Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 02:23:48 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Neosvojivi dvorac???  (Posjeta: 1789 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
alessio
Lieutenant
***

Karma: +6/-7
Offline Offline

Postova: 168


Profil
« na: Prosinac 17, 2013, 03:56:45 »

Kao savez krenuli smo na dvorac, utvrda 8, klasičan mix elite, a mi sa 970k teške vojske, 7000 ovnova. i puknemo?!
što je zanimljivo, evo bitke, mi je vidjeti ne možemo, jer javi "niste seveznik bla bla i ne možete vidjeti bitku", ali evo rezultata, dakle pukli smo, gubitci nisu preveliki a od nekuda smo dobili 70m?!
ok napadamo drugi puta, u dvorcu ostalo malo vojske, i opet padamo. evo slike bitaka. ono što možemo vidjeti.


Dakle dva puta popušimo, nemamo neke gubitke, ali od nekuda sam se stvori zlato?! što i kako osvojiti dvorac, ili je to neki nebeski dvorac koji brane nevidljive sile?
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #1 na: Prosinac 17, 2013, 04:12:35 »

Ipak ima nas feuda više u igri Smiley ... baš sam pogledao u zadnjim tvojim objavljenim postovima kad smo se naredali na onom kauboju salinju ili kiki , ili pak u nastavku cro1 svijeta kad smo se međusobno tukli  Cheesy
.. koji ste savez  , mislim da je ovo pogrešan prijevod ( izgubili ste ) i da morate napasti još jednom dvorac i vaš je
Evidentirano

alessio
Lieutenant
***

Karma: +6/-7
Offline Offline

Postova: 168


Profil
« Odgovor #2 na: Prosinac 17, 2013, 04:17:41 »

ima nas, ja jedini ex feud u savezu, sada u  zlatni ljiljani, nisam ostale našao gdje su.
ali ono je bila divota, kako se izredali na kaubojima, jedan po jedan je nestajao:D to su bila vremena.

a vidimo za 15 minuta , valjda pada dvorac
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #3 na: Prosinac 17, 2013, 04:24:30 »

OSVETNICI  ;D
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #4 na: Prosinac 17, 2013, 04:53:26 »

Kao savez krenuli smo na dvorac, utvrda 8, klasičan mix elite, a mi sa 970k teške vojske, 7000 ovnova. i puknemo?!
što je zanimljivo, evo bitke, mi je vidjeti ne možemo, jer javi "niste seveznik bla bla i ne možete vidjeti bitku", ali evo rezultata, dakle pukli smo, gubitci nisu preveliki a od nekuda smo dobili 70m?!
ok napadamo drugi puta, u dvorcu ostalo malo vojske, i opet padamo. evo slike bitaka. ono što možemo vidjeti.


Dakle dva puta popušimo, nemamo neke gubitke, ali od nekuda sam se stvori zlato?! što i kako osvojiti dvorac, ili je to neki nebeski dvorac koji brane nevidljive sile?
osim ovnova trebas imati i trabusee barem 1500 ili ak oih nemas , onda 3000 katapulta. bitno je u ostatku vojske koliko imas cuvara, tj macevaoca, jer konjica , a bogami ni kopljanici nece osvojiti sav. dvorac
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #5 na: Prosinac 17, 2013, 05:16:15 »

« Zadnja izmjena: Prosinac 17, 2013, 05:26:48 od Igor245 » Evidentirano

LadyPoisonous
Sergeant
**

Karma: +9/-14
Offline Offline

Postova: 94



Profil Email
« Odgovor #6 na: Prosinac 18, 2013, 12:53:12 »

osim ovnova trebas imati i trabusee barem 1500 ili ak oih nemas , onda 3000 katapulta. bitno je u ostatku vojske koliko imas cuvara, tj macevaoca, jer konjica , a bogami ni kopljanici nece osvojiti sav. dvorac

Horuse, nije o tome rec, Boze... Ti vidis da su oni izgubili bitku a da su dobili zlato. Nesto ne sljaka kako treba.
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #7 na: Prosinac 18, 2013, 02:22:39 »

Horuse, nije o tome rec, Boze... Ti vidis da su oni izgubili bitku a da su dobili zlato. Nesto ne sljaka kako treba.
pa naravno da ne sljaka. ne sljaka 50% toga, zato se i zove beta. problem je sto je vec to beta pola godine i jos uvijek pola toga ne sljaka   Sad
Evidentirano

