Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 03:26:56 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4 5   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: propast verzije 6  (Posjeta: 10695 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
marko560
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Postova: 1


Profil Email
« Odgovor #30 na: Veljača 27, 2014, 11:18:50 »

a nove ciejne dija nisu normalne
i s tim se slazem,prije je to bilo puno jeftinije,ovo je preskupo,ali vise se isplati kupovati velike pakete u grupama..i međusobno djelit,a mislim da je to ideja administratora
Evidentirano
cvoki
Private
*

Karma: +2/-4
Offline Offline

Postova: 11


Profil Email
« Odgovor #31 na: Ožujak 03, 2014, 10:17:47 »

 Grin Grin Grin......tu pričate o novoj verziji Grin Grin Grin Grin.....ja se više brinem o ovoj koju igram i o varalicama u igri a najviše me  Grin Grin Grin Grin Grin Grin ovi dijamanti koji koštaju 1 skoro 1 kunu  *crazy* *crazy* *crazy* *crazy*......a da ne pričam kako je stavljena lažna cijena....jer kad kupuješ uzmu ti 25 e a ne 20 kako je predstavljeno u igri Embarrassed Embarrassed Embarrassed Embarrassed Embarrassed pa škrinje piše npr za 16 dijamanata dobijete do 18000 npr falangi a kad vrti brojke ide do 9000 a ne do 18000......znači očita laž.....kako ćeš dobit 18000 kad do tolko i ne vrti *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* itd itd.....SVE JASNO KAO DAN [:-}
a za varanje sam siguran sto posto........evo jedna situacija iz mog iskustva......napravim ŠUMU koloniju a da ni sam neznam gdje......i najviše 1 sat nakon što je kolonija izgrađena lik mi ju počme rušit......ajde jedna može proći *tired*....ali svaku ŠUMU NA RAZLIČITIM MJESTIMA  i tako brzo......čovjek ili je bog ili je varalica*xxx* *xxx*
sad ce mi tu pisat kako sam glup,da nevidim dobro,da izmišljam,da se javim tigru ili kiki
a šta kad se javim tim pijunima......pa naravno da mi neće reći da sam u pravu....nego ..to je nemoguće ....ti lažeš itd itd
zato sam zaključio da mega blic koji igram se isplati igrat samo prvih tjedan dana..........jer u prvih tjedan dana mogu parirat (bez da varam i koristim dijamante)......svim tim varalicama i dijamtašima.....a poslije se ne isplati radit vojsku čuvat ju pazit ju....šta mi vrijedi kad zna prije mene gdje mi je šuma kolonija... Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
cvoki
Private
*

Karma: +2/-4
Offline Offline

Postova: 11


Profil Email
« Odgovor #32 na: Ožujak 03, 2014, 10:34:20 »

e da i vidio sam tu ....da je netko tu napisao ....i oni moraju od nečeg živit Grin Grin Grin Grin...ti si sigurno policajčina, bankar ili doktor....jer kod nas u hrvatskoj tako kaže policajac koji štiti pslodavca koji mi ne želi dati plaću a trebao bi mene štitit i njega zatvorit, pa bankar koji meni ukrade da bih dao svojoj djeci ili kako većina radi gurne u nos i potroši na kurve ili taj doktor koji ima plaću 35000 kn i sebe naziva civiliziranim i skolovanim čovjekom a štrajka bezveze dok ljudi umiru.....o takvoj ti zaradi pričaš Huh?
Evidentirano
cvoki
Private
*

Karma: +2/-4
Offline Offline

Postova: 11


Profil Email
« Odgovor #33 na: Ožujak 03, 2014, 10:50:47 »

Sljedeća promjena je uvedena: ako je razlika između vrijednosti/zlatnog ekvivalenta napadačke vojske i zlatnog ekvivalenta ekonomskih bodova branitelja prevelika, premium bonusi će biti dostupni branitelju pod napadom. to znaci i premjestanje trenutno

pa onda netreba ovih 2.30 min.......znači ne smijem nikog ni napast..... jer imao sam situacija gdje protivnik ima.... vojske više od mene......ek bodova skoro duplo više od mene....u glavnoj provinciji 25000 zlata.....i još na kraju može sve resurse skupit u glavnu provinciju naštancat vojske koliko želi trenutno ju mobilizirat....trenutno ju poslat.....svaka čast dobra navlakuša za kupit dijamante.....ili pak dobro podilaženje pojedincima Embarrassed

