi... *suicide*
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #27 na: Prosinac 30, 2013, 05:12:37 »

Pravo lice najzad Grin
Spominjao si prije pravilnik Grin Ne mogu pokazati tvoje poruke, ali mogu stavljati svoj razgovor s "nekim" tamo anonimusom koji igra imperiju isto samo neće pisat od koga je zacrnit ću sve nickove i avatare koji nisu moji, nek se ljudi nasmiju malo kakvih dobrica koji pršte od kulture ovdje sve ima Smiley To ne krši pravila a može bit ovdje postano da te malo razveselimo kojim šaljivim uratkom da ti ne ponestane veselja za blagdane Smiley
radi nasih zajednickih era imao si tu milost da ti odgovorim par puta na tvoje bljuvotine jer sam te drzao za veliku zvijer, ali sad vidim da si mali pas koji samo zna lajati na forumu, pa cu se tako i odnositi prema tebi, mirno i ravnodusno slusati tvoje lajanje, sto ce ti ubuduce biti odgovor na svaki tvoj lavez, jer nisi dostojan da vise slova napisem o tebi. tako da tu prestaje svaka nasa komunikacija, ako se negdje sretnemo u kojem realmu , bit ce to samo s macem. , a sto se stavljanja i izvlacenja tice to sam ti napisao vec, ako si ti stavio one prije pomenute cepove, onda znas kome cemo stavit Cool  s sad uzmi konjeke i ode porobi necije carstvo umjesto da zamaras ovdje posten svijet koji ima bitnijih stvari za citati!!




"Zaista velik i plemenit je onaj tko poput velike zvijeri ravnodušno i mirno sluša lajanje malih pasa."
Evidentirano

Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #28 na: Prosinac 30, 2013, 05:55:37 »



Nit pomisliti otvarati slične teme gdije bi nekog člana foruma javno ponižavali i stavljali ga na stup srama. I kad pomislite na tak nešto, sjetite se kako zbog mene nemožete na forum sljedečih nekoliko dana ili mjeseci.
Evidentirano

djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #29 na: Prosinac 30, 2013, 06:23:51 »

ma vi niste normalni, majke mi... *suicide*
a sta ti naso si curu pa si faca Smiley
Evidentirano
 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!