Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 06:04:05 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Čast ili koliko si glup general  (Posjeta: 2014 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
asterixx
Sergeant
**

Karma: +35/-16
Offline Offline

Postova: 60


Grrrrrrrr


Profil
« na: Prosinac 15, 2013, 04:16:27 »

Pored nekolicine nerazumljivih stvari u IO, meni osobno, jedna od onih koja me najviše živcira je način kako se zarađuje ČAST.
Da bi je zaradio igrač u bitci mora izgubiti bar 10% svoje vojske.
Znači moram biti dovoljno glup i povesti vojsku koja će ginuti da bih zaradio čast.
Kao da je 10% malo!
Znači da bih zaradio nešto časti u 10 napada moram uništiti više od 60% vojske, jer toliko je upravo ode kada svaki put u tih 10 napada izgubim 10%.

Ne morate mi objašnjavati sada da vojsku mogu izgraditi oko falange ili voditi u napad hordu lakih kopalja.
To jednostavno nema smisla i ograničava slobodu igranja.
Što ako me zabavlja imati pola miliuna paladina i želim paliti vojske po cijeloj mapi.
Da sa njima vodim i koplja?! Čemu onda brzina konjice, koja ode u vjetar. Bez veze.

Da zaključim ako si dovoljno nesposoban general da u bitci izgubiš 10% vojske onda ćeš biti nagrađen, a ako nisi onda nećeš.
Ili možda da uvedemo kupovanje časti za dijamante, da to bi bilo najpametnije. Zapravo to već imamo, moraš skršiti 10% vojske, a onda u nestrpljenju posegnuti za dijamantima da se završi nova. Sreća pa nisam nestrpljiv, ali zato sam i dalje živčan, jer nigdje ne mogu zaraditi čast.

'Ajd' živ'li...



« Zadnja izmjena: Prosinac 16, 2013, 07:10:25 od asterixx » Evidentirano

samunj
Sergeant
**

Karma: +14/-27
Offline Offline

Postova: 54



Profil
« Odgovor #1 na: Prosinac 15, 2013, 04:52:46 »

pola milijuna paladina samih ne vridi apsolutno ništa i niko neće bacati gomile resa na paladine kad od kata izginu kao muhe tako da ćeš teško nekoga zapaliti sa paladinima
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #2 na: Prosinac 15, 2013, 05:08:30 »

pola milijuna paladina samih ne vridi apsolutno ništa i niko neće bacati gomile resa na paladine kad od kata izginu kao muhe tako da ćeš teško nekoga zapaliti sa paladinima
samunj, ako pratis forum, ova tema je u v6 rubrici, tj velikanima, a u velikanima nema nomada i kata. znaci on govori o v6 gdje paladini nemaju bas neku konkurenciju
Evidentirano

asterixx
Sergeant
**

Karma: +35/-16
Offline Offline

Postova: 60


Grrrrrrrr


Profil
« Odgovor #3 na: Prosinac 15, 2013, 05:24:39 »

Horus, šta da ti kažem, kada god nešto napišeš uvijek se javi netko sa mišljenjem, a da pri tome ili nema pojma ili promaši temu, ali bitno da ima mišljenje.
Kada napišem nešto moram se pomiriti s tim da će pola komentara biti bez veze, ostalo možeš tolerirati, a tek dva ili tri odgovora ti pomognu u nečemu.
Ja ovdje govorim o konceptu nagrađivanja sa čašću.
Paladine sam pomenuo onako usput da istaknem poantu ograničenja prikupljanja časti u kontekstu različitih stilova igranja, a ne da raspravljam o idealnoj formaciji.

Naprosto htio sam izbaciti svoju frustraciju ovdje u pogledu načina kako se zarađuje čast i vidjeti da li ikoga nervira to isto.
Ali vjerovatno će i ovaj post izazvati lavinu odgovora koji nemaju vezu sa temom, ali tako je to i tu nema pomoći.