Evidentirano
cvoki
Private
*

Karma: +2/-4
Offline Offline

Postova: 11


Profil Email
« Odgovor #34 na: Ožujak 03, 2014, 11:36:11 »

i još sam se nešto sjetio.....pa šta nije bila priča.... nekada dok još nismo bili u eu .......da su dijamanti tako skupi zato jer nismo članica eu.....sad smo članica eu....pa su još skuplji......možda se treba preselit u bugarsku.....tamo su sigurno đabe......čuo sam da tamo ih dobiješ u čokoladici ....npr kao kod nas zivotinjsko carstvo.....samo sto je tamo carstvo dijamanata Tongue Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #35 na: Ožujak 03, 2014, 11:52:33 »

blago onom tko rano poludi , pa mu zivot u veselju prodje *crazy*
ti ocito nemas drugih briga od imperije. cijena dijamanata je ocito jos uvijek preniska, posto vidim da jos uvijek ima pacijenata koji su ih spremni kupiti. a sto se zalis , umjesto da kupujes dije, mogao si i ti gurnuti u nos i kupiti kurvu, svaka budala ima svoje veselje, i nemoj zamjerati nikome ni biti zavidan. a tebi na znanje "doktor" u hrvatskoj nema placu 35 000 kn, a da ima i 100 000 ne bi bilo previse s obzirom na posao koji radi, za razliku od nekih mangupa koji natjeravaju luptu 90 minuta po travi i za to dobiju koliko jedan doktor za cijelu godinu, koji spasi stotine zivota, dok ovaj trci ko sumanut po terenu i nikakove koristi od toga, osim sto se extremiteti potuku na tribinama i naprave nered, Shocked
Evidentirano

cvoki
Private
*

Karma: +2/-4
Offline Offline

Postova: 11


Profil Email
« Odgovor #36 na: Ožujak 03, 2014, 12:41:13 »

prijatelju moj ti si malo zabrijao Cool....kao prvo nisam nikom zavidan....samo volim pravednost Tongue........i nije mi imperija najveća briga....imperija mi je samo ubijanje vremena......jer sam hrvatski pirotehničar koji je natjeran od strane poslodavca na otkaz zbog neisplate plaće i sad sam na burzi Cry....i nisam stao sa svojim poslom svjesno ugrožavajući i ovako napacene ljude niti stajem na stranu korupcije i kriminala......ja sam samo dao primjer kako razmišljaju oni koji misle da je ovo sve u imperiji normalno i ok....kao na primjer ti
Evidentirano
cvoki
Private
*

Karma: +2/-4
Offline Offline

Postova: 11


Profil Email
« Odgovor #37 na: Ožujak 03, 2014, 12:58:39 »

malo smo otišli sa teme.....ali malo se raspitaj koliku plaću ima taj doktor koji je pokrenuo štrak...... za nerad i svjesno ugrožavanje ljudskih života ti bih dao 100000 kn........ a meni za to što idem u minsko polje nebi dao ni plaću.....jer ionako ću možda poginut.......
isto tako štitiš ove...... pod navodnicima seljake koji izađu na ulicu sa traktorom vrijednijim nego mog oca kuća.....i još kaže imam ja još takva dva i sa njima ću na cestu...pa ko je tu lud
Evidentirano
_suza_
Lieutenant
***

Karma: +15/-10
Offline Offline

Postova: 161


Profil Email
« Odgovor #38 na: Ožujak 03, 2014, 07:17:29 »

blago onom tko rano poludi , pa mu zivot u veselju prodje *crazy*
ti ocito nemas drugih briga od imperije. cijena dijamanata je ocito jos uvijek preniska, posto vidim da jos uvijek ima pacijenata koji su ih spremni kupiti. a sto se zalis , umjesto da kupujes dije, mogao si i ti gurnuti u nos i kupiti kurvu, svaka budala ima svoje veselje, i nemoj zamjerati nikome ni biti zavidan. a tebi na znanje "doktor" u hrvatskoj nema placu 35 000 kn, a da ima i 100 000 ne bi bilo previse s obzirom na posao koji radi, za razliku od nekih mangupa koji natjeravaju luptu 90 minuta po travi i za to dobiju koliko jedan doktor za cijelu godinu, koji spasi stotine zivota, dok ovaj trci ko sumanut po terenu i nikakove koristi od toga, osim sto se extremiteti potuku na tribinama i naprave nered, Shocked
nisam ti dugo odgovarao na tvoje bisere ali nemaš pravo nekoga nogometaša koji je potrošio svoje djetinstvo na trening i samo trening nazivati  mangupom.šta misliš koliko su toga u svom dijetnstvu propustili da bi bili nogometaši..imam par prijatelja i znam koliko ima djeca treniraju i čega su se ti roditelji sve odrekli da bi oni uspijeli a još i ovise o takvima kao mamić..molio bi te da ipak malo razmisliš prije nego baciš bisere:)
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #39 na: Ožujak 04, 2014, 08:36:21 »

