Imperia Online Croatia
Travanj 26, 2024, 11:33:41 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Zašto tako bugari?  (Posjeta: 2142 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« na: Prosinac 06, 2013, 10:35:02 »

Eto napokon i ja mogu dati kompetentno misljenje o novoj verziji i ono nazalost nije nimalo dobro. puno stvari nije islo u prilog V6. nazalost ni nakon skoro pola godine alphe i 4 mjeseca bete, bugova je vise nego previse. igra je skoro neigriva. pa kad nisu mogli napraviti pocetnu ideju, vratili su igru na v5 mehaniku i stacionirali gradjevine i time pokopali sve najave o velikoj novoj verziji. i sve bi se to moglo progledati kroz prste, da bugari nisu uveli tajne nebuloze i zamke za koje samo admini i CMovi znaju, a obicni smrtnici doznaju kad se nadju u takvoj situaciji.
evo ovdje cu opisati jednu takvu situaciju:
Znaci rat je i na 100 i nesto IM nalazi se vazal kojeg sam krenuo oteti. vojsci treba 40 i nesto minuta do tamo i putuje. lik kojem otimam vazala poslao napad na prazno polje s svom vojskom umjesto da naapada neku drugu prov. njegov napad na moju prov. ja 2 minute prije napada na njegovog vazala. polako pratim kretanje vojske. prodje njeogv napad i uz crvene maceve nestane i moj plavi konjanik. PAZI SADA: otvorim bitku i u mojoj provinciji ubijena moja vojska koja je trebala biti preko 100 IM od te prov. vojska se nekim cudom u trenu teleportirala pred bitku u moju prov. ja izgubio vojsku i vojne bodove, a savez najvjerojatnije rat. ajde mislim bug neki , ipak je to nedoradjena beta i pisem nasem CM. a on meni: NIJE BUG  Shocked nego je netko drugi u medjuvremenu preoteo vazala i kad se to desi vojska se istog trena teleportira od kud je krenula  *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy*
tko zna mozda su bugari jos u srednjem vjeku izumili teleporter pa je kod njih to normalno. idem citat uputstva i  nista ne pise o teleportiranju vojske  Cheesy
razumio bih da:
1. ako jedan igrac krene preotimati vazala, da druge igrace automatski blokira u tome i javi mi da ta radnja nije moguca kao kod poroba.
2. pusti sve napade na vazala, pa kako koji igrac napadne vazala tako predje u njegov posjed i onaj zadnji ga zadrzava
3. (bez ne puno logike.) vojska koja je krenula napadati vazala, u trenu preuzimanja istog od strane drugog igraca vraca se nazad u svoju prov. ali ako je putovala 40 minuta u jednom smjeru, da se toliko vraca i nazad

ali ne, bugari imaju teleport i kad se to desi vojska u trenu preleti svu udaljenost i u sekundi se stvori u pocetnoj provinciji.(NAZALOST; NEBULOZA I PRAVILO U IGRI)

siguran sam da takvih "fora" ima vise, pa kad jedan CM zaigra na tim forama moze napredovati trostruko brze nego i najbolji normalni igraci. zato im valjda i ne daju igrati na svjetskom jer su te fore rezervirane za bugare. uglavnom prejadno. mislim da sam poslije ovoga na najboljem putu da ne zaigram vise ni jedan v6 svijet.
Evidentirano

avdijica
Gost
« Odgovor #1 na: Prosinac 06, 2013, 11:11:54 »

farmeru uci od majstora mozda ces nekada shvatiti kako se igra sve sto je napravljeno to se moze braniti samo treba pronaci nacin mislio si na vazalima rat dobiti u borbu a ne da ti ljudi sruse utvrdu 9 u koju se toliko kunes ili je ito bag i fora ili da ti ujutro u 4 sata ubiju do zadnjeg vojnika,,,da to je bag sigurno ,,,dizi gace na stap sto si naucio radit
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #2 na: Prosinac 06, 2013, 11:38:14 »

