Imperia Online Croatia
Ožujak 19, 2024, 08:48:22 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Simpozij budala na IO.  (Posjeta: 2698 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #15 na: Studeni 29, 2013, 02:59:54 »

e babac nije bitno ko ih je platio , , takve stvari se danas-sutra mogu dogodit svima nama jer malo sta je postalo posteno u ovoj igri ..
a to ti je isto kao i ono sto se meni dogodilo .. i nikog za to nije briga http://prntscr.com/27fmsy

ovdje se briga vodi samo o nekolicini koji daju velike pare na dijamante
ma sve ja to kuzim ( doticni razumije o cemu ja pricam ) , moja je vojska recimo nestala, nekima se poduplala , zato je bugar onaj u negativi sa ekonomskim bodovima jer je lik morao to raspustiti, ima puno problema .  Lips Sealed  previse su se skoncentrirali na V6.

Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #16 na: Studeni 29, 2013, 03:14:47 »

ma sve ja to kuzim ( doticni razumije o cemu ja pricam ) , moja je vojska recimo nestala, nekima se poduplala , zato je bugar onaj u negativi sa ekonomskim bodovima jer je lik morao to raspustiti, ima puno problema .  Lips Sealed  previse su se skoncentrirali na V6.



dotični je imao i svoje dije koje je kupio i zaradio tokom igre, pošto i ti imaš svoje sponzore, a to je nebitno, nisu u pitanju sada ko je kome kupio ili dao, nego potrošeno vrijeme, eto da ti se sad i vrati 1500 dija a ne 300 kako su dali odštetu,  nemožeš tu vojsku naštancati u 5 minuta ili čak 2 dana, a da o šteti ne pričam, koliko god me ti mrzio baba, ja govorim u ime svih igrača i saveza koji imaju štetu a ne samo sebe.
Evidentirano

Probisvit
Private
*

Karma: +1/-2
Offline Offline

Postova: 13


Profil
« Odgovor #17 na: Studeni 29, 2013, 04:29:58 »

Po ovom forumu samo plaču ljudi koju kupuju dijamnate. Nikakva zanimljiva tema. Nego ja kupio 60 trilijuna dijamanta i onda me dobio tip sa 500k bodova i onda ću sad na forum i postaje neigrivo, bugari ovakvi, bugari onakvi, neću više igrat.....

Dosadni ste veoma.
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #18 na: Studeni 29, 2013, 04:51:35 »

dotični je imao i svoje dije koje je kupio i zaradio tokom igre, pošto i ti imaš svoje sponzore, a to je nebitno, nisu u pitanju sada ko je kome kupio ili dao, nego potrošeno vrijeme, eto da ti se sad i vrati 1500 dija a ne 300 kako su dali odštetu,  nemožeš tu vojsku naštancati u 5 minuta ili čak 2 dana, a da o šteti ne pričam, koliko god me ti mrzio baba, ja govorim u ime svih igrača i saveza koji imaju štetu a ne samo sebe.
e moj djole baba sponzore nema!!! Grin Grin Grin baba igra bez premiuma od 12.11. ako te zanima iz riznice sam uzeo 81 dijamant  i to ti je to , laganini ha Lips Sealed ancija
ja ne mrzim nikoga !! nikome ni zlo ne zelim. ati si se Gorane malo previse zaigrao sa IO, stani malo na loptu. previse prijetnji, je izaslo od tebe u zadnje vrijeme , previse uvreda!!
NE MOZES NEKOME ŽELJETI DA NEMA ZA KRUH!!!! tu si stvarno pretjerao
a i onaj šamar što si obecao . znas adresu pa slobodno dođi Wink
što se tiče štete nanesena je svima!!! dva dana bez napada je puno! tu si u pravu .

« Zadnja izmjena: Studeni 29, 2013, 04:53:17 od babagiga » Evidentirano
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #19 na: Studeni 29, 2013, 07:20:13 »

Po ovom forumu samo plaču ljudi koju kupuju dijamnate. Nikakva zanimljiva tema. Nego ja kupio 60 trilijuna dijamanta i onda me dobio tip sa 500k bodova i onda ću sad na forum i postaje neigrivo, bugari ovakvi, bugari onakvi, neću više igrat.....

Dosadni ste veoma.


Sto, jesi ti jedan on onih kojima je max u eri 200k bodova? Smiley
Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #20 na: Studeni 30, 2013, 01:20:24 »

ja ako napravim 100 K bodova to je uspjeh  *xxx*
Evidentirano
.las
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 9


Profil
« Odgovor #21 na: Studeni 30, 2013, 10:01:52 »

Ja iako sam imao nekih nesuglasica sa patrijom slazem se sa kojenom ,ipak oni vode u ratu ali sto su mu propale 2 kontre pomocu kojih je mogao stvoriti prednost i obezbediti si lep ratni nije uredu, i da svi ratovi budu produzeni nece biti uredu,moj savez je takodje u ratu,mi umesto da preko noci radnim danima obezbedimo prednost dok ljudi spavaju ili su na poslu,a sta sada preko vikenda je vecina ljudi 10-20h aktivna i sta onda Huh??? , da zurim u racunalo 24h da uhvatim vojsku, a i protivnik je mogao nastancati mnogo vojske u medjuvremenu i sta onda ja napadnem i protivnik me unisti ako je do obustave imao jacu ekonomiju , a i ko je izmislio da se napadi pustaju u 13,14 ili 15h Huh??? pa stvarno, tada neko na poslu ili skoli zbog vas mu nahvataju vojsku,a ova dupla vojska je takodje na stetu igraca ako je nemogu odrzavati ,onda je raspuste i padnu sa bodovima

Zakljucak iz svega ovoga je da je odsteta samo za igrace kojima je unistena vojska, a ne i za one koji su mogli dobiti dobar ratni ili preokrenuti rat

Verujem da se dosta igraca samnom slaze
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #22 na: Studeni 30, 2013, 05:27:24 »

 Cheesy Cheesy Ovo postaje super, malo se ima vojske , malo nema, vojska mi postala time travels  Shocked Shocked Grin
Ne sad da mi je netko može uhvatiti, nego je ni sam nemogu uhvatiti više   Grin Grin Grin
Evidentirano

 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!