nisam ti dugo odgovarao na tvoje bisere ali nemaš pravo nekoga nogometaša koji je potrošio svoje djetinstvo na trening i samo trening nazivati  mangupom.šta misliš koliko su toga u svom dijetnstvu propustili da bi bili nogometaši..imam par prijatelja i znam koliko ima djeca treniraju i čega su se ti roditelji sve odrekli da bi oni uspijeli a još i ovise o takvima kao mamić..molio bi te da ipak malo razmisliš prije nego baciš bisere:)
nije tema al kad si se vec vratio da ti odgovorim: ne mogu si jednostavno pomoci, svjestan sam da ce vecinu bisera po obicaju pojesti svinje, ali se ipak nadam da ce pokoji biser zavrsiti tamo gdje treba.
ma o cemu pises ti, sto mislis koliko je vremena i ucenja potrebno da netko postane kardiovaskularni kirurg. i covjek koji doslovno svakog dana drzi zivot jednog covjeka u rukama ne moze za 10 godina zaraditi koliko jedan lik koji naganja komad koze o terenu ili da se prebacim u tvoje podrucje, jedan vozac formule za godinu dana. mozes li voznju usporediti s operacijom srca. i za usporedbu jedan cirkusant na trapezu vjezba od rodjenja vise nego ikoji nogometas i u svakoj predstavi moze stradati pa jedva zaradi za zivot, jer ako cemo nesto usporedjivati, onda bih nogometasa prije upario s cirkusantom nego s kirurgom i sto se tice treninga i inteligencije, a po zaradjenom novcu necu nikoga jer jednostavno nema logike.
ili evo ti primjer. covjek je pirotehnicar i ne zele mu dati placu, a doslovno svaki put ne zna hoce li se vratiti ziv kad krene na posao, a nogometas u 3. ligi ne prodje ispod 10 000.mjesecno i to kad mu se trci , trci, a kad ne onda se vuce po terenu. paa ti to sad usporedjuj.
Evidentirano

_suza_
Lieutenant
***

Karma: +15/-10
Offline Offline

Postova: 161


Profil Email
« Odgovor #40 na: Ožujak 04, 2014, 09:04:57 »

nije tema al kad si se vec vratio da ti odgovorim: ne mogu si jednostavno pomoci, svjestan sam da ce vecinu bisera po obicaju pojesti svinje, ali se ipak nadam da ce pokoji biser zavrsiti tamo gdje treba.
ma o cemu pises ti, sto mislis koliko je vremena i ucenja potrebno da netko postane kardiovaskularni kirurg. i covjek koji doslovno svakog dana drzi zivot jednog covjeka u rukama ne moze za 10 godina zaraditi koliko jedan lik koji naganja komad koze o terenu ili da se prebacim u tvoje podrucje, jedan vozac formule za godinu dana. mozes li voznju usporediti s operacijom srca. i za usporedbu jedan cirkusant na trapezu vjezba od rodjenja vise nego ikoji nogometas i u svakoj predstavi moze stradati pa jedva zaradi za zivot, jer ako cemo nesto usporedjivati, onda bih nogometasa prije upario s cirkusantom nego s kirurgom i sto se tice treninga i inteligencije, a po zaradjenom novcu necu nikoga jer jednostavno nema logike.
ili evo ti primjer. covjek je pirotehnicar i ne zele mu dati placu, a doslovno svaki put ne zna hoce li se vratiti ziv kad krene na posao, a nogometas u 3. ligi ne prodje ispod 10 000.mjesecno i to kad mu se trci , trci, a kad ne onda se vuce po terenu. paa ti to sad usporedjuj.
nisam znao da govoriš o trečoj ligi Grin
iako mislim da doktore previše dižeš u nebesa..pokazali su svoje pravo lice ovim štrajkom..znam ih dosta koji su dobivali cijeli mjesec pasivu i uzimali po 30k kuna..a onda kada zapne i zovu dolaze i pijani na opericije
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #41 na: Ožujak 04, 2014, 09:46:56 »

nisam znao da govoriš o trečoj ligi Grin
iako mislim da doktore previše dižeš u nebesa..pokazali su svoje pravo lice ovim štrajkom..znam ih dosta koji su dobivali cijeli mjesec pasivu i uzimali po 30k kuna..a onda kada zapne i zovu dolaze i pijani na opericije
krivo si procitao. Cheesy doktore sam usporedio s top nogometasima  ili ti vozacima tipa sumaher. a ove iz 3. lige s pirotehnicarima koji i ne dobivaju placu 
Evidentirano

cvoki
Private
*

Karma: +2/-4
Offline Offline

Postova: 11


Profil Email
« Odgovor #42 na: Ožujak 07, 2014, 03:34:08 »

http://prntscr.com/2ynubo  .....igrao sam tek toliko da vidim situaciju....do sada sam vidio previše propusta..... da bih nastavio igrat malo ozbiljnije....šteta
Evidentirano
cvoki
Private
*

Karma: +2/-4
Offline Offline

Postova: 11


Profil Email
« Odgovor #43 na: Ožujak 07, 2014, 03:43:16 »

http://prntscr.com/2xhkmy
Evidentirano
cvoki
Private
*

Karma: +2/-4
Offline Offline

Postova: 11


Profil Email
« Odgovor #44 na: Ožujak 07, 2014, 03:44:18 »

http://prntscr.com/2yevia
Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4 5   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!