Evidentirano

samunj
Sergeant
**

Karma: +14/-27
Offline Offline

Postova: 54



Profil
« Odgovor #4 na: Prosinac 15, 2013, 05:33:43 »

da istina shvatija san tek kad san napisa ... uglavnom ispričavam se mislija san da govori o v5 Wink
Evidentirano
DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #5 na: Prosinac 17, 2013, 01:23:52 »

Horus, šta da ti kažem, kada god nešto napišeš uvijek se javi netko sa mišljenjem, a da pri tome ili nema pojma ili promaši temu, ali bitno da ima mišljenje.
Kada napišem nešto moram se pomiriti s tim da će pola komentara biti bez veze, ostalo možeš tolerirati, a tek dva ili tri odgovora ti pomognu u nečemu.
Ja ovdje govorim o konceptu nagrađivanja sa čašću.
Paladine sam pomenuo onako usput da istaknem poantu ograničenja prikupljanja časti u kontekstu različitih stilova igranja, a ne da raspravljam o idealnoj formaciji.

Naprosto htio sam izbaciti svoju frustraciju ovdje u pogledu načina kako se zarađuje čast i vidjeti da li ikoga nervira to isto.
Ali vjerovatno će i ovaj post izazvati lavinu odgovora koji nemaju vezu sa temom, ali tako je to i tu nema pomoći.


... pa to što si napisao je u biti koncept igre  Cheesy dakle, ako oćeš čast onda laki kopljanici ako ćeš paliti i žariti nema časti Grin  Grin  Grin vrlo jednostavno ili ćeš naletiti na badžu koji ima ne znam 15% manje paladina ... pa dobit krvavu čast mada bi to bilo časno ... kad pogledaš sam početak V5 ne V6 onda je bilo i velikih apsurda a koliko se sjećam po tvom nicku jako dobro znaš kako je to izgledalo ja napadam i gubim čast a na kraju bitke je vratim 3 ili 4 X  Cheesy
Evidentirano
asterixx
Sergeant
**

Karma: +35/-16
Offline Offline

Postova: 60


Grrrrrrrr


Profil
« Odgovor #6 na: Prosinac 22, 2013, 07:33:25 »

Hehe sjećam se toga Grin , mi smo takve igrače zvali veseli kopljanici. Složio bih se da nije časno nekoga prosvirati i za to dobiti čast, ali isto tako je nečasno i izgraditi laka koplja, koja "glume" gubitke, digneš malo medicinu i staviš koliniju na žito 10% i stvar sa gubitcima je riješena.

Mene više muči to što nema priznanja za dobro vođenje vojske. Uz čast bi trebalo dodati i kategoriju dobar vojskovođa i na temelju toga da vojska dobije neke bonuse.

Iako nema veze sa temom, još jedna stvar koju bih volio vidjeti je kakvu vojsku sam ubio. Kod mene sada stoji da sam pobio 700.000 vojnika. Nitko ne zna da li su to laka koplja ili paladini. Igrao sam jednu eru gdje je 40% žrtava koje sam uzrokovao bilo u paladinima od 4 miliona vojske koju sam eliminirao. Isto tako mogao sam loviti igrače sa lakom vojskom i imati 4 miliona ubijenih.

Stvarno bi trebalo proširiti statistike, da se točno vidi koliko si koje vojske pobio i da se vidi koji je to ekvivalent u resursima.
Evidentirano

kattja01
Private
*

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 4


Profil Email
« Odgovor #7 na: Ožujak 24, 2014, 01:12:36 »

da i jos bi trebalo dodati kod svakoga na profil koliko je dijamanata potrosio pa da svi vide dali neko zna da igra pa je preko svoga znanja napravio vojsku i sve mete pred sobom ili je neko pokazao da je savrseno glup pa kupuje vojsku u hramovima da bi lijecio svoje komplekse  Wink
Evidentirano
_suza_
Lieutenant
***

Karma: +15/-10
Offline Offline

Postova: 161


Profil Email
« Odgovor #8 na: Ožujak 24, 2014, 05:06:57 »

ovo sa dijamantima je poslovna tajna Grin
pozudano znamo svi da ih mnogi u pohlepi kupuju samo zbog škrinja i onda dođu u situaciju da leže na milijardama resa koje nemaju na kraju gdje potrošiti Grin
prevelika pohlepa dovela je do toga da se ova igra od najbolje svakim danom sve više urušava
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!