farmeru uci od majstora mozda ces nekada shvatiti kako se igra sve sto je napravljeno to se moze braniti samo treba pronaci nacin mislio si na vazalima rat dobiti u borbu a ne da ti ljudi sruse utvrdu 9 u koju se toliko kunes ili je ito bag i fora ili da ti ujutro u 4 sata ubiju do zadnjeg vojnika,,,da to je bag sigurno ,,,dizi gace na stap sto si naucio radit

mislim da sam ti vec negdje na forumu napisao sto ti je ciniti. regaj se u v1 i pokazi sto znas a ne da prdekas po forumu. ne razumijem zasto mi se svako malo neki bolesnik kao ti nakaci na vrat. ako si nepismen da te podsjetim da se trebas drzati teme a ne ljeciti komplekse.tema je nebulozno pravilo igre a ne ovo o cemu ti trabunjas. valjda ce neki mod odraditi posao i ukloniti te odavde. ovdje na hr. forumu mozes doci, pitati za savjet i uljudno se zahvaliti kad dobijes odgovor. a kad za par godina u tvojoj zemlji otvore forum onda se tamo  Lips Sealed  Grin
Evidentirano

avdijica
Gost
« Odgovor #3 na: Prosinac 06, 2013, 11:44:55 »


mislim da sam ti vec negdje na forumu napisao sto ti je ciniti. regaj se u v1 i pokazi sto znas a ne da prdekas po forumu. ne razumijem zasto mi se svako malo neki bolesnik kao ti nakaci na vrat. ako si nepismen da te podsjetim da se trebas drzati teme a ne ljeciti komplekse.tema je nebulozno pravilo igre a ne ovo o cemu ti trabunjas. valjda ce neki mod odraditi posao i ukloniti te odavde. ovdje na hr. forumu mozes doci, pitati za savjet i uljudno se zahvaliti kad dobijes odgovor. a kad za par godina u tvojoj zemlji otvore forum onda se tamo  Lips Sealed  Grin
istina boli ,,, dao sam ti odgovor farmeru,,, a u v1 bio sam prvi na tabeli ja igram ovo malo duze nego sto ti sam mislis i takve kao ti cast mi je rokati jer se stalno nesto bune...najdrazi su za rokanje oni koji kukaju......u svim svijetovima digo si gace od mene i ovdije ces ili ces igrati farme bez vojske.... nista vam nevalja sve bagovi  sve pogresno a sve zabrljate u svom savezu  jer neznate pravila igre necitate cak ni obavijesto sto dobijate od administratora,,,,
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #4 na: Prosinac 07, 2013, 12:01:09 »

istina boli ,,, dao sam ti odgovor farmeru,,, a u v1 bio sam prvi na tabeli ja igram ovo malo duze nego sto ti sam mislis i takve kao ti cast mi je rokati jer se stalno nesto bune...najdrazi su za rokanje oni koji kukaju......u svim svijetovima digo si gace od mene i ovdije ces ili ces igrati farme bez vojske.... nista vam nevalja sve bagovi  sve pogresno a sve zabrljate u svom savezu  jer neznate pravila igre necitate cak ni obavijesto sto dobijate od administratora,,,,
e, izgleda da si preskocio terapiju danas Grin Grin to nije dobro , zovi hitnu, vidim  da te jace hice  *hahaha* *hahaha*. mozda si i igrao negdje protiv mene, ne znam. ne zamaram se s jadnicima koji nisu sposobni odigrati 2 ere pod istim imenom. znam sigurno da s "avdijica" nisam igrao ni za a ni protiv, nikad. a "gace" kako ti kazes sam digao u 3 realma (cisto taktike radi), od nekih 200tinjak koliko sam ih odigrao u zadnjih 5 god i ti sigurno nisi ni jedan od tih protivnika. i ni sam nisam sebi jasan sto ti uopce pisem ovo , jer ti si 0, nitko, mucki provokator, nista vise Grin slikaj jedan realm u kojem je avdijica nesto osvojio i pusti prazne price, sutra kad te popusti cudit ces se sto si tu sve napisao ;D
Evidentirano

