Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 07:55:34 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: dupli nalog  (Posjeta: 947 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
AMER**ZUTKO
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 2



Profil
« na: Prosinac 12, 2013, 11:09:00 »

Dali je moguce da je do sada covjek igrao sa 3 naloga i to vodza saveza Stene.Lik igra sa 3 naloga cjelo vrijeme
Evidentirano

AMER**ZUTKO
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #1 na: Prosinac 12, 2013, 11:55:42 »

Dali je moguce da je do sada covjek igrao sa 3 naloga i to vodza saveza Stene.Lik igra sa 3 naloga cjelo vrijeme
ako je rijec o crosrb  svjetovima onda je slab, tamo obicno igraju po 5 naloga svaki. ja sam u jednom svijetu 3 realma vukao 2 naloga bas da vidim hoce li netko nesto napraviti i nista. jos ako trosis dije na svim nalozima , nema sanse da ti se nesto desi
Evidentirano

LadyPoisonous
Sergeant
**

Karma: +9/-14
Offline Offline

Postova: 94



Profil Email
« Odgovor #2 na: Prosinac 13, 2013, 12:57:20 »

Dali je moguce da je do sada covjek igrao sa 3 naloga i to vodza saveza Stene.Lik igra sa 3 naloga cjelo vrijeme

CS2 svet, postoji par igraca od kojih svako ima po petnaestak naloga stim da iza svakoga naloga ima drugaciju pricu. Ja sam cak dva takva naloga povukla sa sobom na drugi svet dok nismo skontali da je ista osoba iza racuna.
Evidentirano
AMER**ZUTKO
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 2



Profil
« Odgovor #3 na: Prosinac 15, 2013, 11:26:12 »

Sve mi moze biti jasno al da nazivi saveza nose provokativne i nacisticke slike i obiljezja to stvarno nije uredu.Da lik napise u opisu saveza OVO JE CETNICKI SAVEZ  to je dno dna i svaki put stvara mrznju medzu ljudima.Grbovi saveza nose dvoglavi orao sa 4S.Mislim da ovo samo dolijeva ulje na vatru.Meni licno nes,eta sa kime igram u savezu i ko je koje naciomalnosti,ali mi smeta cetnicko velicanje i savezi koi su namjensi tu da propagiraju i velicaju cetnistvo.Mislim da onaj ko je ovo odobrio da su i oni istog misljenja i cilja,,velicanje srpstva i cetnistva.Protiv srpstva licno nemam nista al to cetnistvo  me je otjeralo iz moje carsije i natjeralo me da se borim za svoje.Iskreno ovo je moje licno misljenje a sa sigurnoscu tvrdim da ga dijeli sa nekolicinom ljudi,samo sto drugi okrecu glavu od toga.I naravno ovdje se ratovi vode izmedzu saveza,CETNICI;USTASE I EL-MUDZAHID,to je toliko primitivno da ni svijesni nisu oni koi to odobravaju.
Evidentirano

AMER**ZUTKO
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!