LadyPoisonous
Sergeant
**

Karma: +9/-14
Offline Offline

Postova: 94



Profil Email
« Odgovor #8 na: Prosinac 18, 2013, 02:27:50 »

pa naravno da ne sljaka. ne sljaka 50% toga, zato se i zove beta. problem je sto je vec to beta pola godine i jos uvijek pola toga ne sljaka   Sad

Nisam znala da je tri meseca (polovinom septembra je izasla, oktobar, novembar, polovina decembra) pola godine...  Shocked

Naravno da ne sljaka, zato sto svi koji je igraju su volonteri, znas ti koliko bi para oni platili da to neko igra, jos ovako i zaradjuju od pojedinih igraca koliko toliko. Ponasaju se k'o da smo crnci. Grin
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #9 na: Prosinac 18, 2013, 04:34:04 »

Nisam znala da je tri meseca (polovinom septembra je izasla, oktobar, novembar, polovina decembra) pola godine...  Shocked

Naravno da ne sljaka, zato sto svi koji je igraju su volonteri, znas ti koliko bi para oni platili da to neko igra, jos ovako i zaradjuju od pojedinih igraca koliko toliko. Ponasaju se k'o da smo crnci. Grin

Jesu tebi platili?
Evidentirano

LadyPoisonous
Sergeant
**

Karma: +9/-14
Offline Offline

Postova: 94



Profil Email
« Odgovor #10 na: Prosinac 18, 2013, 09:57:30 »

Jesu tebi platili?

A ti si neki kurati ovde (kurati znaci kurazan, da ne tumacis kako tebi odgovara)? Jako se profesionalno ponasas za moderatora. Umesto da pomognete coveku i da radite svoj posao, mi objasnjavamo stvari, a vas boli uvo dok vas ne kontaktiraju putem privatne poruke ali bitno da "spustate" clanove. Genijalno!

Ako izvuces to kako treba, a ne kako tebi odgovara, shvatices da se radi o tome da bi puno platili da ne postoje volonteri nego profesionalni probavaci. Wink
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #11 na: Prosinac 18, 2013, 10:28:54 »

A ti si neki kurati ovde (kurati znaci kurazan, da ne tumacis kako tebi odgovara)? Jako se profesionalno ponasas za moderatora. Umesto da pomognete coveku i da radite svoj posao, mi objasnjavamo stvari, a vas boli uvo dok vas ne kontaktiraju putem privatne poruke ali bitno da "spustate" clanove. Genijalno!

Ako izvuces to kako treba, a ne kako tebi odgovara, shvatices da se radi o tome da bi puno platili da ne postoje volonteri nego profesionalni probavaci. Wink
jeste li je culi CMovi !!!!!!!!! u ponedjeljak pocinje ispocetka era. ako prebacite 6000 dija na moj racun , obecajem da cu profesionalno odigrati eru, prijavljivati sve bugove i zavrsiti eru na 1. mjestu po net bodovima (naravno, pod uvijetom da tiger ne igra Grin )
Evidentirano

Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #12 na: Prosinac 18, 2013, 10:49:22 »

A ti si neki kurati ovde (kurati znaci kurazan, da ne tumacis kako tebi odgovara)? Jako se profesionalno ponasas za moderatora. Umesto da pomognete coveku i da radite svoj posao, mi objasnjavamo stvari, a vas boli uvo dok vas ne kontaktiraju putem privatne poruke ali bitno da "spustate" clanove. Genijalno!

Ako izvuces to kako treba, a ne kako tebi odgovara, shvatices da se radi o tome da bi puno platili da ne postoje volonteri nego profesionalni probavaci. Wink


Ja mogu napraviti isto kao i dotični igrač - pitati Tigra. Zašto da ometam čovjeka privatnim porukama kada već sve tu ima na forumu iz prve ruke Smiley
Alfa verziju testiraju sami programeri, admini i ostali ljudi koji pripadaju toj skupini, u tom procesu se gleda da se uklone veči bugovi, zatim se pušta slobodna registracija za igrače koja se zove beta verzija. To je proces bilo kakve igre, očeš mmo, rpg, rts, kaj god..
Shvatit češ da u toj verziji igrač ako uoči bug ili neku nepravilnost javlja administratoru, odnosno ovdje Cm-ovima koji to dalje proslijeđuju bugarima programerima da bug isprave.
Zašto da nekog plačaju kad uvijek ima igrača koji će to napraviti besplatno, štoviše još i platiti dok igraju.