avdijica
Gost
« Odgovor #5 na: Prosinac 07, 2013, 12:10:26 »

e, izgleda da si preskocio terapiju danas Grin Grin to nije dobro , zovi hitnu, vidim  da te jace hice  *hahaha* *hahaha*. mozda si i igrao negdje protiv mene, ne znam. ne zamaram se s jadnicima koji nisu sposobni odigrati 2 ere pod istim imenom. znam sigurno da s "avdijica" nisam igrao ni za a ni protiv, nikad. a "gace" kako ti kazes sam digao u 3 realma (cisto taktike radi), od nekih 200tinjak koliko sam ih odigrao u zadnjih 5 god i ti sigurno nisi ni jedan od tih protivnika. i ni sam nisam sebi jasan sto ti uopce pisem ovo , jer ti si 0, nitko, mucki provokator, nista vise Grin slikaj jedan realm u kojem je avdijica nesto osvojio i pusti prazne price, sutra kad te popusti cudit ces se sto si tu sve napisao ;D
tacno upravu si samo malo  http://prntscr.com/297ti6  tebi je ovo nepoznato farmeru  ,,,doduse priznam da gotovo svaki drugi svijet igram sa drugim racunom jer puno imam onih koje stalno rokam pa su zeljni  da me roknu ali niko jos nije uspio jer sam profesionalac za tebe i sve koji igraju farme koji su takvi kao ti,,,,,FARMERU
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #6 na: Prosinac 07, 2013, 01:17:31 »

tacno upravu si samo malo  http://prntscr.com/297ti6  tebi je ovo nepoznato farmeru  ,,,doduse priznam da gotovo svaki drugi svijet igram sa drugim racunom jer puno imam onih koje stalno rokam pa su zeljni  da me roknu ali niko jos nije uspio jer sam profesionalac za tebe i sve koji igraju farme koji su takvi kao ti,,,,,FARMERU

nije mi jasno što hočeš dokazati ovom slikom,po njoj se vidi da si davnih godina igrao neki realm punih sat vremena  Tongue
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #7 na: Prosinac 07, 2013, 01:32:14 »

zaboravila
dije su zakon  Smiley
Evidentirano
avdijica
Gost
« Odgovor #8 na: Prosinac 07, 2013, 01:33:59 »

nije mi jasno što hočeš dokazati ovom slikom,po njoj se vidi da si davnih godina igrao neki realm punih sat vremena  Tongue
tako je sa tom slikom pokazukem otkada igram to je druga era imperije a dali sam sat ili duze prepusti masti
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #9 na: Prosinac 07, 2013, 01:37:46 »

tako je sa tom slikom pokazukem otkada igram to je druga era imperije a dali sam sat ili duze prepusti masti

netreba ti mašta,pišu ti bodovi koji iznose 10 a to se bez problema postigne u prvom satu igre
Evidentirano
avdijica
Gost
« Odgovor #10 na: Prosinac 07, 2013, 08:15:30 »

netreba ti mašta,pišu ti bodovi koji iznose 10 a to se bez problema postigne u prvom satu igre
sta je bilo poslije prvog sata   ,,,,,,,,,,,treba ti masta ,,,,,, mozda sam osto na prvom mijestu mozda sam odusto mastaj oni koji su igrali prvu i drugu eru znaju(ako se sijecaju)
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #11 na: Prosinac 07, 2013, 11:31:05 »

sta je bilo poslije prvog sata   ,,,,,,,,,,,treba ti masta ,,,,,, mozda sam osto na prvom mijestu mozda sam odusto mastaj oni koji su igrali prvu i drugu eru znaju(ako se sijecaju)

