Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 06:49:35 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Medalje  (Posjeta: 1102 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
CADENCA
Private
*

Karma: +2/-2
Offline Offline

Postova: 7


Profil
« na: Prosinac 22, 2013, 03:14:35 »

Jučer je završila Beta2 v6 HR/RS 7 i završio sam na prvom mjestu sa svojim savezom OSVETNICI no ostao sam u šoku kada sam vidio da kako ja, tako i moji suigrači, a i protivnici iz CROBiH i ZLATNI_LJILJANI nismo dobili medalje koje zaslužujemo, time ste uvrijedili malo manje od 150 ljudi koji su svaki dan odvajali po nekoliko sati zadnjih nekoliko mjeseci radi osvajanja ere, a da ne spominjem one koji su potrošili po par stotina eura na dijamante, a zbog čega? Pisali ste o beta verziji da će biti poboljšana verzija IO, a unesli ste samo gorčinu ljudima na samu pomisao te igre, nekoliko igrača koje poznajem je odustalo od te verzije zbog kiše bugova koja je došla s novom verzijom, ljudi koji su osvojili medalje imali su razumijevanja za vaše greške u izradi igrice i usprkos manama nastavili igrati i vjerovali da ćete popraviti što ne valja, ali ste vi prokockali njihovo povjerenje i niste im niti dali niti priznanje za ono što zaslužuju. Iskreno se nadam da ćete popraviti to jer je već nekoliko mojih saveznika zbog toga diglo ruke od ove igre, a bilo bi lijepo da nam u znak isprike dodate pokoji dijamant na račun u znak isprike i nanesene duševne boli i pokažete da vam je stalo do ljudi na čiji se račun hranite Sad
Evidentirano
avdijica
Gost
« Odgovor #1 na: Prosinac 22, 2013, 03:25:23 »

Jučer je završila Beta2 v6 HR/RS 7 i završio sam na prvom mjestu sa svojim savezom OSVETNICI no ostao sam u šoku kada sam vidio da kako ja, tako i moji suigrači, a i protivnici iz CROBiH i ZLATNI_LJILJANI nismo dobili medalje koje zaslužujemo, time ste uvrijedili malo manje od 150 ljudi koji su svaki dan odvajali po nekoliko sati zadnjih nekoliko mjeseci radi osvajanja ere, a da ne spominjem one koji su potrošili po par stotina eura na dijamante, a zbog čega? Pisali ste o beta verziji da će biti poboljšana verzija IO, a unesli ste samo gorčinu ljudima na samu pomisao te igre, nekoliko igrača koje poznajem je odustalo od te verzije zbog kiše bugova koja je došla s novom verzijom, ljudi koji su osvojili medalje imali su razumijevanja za vaše greške u izradi igrice i usprkos manama nastavili igrati i vjerovali da ćete popraviti što ne valja, ali ste vi prokockali njihovo povjerenje i niste im niti dali niti priznanje za ono što zaslužuju. Iskreno se nadam da ćete popraviti to jer je već nekoliko mojih saveznika zbog toga diglo ruke od ove igre, a bilo bi lijepo da nam u znak isprike dodate pokoji dijamant na račun u znak isprike i nanesene duševne boli i pokažete da vam je stalo do ljudi na čiji se račun hranite Sad
potpuno se slaze,,igram ovu igru od prve ere i prve verzije,,,,toliko sam imo greski ,,,,i stete koje mi je nanijela igra,,,,,da nespominjem koliko zivaca sam potrosio  ,,,nakada za ovo vrijeme niko se nije udostojio da mi tu stetu namiri,,lijepe rijeci koje sam dobijo od tigera su jedina utijeha ......nije do mene do ureda je,proslijedicu u ured.....moslim da je ovo prelilo kap...5 dana nisam spavo borio sam se bez dijamanata i trenutne izgradnje hramova koji su pojedini koristili na kraju uspio u tome,,,,da bi vidio da nikakva steta nije namirena ,,a kos gore pored imena mojih clanova nema ni medalje,,,SRAMOTA,,,cak niko da se udostoji i objasni ljudima u cemu je kvaka nek ih je sram citav tim IO
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #2 na: Prosinac 22, 2013, 06:44:05 »

pa dobro, o cemu vi to? koliko puta vam se treba reci da je to beta, probna verzija u kojoj vi testirate igru i dojavljujete greske. greska tu, greska tamo. nase je da to dojavimo da se ispravi i napravi dobra igra. za sad jos uvjek imate petu verziju. a osobno sam napisao da je budala svak tko je lipu potorsio na beti realmu. ako ste igraci , hocete pokazati koliko vrijedite i tiska vas lova u djepu, imate mega blitz pa se dokazujte i ako ste uistinu dobri osvojit cete medalju, dobiti je, pa se ponosite njome.a mozete i u cs svijetovima igrati se lokalnog mocnika ako uspijete istisnuti trenutnog Grin Grin Grin .  a vi umjesto da pisete o glupostima i trivijalnostima, napisite protest o tome kako su bugari unazadili igru, kako nema micanja  i izmjena gradjevina i svega onog ljepog sto je bilo najavljivano i sto je bilo u prvoj beti. umjesto toga sad su pokrenuli ovo  Lips Sealed . ne znam kako i zasto je uopce mozete zvati v6 kad je to samo frizirana peta verzija. poceo sam je igrati ali sam razocaran i moguce je da cu prestat igraiti jer ovo nije ono sto su obecavali i najavljivali!
Evidentirano

CADENCA
Private
*

Karma: +2/-2
Offline Offline

Postova: 7


Profil
« Odgovor #3 na: Prosinac 22, 2013, 08:21:16 »

Pa kakve veze ima to što je probna verzija...neka na medalji piše da smo pobjednici probne ere, mislim da se nitko neće na to buniti, a šta se tiče mege, osobno mislim da je to pretjerivanje, u redu je ubaciti kroz normalnu eru par kutije tko može, ali bacati po 800 eura na mjesec poput efeecea nema potrebe i tu igra po meni gubi čar jer se svodi isključivo na to tko više love potroši. Želio bih samo da CM pokuša se izboriti za to kod bugara da dobijmo medalju kao pobjednici probnog izdanja bete.
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #4 na: Prosinac 22, 2013, 10:16:00 »

Pa kakve veze ima to što je probna verzija...neka na medalji piše da smo pobjednici probne ere, mislim da se nitko neće na to buniti, a šta se tiče mege, osobno mislim da je to pretjerivanje, u redu je ubaciti kroz normalnu eru par kutije tko može, ali bacati po 800 eura na mjesec poput efeecea nema potrebe i tu igra po meni gubi čar jer se svodi isključivo na to tko više love potroši. Želio bih samo da CM pokuša se izboriti za to kod bugara da dobijmo medalju kao pobjednici probnog izdanja bete.
ma trazio sam ja da se stave medalje sa svjetskog u V6 pa kaze da nece jer kao SP se igralo u v5 rezimu. uglavnom bugari su ljuti sto oni nisu prvaci , pa namjerno ne zele stavljati medalje u v6.
Evidentirano

CADENCA
Private
*

Karma: +2/-2
Offline Offline

Postova: 7


Profil
« Odgovor #5 na: Prosinac 23, 2013, 12:19:55 »

Zato ih treba naguziti i na slijedećem prvenstvu  ;D
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!