Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 01:44:56 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: zasto Ovnovi za probijanje bedema ne sudjeluju u bitci?  (Posjeta: 913 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
RustyNail
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 6



Profil
« na: Studeni 30, 2013, 11:12:42 »

Kad posaljem u bitku vojsku i kad treba da ruse utvrdu samo je maceovci ruse a ovnovi stoje po strani i uopste ne sudjeluju
Evidentirano
XdemonX1
Private
*

Karma: +0/-4
Offline Offline

Postova: 42


Profil Email
« Odgovor #1 na: Prosinac 01, 2013, 01:25:42 »

prvo moras pobijedit bitku na polju da bi ti ovnovi i ostali vojnici isli na utvrdu a ako pobijedis bitku na polju ovnovi ti idu na utvrdu zajedno sa macevima
Evidentirano
LadyPoisonous
Sergeant
**

Karma: +9/-14
Offline Offline

Postova: 94



Profil Email
« Odgovor #2 na: Prosinac 01, 2013, 04:42:47 »

prvo moras pobijedit bitku na polju da bi ti ovnovi i ostali vojnici isli na utvrdu a ako pobijedis bitku na polju ovnovi ti idu na utvrdu zajedno sa macevima

Pre nego sto komentarises procitaj pitanje do kraja. Vidi se da nije lik debil iako je novajlija, tako da si mu bukvalno rekao ono sto je on pitao zasto se ne desava... -.-

Kad posaljem u bitku vojsku i kad treba da ruse utvrdu samo je maceovci ruse a ovnovi stoje po strani i uopste ne sudjeluju

Postoji mogucnost da je doslo do nekakve greske, stalno se pojavljuju neke rupe, i shodno tome, preporucujem da prijavis problem preko suporta.
Druga mogucnost je da verovatno nisi primetio da su ovnovi u napadu ili da jednostavno animacija nije namestena. U verziji pet se pojavljuju kao male kutijice iza macevaoca: http://prntscr.com/27ybw3
U verziji sest ne znam kako je, ali znam da animacija ne radi bas najbolje. Smiley Verovatno da je samo do toga, jer do sada nisam naletela da mi ovnovi nisu vrsili opsadu. Smiley
Evidentirano
RustyNail
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 6



Profil
« Odgovor #3 na: Prosinac 01, 2013, 06:00:58 »

ja sam u ovom novom svijetu Beta2 v6 HR/RS 8 i nece da ruse samo stoje  Lips Sealed  tak sam vec 2-3 puta izgubio jer nemogu da srusim udvrdu 3-4 nema logike  Huh?
Evidentirano
XdemonX1
Private
*

Karma: +0/-4
Offline Offline

Postova: 42


Profil Email
« Odgovor #4 na: Prosinac 01, 2013, 06:41:07 »

dobro lady.....izvinjavam se
Evidentirano
LadyPoisonous
Sergeant
**

Karma: +9/-14
Offline Offline

Postova: 94



Profil Email
« Odgovor #5 na: Prosinac 01, 2013, 06:42:36 »

dobro lady.....izvinjavam se

Nemas zasto, samo ti skrecem paznju da probas da das sto adekvatniji odgovor moguc.

ja sam u ovom novom svijetu Beta2 v6 HR/RS 8 i nece da ruse samo stoje  Lips Sealed  tak sam vec 2-3 puta izgubio jer nemogu da srusim udvrdu 3-4 nema logike  Huh?

Daj mi posalji slike da vidim mozda ti mogu pomoci. Imam otvoren nalog na toj Beta2 ali ne igram.
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #6 na: Prosinac 01, 2013, 10:08:02 »

ja sam u ovom novom svijetu Beta2 v6 HR/RS 8 i nece da ruse samo stoje  Lips Sealed  tak sam vec 2-3 puta izgubio jer nemogu da srusim udvrdu 3-4 nema logike  Huh?
nemoj to igrati, to je hibridno smece izmedju dvije verzije, nitko ozbiljan to ne igra. igraj neku v5 verziju ili ako mozes upasti u pravu v6. Smiley
Evidentirano

RustyNail
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 6



Profil
« Odgovor #7 na: Prosinac 02, 2013, 10:02:58 »

Kako mislis pravu v6 verziju?
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #8 na: Prosinac 02, 2013, 11:30:48 »

ovo je beta verzija, bar bi trebala bit... u takvoj verziji se igrica dorađuje, uklanjaju se bugovi i sređuju sitnice... nemoj shvaćat ozbiljno dok ne budu pušteni konačno pravi svijetovi... ako budu uopće...
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!