ako govoris o cro1 prvoj i drugoj eri, ne treba joj masta jer je bila aktivni ucesnik. u prvoj eri moj ucenik , a u drugoj je vodila jedan od najjacih saveza. o sebi necu ni pisat, nema potrebe, sve je davno receno Smiley
http://forum.imperiaonline.org/hr/index.php?topic=2834.0

vidimo kako si poceo, a kako si zavrsio Huh? ja imam slonovsko pamcenje ali se avdijice ne sjecam a kamo li da bih dizao gace od tebe Cool
Evidentirano

avdijica
Gost
« Odgovor #12 na: Prosinac 07, 2013, 01:50:44 »

ako govoris o cro1 prvoj i drugoj eri, ne treba joj masta jer je bila aktivni ucesnik. u prvoj eri moj ucenik , a u drugoj je vodila jedan od najjacih saveza. o sebi necu ni pisat, nema potrebe, sve je davno receno Smiley
http://forum.imperiaonline.org/hr/index.php?topic=2834.0

vidimo kako si poceo, a kako si zavrsio Huh? ja imam slonovsko pamcenje ali se avdijice ne sjecam a kamo li da bih dizao gace od tebe Cool
sve cestitke savezima ,,amon raa ,kauboji i feudals i tebi za onu igru tada ali sada ti si obican farmer,,,pojma nemas sada o igri tvoji savezi ispastaju zbog tvojih greski vrijeme ti je da okacis kopacke o klin i vodstvo prepustis ambicioznijim ljudima svakom igracu dodze kraj ali tebi je kraj doso prije vise era ali nezelis to priznati i zbog muke i zalosti pravis sve vise i vise greski ,,igraj se farme raspusti vojsku ,,a da gace od koga si najcesce dizo taj sam,,,,,ako te bas interesuje koj nik imas moju ip adresu pa pitaj tigera koji je nik sa te ip adrese,,,ako ti on zeli dati tu informaciju....ugledaj se na dankana suti ,,igra,,,nepametuje sve roka fer i posteno dugi niz godina niko mu nista nemoze ,,,,covijek nezeli biti ni vodza nit ista ali igra i zabavlčja se ali ti patis od kompleksa da si gazda i to ti dolazi glave,,prizno ili ne to ti je tako,,,FARMERU
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #13 na: Prosinac 07, 2013, 03:21:05 »

sve cestitke savezima ,,amon raa ,kauboji i feudals

u v4 je broj osvojenih saveznih v. bodova bio realni prikaz najjačeg ratnog saveza a još uz to to je bio jedini cro svijet pa su uglavnom svi i igrali u njemu - više izjednačenih saveza , više ratova itd. .. i naravno najbolje je bilo ratovati s tvrdom_korom i kaubojima  Smiley



Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #14 na: Prosinac 07, 2013, 05:22:08 »

eto kako jedna ozbiljna tema skrene s puta, umjesto da se raspravlja o nebulozama glede pravila u novoj verziji. vracamo se u povijest i pisemo o 5 godina starim erama. cinjenica je da se o meni znalo onda i sada , a ti si uvijek bio i ostat ces nula, nula koja se ne usudi odigrati 2 ere pod istim racunom. i zamolio bih te ako hoces pisati o svojim racunima, ip-ima i kapitulacijama, da si otovris novu temu (sigurno ce masa igraca koji su kapitulirali od tebe to potvrditi i priznati ti velicinu za kojom toliko stremis *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*) a ovdje pustis ljude da pisu o nebuloznim pravilima. iako mora priznati da ima neke poveznice . U domenu SF-a spada teleportacija vojske u v6 . kao i price o tvojoj velicini. samo sto nazalost , teleportacija je realnost u v6 a tvoja velicina je samo plod tvoje maste i ploblema u glavi *crazy*
Evidentirano

 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!