Imperia Online Croatia
Ožujak 19, 2024, 01:47:06 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Simpozij budala na IO.  (Posjeta: 2704 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« na: Studeni 28, 2013, 03:25:59 »

Da odma otvorim temu na pravi nacin:

Ovo sto cu pisati se ne odnosi na nase CMove koji su (bar meni) jako usluzni i odlicni, a sada sto su ograniceni bugarima u to necu ulaziti,
ovaj post je samo za glavne bugare u "uredu".

Sinoc oko 00:00 po nasem vremenu pad servera (tokom naseg rata na cs5) pada server (jos jednom) po ko zna koji put...
Eh sada, ja lovim u koloniji jednog gospodina i iskrcavanje vojske mi je trajalo vise od 30 sekundi (NEVJEROVATNO)
saljem drugu kontru, pada server, moja kontra propada i obustavljaju se napadi do 12:00 (11h po nasem vremenu),
da bi se ja vratio jutros na IO i da vidim sve prove porobljene i porusene, neki su iskoristili taj pad servera, necu ulaziti
da ste ostetili druge igrace, ali ste mene sa tim ostetili nevjerovatno, svi ti porobi i rusenja su mogla biti sprijecena koliko toliko,
iskreno mi vise nije jasno sto nas pravite budalama, zgrcete ogromne pare na dijama a istim tim korisnicima igrice ne pruzate BAS NIKAKVU USLUGU.

Kao prvo, necu govoriti o novcu ulozenom u igru, nego o vremenu koje se provodi na IO, a to je kod mene u zadnjih mjesec dana bar 10h dnevno (AKTIVNO) i jos
dosta (pasivno), e sad ja koji cekam citav dan da okrenem rat u svoju korist kontrom nekom, vi to pokvarite padom server.
Inace i sam sam programer i server administrator, znam kako ide to oko servera, pa ako vec toliko novca dobivate od nas,
covjek bi pomislio da cete kupiti bolju konekciju i bolje servere da sve bude bez pada, medjutim pohlepa je tolika da sve te vase stare servere koristite
i sa ovim ogromnim prilivom igraca (inter, blitz itd itd).

Nemam rijeci vise za vasu aljkavost, kilavost a mogao bih vam dodati jos par epiteta ali necu jer sam kulturan,
trosite nase vrijeme na najgori moguci nacin bez pruzanja optimalne usluge.

I pitanje:

Da li vi vidite opce nezadovoljstvo vasim radom?
Da li vi vidite na postovima na forumu da niko nema NIJEDNU pozitivnu rijec za vas gospodo bugari?
Da li vi vidite da ovime tjerate igrace i sa tom vasom kvazi "novom" verzijom 6?

I jos nesto, ovo obustava do 12h po serveru, znaci to ste stavili, i ja pod napadima otvaram skrinje i ne mogu birati vojsku ni nista nego
bezveze ih bacam, da bi vi 1h nakon toga obustavili do sutra, znaci ja sam 1000-1500 dija maloprije bacio, i da ne spominjem u toj citavoj frci da sam fulio i otvorio 99 na ekstra.... pa kako vas nije sramota i boga i naroda vise?Huh???
« Zadnja izmjena: Studeni 28, 2013, 03:58:29 od kojeen » Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
sanel75
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 10



Profil Email
« Odgovor #1 na: Studeni 28, 2013, 04:22:44 »

podrzavam te potpino druze i mene su pravo ostetili a mogli smo rat skroz da preokrenemo u svoju korist
Evidentirano
grobar
Private
*

Karma: +2/-0
Offline Offline

Postova: 9



Profil
« Odgovor #2 na: Studeni 28, 2013, 04:26:05 »

u pavu si totalno!!!
Evidentirano
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #3 na: Studeni 28, 2013, 04:49:13 »

dijamanti su zakon a bugari se toga drze a nas ko ..... sto se nerviramo i sto je ovo postalo neigrivo ova era i kraj igre na IO
Evidentirano
ERR_OR
Private
*

Karma: +7/-3
Offline Offline

Postova: 14



Profil
« Odgovor #4 na: Studeni 28, 2013, 05:13:38 »

Radi svega toga što si naveo kojeen, prestao sam igrati IO prije par mjeseci... godinama sam visio ovdje a igrica sve gora i gora... uništili su je do kraja... ali razumijem ja njih jer iako vlada opće nezadovoljstvo nema nikakvih poboljšanja...  i dalje se klika i troše gomile novaca... dok je tako neće biti promjena... a ostat će tako... edni odu, drugi dođu  Huh?
Evidentirano
sasa_montana
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 4


Profil Email
« Odgovor #5 na: Studeni 28, 2013, 08:38:25 »

nisi ti imao nista resursa,ne lazi,bio si pod spijunazom non-stop,a pljackan si i rusen pre nego sto je server pao,tako da za te tvoje lazi trebas dobiti ban.
Evidentirano
lonestar
Private
*

Karma: +0/-3
Offline Offline

Postova: 11


Profil
« Odgovor #6 na: Studeni 28, 2013, 09:45:31 »

Meni nije jasno..TKO pušta da napadi počnu u npr. 11.00,12.00,13.00 ?  *crazy*
Večina ljudi je tada na poslu, ili?  Grin možda bugari misle da IO igraju samo onih 400.000 sa burze  Tongue
a onima koji vise 24h tu...dabog da vam Linić naplatio porez na svaki bod  Grin  Grin  Cheesy
Evidentirano
sanel75
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 10