Profesionalni probavači? hahahah...
Evidentirano

LadyPoisonous
Sergeant
**

Karma: +9/-14
Offline Offline

Postova: 94



Profil Email
« Odgovor #13 na: Prosinac 19, 2013, 12:50:06 »


Ja mogu napraviti isto kao i dotični igrač - pitati Tigra. Zašto da ometam čovjeka privatnim porukama kada već sve tu ima na forumu iz prve ruke Smiley
Alfa verziju testiraju sami programeri, admini i ostali ljudi koji pripadaju toj skupini, u tom procesu se gleda da se uklone veči bugovi, zatim se pušta slobodna registracija za igrače koja se zove beta verzija. To je proces bilo kakve igre, očeš mmo, rpg, rts, kaj god..
Shvatit češ da u toj verziji igrač ako uoči bug ili neku nepravilnost javlja administratoru, odnosno ovdje Cm-ovima koji to dalje proslijeđuju bugarima programerima da bug isprave.
Zašto da nekog plačaju kad uvijek ima igrača koji će to napraviti besplatno, štoviše još i platiti dok igraju.

Profesionalni probavači? hahahah...


Ne mogu garantovati za onlajn igrice, ali znam da sve vece kompanije poput Ubisofta, EA games, Bandai, itd. imaju ljude ciji je posao da po 50 puta prelaze nivo i da svaki put traze ima li greska.

Posto toga nema u ovoj igrici, bilo bi preskupo, ali ako je vec Beta verzija u pitanju i kada igraci pomazu u razvijanju proizvoda na kojem ce ti isti vlasnici zaradjivati, bilo bi fer da se daju barem trenutne kompenzacije tim istim igracima (npr dijamanti koji traju dokle god postoji Beta verzija a u regularnoj se brisu) i da se greske ispravljaju malo brze, a ne da za dva meseca Beta 1 sveta isprave 5 - 6 kriticnih stvari i ubace 2 - 3 nove stvari i onda otvore potpuno novi svet Beta 2 sa potpuno drugim gejmplejom gde je vecina gresaka ispravljena... I sada treba igraci da se prebacuju na Beta 2, jer je uzaludno dalje testirati u Beta 1 iz razloga sto su greske ispravljene, a kako oni da znaju koje? Plus, oni igraju i neki su cak i kupili dijamante na B1. Mozda vi ne mozete mnogo pomoci ali barem mozete se truditi da se stvari ubrzaju, ja se nadam...
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #14 na: Prosinac 19, 2013, 01:08:14 »

Ne mogu garantovati za onlajn igrice, ali znam da sve vece kompanije poput Ubisofta, EA games, Bandai, itd. imaju ljude ciji je posao da po 50 puta prelaze nivo i da svaki put traze ima li greska.

Posto toga nema u ovoj igrici, bilo bi preskupo, ali ako je vec Beta verzija u pitanju i kada igraci pomazu u razvijanju proizvoda na kojem ce ti isti vlasnici zaradjivati, bilo bi fer da se daju barem trenutne kompenzacije tim istim igracima (npr dijamanti koji traju dokle god postoji Beta verzija a u regularnoj se brisu) i da se greske ispravljaju malo brze, a ne da za dva meseca Beta 1 sveta isprave 5 - 6 kriticnih stvari i ubace 2 - 3 nove stvari i onda otvore potpuno novi svet Beta 2 sa potpuno drugim gejmplejom gde je vecina gresaka ispravljena... I sada treba igraci da se prebacuju na Beta 2, jer je uzaludno dalje testirati u Beta 1 iz razloga sto su greske ispravljene, a kako oni da znaju koje? Plus, oni igraju i neki su cak i kupili dijamante na B1. Mozda vi ne mozete mnogo pomoci ali barem mozete se truditi da se stvari ubrzaju, ja se nadam...

Ubisoft? Garant nema.... ja sam igrao betu Anno i setlerse.  EA? gpotato? Sve mmo imaju betu koju igraju igrači.  I da, sve one daju igračima u beta verziji masne vituralne novce i iteme ako ih koja igra i koristi. Pa to bi svaki bedak koji ima interneta mogao raditi po cijele dane testira igru da nema buga i na tekučem računu samo lova sjeda. Evo nek mi daju minimalac i po cijele dane budem bio na IO, budem dao otkaz i oprostio se od 6 soma samo da radim na toplome i da sjedim Smiley
Evidentirano

 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!