Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 11:29:25 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Neosvojivi dvorac???  (Posjeta: 1788 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #15 na: Prosinac 19, 2013, 05:50:51 »


Ja mogu napraviti isto kao i dotični igrač - pitati Tigra. Zašto da ometam čovjeka privatnim porukama kada već sve tu ima na forumu iz prve ruke Smiley
Alfa verziju testiraju sami programeri, admini i ostali ljudi koji pripadaju toj skupini, u tom procesu se gleda da se uklone veči bugovi, zatim se pušta slobodna registracija za igrače koja se zove beta verzija. To je proces bilo kakve igre, očeš mmo, rpg, rts, kaj god..
Shvatit češ da u toj verziji igrač ako uoči bug ili neku nepravilnost javlja administratoru, odnosno ovdje Cm-ovima koji to dalje proslijeđuju bugarima programerima da bug isprave.
Zašto da nekog plačaju kad uvijek ima igrača koji će to napraviti besplatno, štoviše još i platiti dok igraju.

Profesionalni probavači? hahahah...

pa mislim da bi ti kao moderator ipak trebao imati znanje da na takva pitanja odgovaras bez da pitas tigera. dobijes neku diju za ovo ,pa bi to trebalo i zaraditi  Grin vi svi moderatori bi se trebali ugledati na Fragmastera.
ja sam testirao alpha verziju, a ne pripadam ni jednoj od te skupine.
Evidentirano

Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #16 na: Prosinac 19, 2013, 06:23:15 »

pa mislim da bi ti kao moderator ipak trebao imati znanje da na takva pitanja odgovaras bez da pitas tigera. dobijes neku diju za ovo ,pa bi to trebalo i zaraditi  Grin vi svi moderatori bi se trebali ugledati na Fragmastera.
ja sam testirao alpha verziju, a ne pripadam ni jednoj od te skupine.

Horuse, ti bi bar trebao znati da bugari moderatorima ne šalju nikakve podatke o v6, ja sam isto kao ti i ostali običan igrač koji tu i tam kupi dije. Meni niti jedan bugar ne šalje podatke o mehaniki igre v6 da bih bio upučen. Sve moram saznati sam iz igre. Cm-ovi su u stalnom kontaktu sa bugarima i vjerovatno imaju pristup pojedinim alatima u igri.
Evidentirano

djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #17 na: Prosinac 19, 2013, 07:00:17 »

pa mislim da bi ti kao moderator ipak trebao imati znanje da na takva pitanja odgovaras bez da pitas tigera. dobijes neku diju za ovo ,pa bi to trebalo i zaraditi  Grin vi svi moderatori bi se trebali ugledati na Fragmastera.
ja sam testirao alpha verziju, a ne pripadam ni jednoj od te skupine.
I ja sam testiro alfa verziju ali proxy je u pravu, nitko nama ne daje informacije iz "ureda" s kojim bi vama bili na raspolaganju. Zato ja vise ne pisem "pitaj tigera" kad ne znam odgovor na pitanje jel se uvjek nadje neko pametan ko ti koji ce nas ucit poslu.....
« Zadnja izmjena: Prosinac 19, 2013, 07:04:18 od djontravolta » Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #18 na: Prosinac 19, 2013, 07:47:25 »

eh moji moderatori  Grin Grin Grin nisam ja ni mislio da dajete aktualne informacije koje dolaze iz ureda, vec stvari vezane uz mehaniku igre, koju ste vec ako ste se primili ovog posla trebali nauciti iz prirucnika i kroz praksu igrajuci . Ponovno cu se prisjetiti Fragstera dok je bio aktivan. tiger nije stigao odgovoriti kad bi neki noob postavio pitanje. na kraju to bi po meni i trebao biti smisao foruma, da novi igraci dodju i pitaju ono sto im njie jasno, a nekolicina iskusnih da im pomaze oko igre. a ne, kad dodje novi  i vidi ova prepucavanja ili mandjine monologe i hvalospjeve , ode da se vise nikad ne vrati.
Evidentirano

LadyPoisonous
Sergeant
**

Karma: +9/-14
Offline Offline

Postova: 94



Profil Email
« Odgovor #19 na: Prosinac 19, 2013, 10:24:05 »

Ubisoft? Garant nema.... ja sam igrao betu Anno i setlerse.  EA? gpotato? Sve mmo imaju betu koju igraju igrači.  I da, sve one daju igračima u beta verziji masne vituralne novce i iteme ako ih koja igra i koristi. Pa to bi svaki bedak koji ima interneta mogao raditi po cijele dane testira igru da nema buga i na tekučem računu samo lova sjeda. Evo nek mi daju minimalac i po cijele dane budem bio na IO, budem dao otkaz i oprostio se od 6 soma samo da radim na toplome i da sjedim Smiley

A kako se testiraju igrice, sada da ne lupam naslove, ali koje nemaju onlajn gejmplej? Smiley

Ja koliko sam ranije citala u novinama postoje ljudi koji se time bave. Ja to ne bih mogla, meni bi to bilo izludjivanje, ja se nerviram kada po petnaest puta moram da pokusavam da predjem nivo u Engri Brdsu, a ne da 100 puta igram jedan isti nivo i iznova i iznova ga prelazim. Smiley Mislis li da ove igrice na mobilnim telefonima imaju Beta verziju i da ih testiraju ljudi sirom sveta? Ne bih rekla.

I ja sam testiro alfa verziju ali proxy je u pravu, nitko nama ne daje informacije iz "ureda" s kojim bi vama bili na raspolaganju. Zato ja vise ne pisem "pitaj tigera" kad ne znam odgovor na pitanje jel se uvjek nadje neko pametan ko ti koji ce nas ucit poslu.....

Oni vama stvarno ne daju informacije o tome? :O To je stvarno budjavo, doduse, za to vi niste krivi, ali opet, lakse po vas. Smiley

Zaboravila sam sinoc da dodam, Proxy izvinjavam se na onome sto sam ti rekla, nisam znala da vi nemate bas nikakve informacije o tome. Smiley
« Zadnja izmjena: Prosinac 20, 2013, 10:06:22 od LadyPoisonous » Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #20 na: Prosinac 21, 2013, 02:57:03 »

Svijet " neosvojivih dvoraca " se privodi kraju , pobjeda : OSVETNICI !  ;D

Evidentirano

 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!