Profil Email
« Odgovor #7 na: Studeni 28, 2013, 11:45:54 »

nisi ti imao nista resursa,ne lazi,bio si pod spijunazom non-stop,a pljackan si i rusen pre nego sto je server pao,tako da za te tvoje lazi trebas dobiti ban.
hahahahahahahaahahaha imate srece sto je pao server inace bi vas osvetnik podavio ko maciće za uzalud potrosene dijamante na vas neznalice
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #8 na: Studeni 29, 2013, 12:01:23 »

Ukratko: Ream 5 Cowards against DOBLEST  - rat

Imali smo rat sa doblest i sigurnu prednost od par tisuća bodova:

U 00:56 sati server time , u imperiju se nije moglo ući više, nikako, ne radi, e sad mi objasnite ovo,i kako je ovo moguće, tražim da se ponište svi napadi na nas i vrati nam vojska i rezultat koji je bio prije 00:58 server time, totalno sam uništen i pao za 1,5 milion bodova.

vidi

http://prntscr.com/275csv
http://prntscr.com/275dkg
http://prntscr.com/275dn8
http://prntscr.com/275dql

Po ovome gledano, svima je server pao osim u Bugarskoj,pošto si svi igrači Bugari ,zar ne?

Recite mi sada što sada?

http://prntscr.com/275dxg
ovo sam bio prije pada servera

http://prntscr.com/273f15

a ovo sam sada

http://prntscr.com/275h4r

osim utrošenog vremena, jer me znaju da sam stalno online, i potrošenih 1500 dija na ovo , i izgubljenih resa,
Usluga naših CM-a je ok,i shvaćam da imaju samo direktive iz ureda.

odgovor je da se nemože vratiti stanje kakvo je bilo prije pada servera, da se nemože poništiti rat.

E pa ovako, igrao sam neku igru prije na nekom drugom serveru, i slična stvar se desila, sve se moglo vratiti i poništiti kako je bilo prije pada.
E sad pitam dotične pametne iskusne programere, kako to da na Imperiji nemogu vratiti stanje prije pada servera, jer vjerujem da takvi alati u programera postoje.
Odšteta je 300 dijamanata, a potrošeno 1500, veoma realno, svaka čast.
A ostali u savezu nisu ni dobili oštetu.
Najgore je što će neprijateljski savez dobiti veliki ratni pljeni i učiniti nam svijet nepodnošljivim za igrati do kraja ere, super.
Može se netko sprdat sa ovim, ali vjerujem da se mnogima ovdje slična stvar desila.
Evidentirano

grobar
Private
*

Karma: +2/-0
Offline Offline

Postova: 9



Profil
« Odgovor #9 na: Studeni 29, 2013, 12:34:59 »

al su tebe batalili   Shocked
Evidentirano
sanel75
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 10



Profil Email
« Odgovor #10 na: Studeni 29, 2013, 12:44:01 »

 Undecided Undecided Undecided
sad je sve jasno zasto je server pao
druze goronja svarno mi te zao, ovo treba pod hitno prekinut igrati svi mi pa cak i moji naj ljuci neprijatelji bar oko ovoga trebamo da se slozijemo i napustimo igricu
ja prvi cu da napustim mozda i ne docekam kraj ere
Evidentirano
grobar
Private
*

Karma: +2/-0
Offline Offline

Postova: 9



Profil
« Odgovor #11 na: Studeni 29, 2013, 12:48:04 »

http://prntscr.com/27bz9l montana server je pao u 00.57   *hmm*
Evidentirano
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #12 na: Studeni 29, 2013, 12:49:24 »

nisi ti imao nista resursa,ne lazi,bio si pod spijunazom non-stop,a pljackan si i rusen pre nego sto je server pao,tako da za te tvoje lazi trebas dobiti ban.

Sta ti pricas, odi igraj se u svom pjesku i trosi te zaradjene dije i tisina. zadnji osvetnikov napad u 00:59 a ja na IO nisam mogao od 00:00, odsad kad mi se obracas pisi velikim slovima jer sam za tebe doktor ove igrice decko Smiley dovoljan dokaz je zabijanje osvetnika, a i ti bi se zabio samo da nije pao server, kao i croatianblood, osvetnik se moze gurati slobodno, s obzirom da kasnim realm mjesec dana, dovoljno cu vas nauciti do kraja. Smiley

Uostalom ako vidis da se ja nisam javio nikome od vas nakon silnih poroba koje ste poslali, niti sam rijeci rekao, a ti svejedno ispadas iz teme i pocinjes pricati takve stvari, vidi se ko je sta i ko ima obraza a ko ne Smiley

Takodjer zamoliti cu te da ne bulaznis vise jer cu traziti od moderatora da te sankcioniraju radi skretanja sa teme.
« Zadnja izmjena: Studeni 29, 2013, 01:04:58 od kojeen » Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #13 na: Studeni 29, 2013, 02:34:46 »

goronja svako zlo se vrati !! nadam se da ti je ovo bila dobra pouka.
a za dije , sto te briga nisi ih ti platio  Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
jakub-apis
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 3


Profil Email
« Odgovor #14 na: Studeni 29, 2013, 02:54:38 »

e babac nije bitno ko ih je platio , , takve stvari se danas-sutra mogu dogodit svima nama jer malo sta je postalo posteno u ovoj igri ..
a to ti je isto kao i ono sto se meni dogodilo .. i nikog za to nije briga http://prntscr.com/27fmsy

ovdje se briga vodi samo o nekolicini koji daju velike pare na dijamante
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!