Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 12:13:22 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3 ... 5   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: propast verzije 6  (Posjeta: 10661 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« na: Studeni 19, 2013, 06:28:38 »

nazalost moram ustvrditi da je verzija 6 u pottpunosti propala. sve sto su bugari zamislili i htjeli staviti u novu verziju, propaloje. i sad da se do kraja ne izblamiraju, na staru verziju poceli ssu lijepiti i radtiti neke  dodatke koje su zamislili da budu u verziji 6.
danas sam otvorio novi svijet i u zelji da ga zaigram ostao sam u shoku. nova  Beta2 v6 HR/RS 8 nije prava v6  vec surogat napravljen na v5 verziji http://prntscr.com/259fmx
nema nista od toliko najavljivanih promjena i micanja gradjevina. u cijeloj prici ima samo jedna novost. novih 10ak nacina i mjesta gdje mozete potrositi dijamante. pa zar bugari misle da smo toliko blesavi, ili mozda  i jesmo, mozda se i nadje neka budala da to igra ,a mozda i jos veca koja ce tu potrositi koji dijamant. uglavnom  . kad napravite tu verziju 6 u pravoj izvedbi, onda ci i zaigrati to , a do tada bolje ostavite ljudima stare verzije da igraju na njima , a ne se blamirati s ovime. pa pobogu kako vas nije sram.ako nista drugo svakom igracu bi umjesto 1 , trebali davati po 50 dija na dan, kao satisfakciju sto gubimo vrijeme na tim vasim  glupostima Sad Sad Sad
Evidentirano

kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #1 na: Studeni 19, 2013, 06:37:45 »

nazalost moram ustvrditi da je verzija 6 u pottpunosti propala. sve sto su bugari zamislili i htjeli staviti u novu verziju, propaloje. i sad da se do kraja ne izblamiraju, na staru verziju poceli ssu lijepiti i radtiti neke  dodatke koje su zamislili da budu u verziji 6.
danas sam otvorio novi svijet i u zelji da ga zaigram ostao sam u shoku. nova  Beta2 v6 HR/RS 8 nije prava v6  vec surogat napravljen na v5 verziji http://prntscr.com/259fmx
nema nista od toliko najavljivanih promjena i micanja gradjevina. u cijeloj prici ima samo jedna novost. novih 10ak nacina i mjesta gdje mozete potrositi dijamante. pa zar bugari misle da smo toliko blesavi, ili mozda  i jesmo, mozda se i nadje neka budala da to igra ,a mozda i jos veca koja ce tu potrositi koji dijamant. uglavnom  . kad napravite tu verziju 6 u pravoj izvedbi, onda ci i zaigrati to , a do tada bolje ostavite ljudima stare verzije da igraju na njima , a ne se blamirati s ovime. pa pobogu kako vas nije sram.ako nista drugo svakom igracu bi umjesto 1 , trebali davati po 50 dija na dan, kao satisfakciju sto gubimo vrijeme na tim vasim  glupostima Sad Sad Sad

Horus pa sada mi nisi jasan..meni pises na privatne poruke kako ti je v6 super sada places ..  Smiley Pocinjes me zabrinjavati i ponekada pomislim da tebi pod hitno treba ljecenje  Wink
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #2 na: Studeni 19, 2013, 07:19:58 »

Horus pa sada mi nisi jasan..meni pises na privatne poruke kako ti je v6 super sada places ..  Smiley Pocinjes me zabrinjavati i ponekada pomislim da tebi pod hitno treba ljecenje  Wink
mali, tebi ljecenje ne bi pomoglo jer medicina jos nije u stanju implantirati novi mozak, a sa ovim ti nema pomoci. ali ipak pokusat cu ti nacrtati slovo po slovo pa mozda shvatis za koju godinu. znaci otvoren je novi svijet nazovi v6. zove se Beta2 v6 HR/RS 8. taj svijet nema veze s v6 o kojem IO trubi sve ovo vrijeme. vec je doradjena v5 verzija. ako pogledas sliku , nema micanja gradjevina ni izgradnja arhitekture , vec nepomicna mapa iz stare verzije. jesi shvatio. ako nisi slobodni pitaj, napisat cu ti i treci put, imam ja strpljenja s takvima poput tebe Smiley
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #3 na: Studeni 19, 2013, 07:48:17 »

meni ide super brzo ova V6 iz CS8 , ne "šteka" kao u CS7 , jest da je bolji izgled i mogućnost rasporeda građevina u CS7 ali bitnija je funkcionalnost
Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #4 na: Studeni 19, 2013, 08:04:17 »

dije su zakon  Tongue
Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #5 na: Studeni 19, 2013, 08:05:47 »

mali, tebi ljecenje ne bi pomoglo jer medicina jos nije u stanju implantirati novi mozak, a sa ovim ti nema pomoci. ali ipak pokusat cu ti nacrtati slovo po slovo pa mozda shvatis za koju godinu. znaci otvoren je novi svijet nazovi v6. zove se Beta2 v6 HR/RS 8. taj svijet nema veze s v6 o kojem IO trubi sve ovo vrijeme. vec je doradjena v5 verzija. ako pogledas sliku , nema micanja gradjevina ni izgradnja arhitekture , vec nepomicna mapa iz stare verzije. jesi shvatio. ako nisi slobodni pitaj, napisat cu ti i treci put, imam ja strpljenja s takvima poput tebe Smiley
Horus izgleda da ti se stvarno mozak raspo.mozda i dobro sto jos nisu u stanju implatirat mozak jel kod tebe bas i nebi imali sta odstraniti Smiley
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #6 na: Studeni 19, 2013, 08:20:32 »

Dosta sa tim transplantacijama organa.

Još nisam otvorio taj svijet ali iskreno nit nemam namjeru otvarati bilo koji v6. Srce bi mi se paralo da moram trošit pare na farmwillle
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #7 na: Studeni 19, 2013, 08:22:16 »

meni ide super brzo ova V6 iz CS8 , ne "šteka" kao u CS7 , jest da je bolji izgled i mogućnost rasporeda građevina u CS7 ali bitnija je funkcionalnost
da, ali to  nije vise v6. ni ono sto su mjesecima najavljivali. sve je isto kao u v5 samo imas vise mogucnosti za trositi dije i presitna slova na kojima ubijas oci. ne hvala, to mi ne treba , radije cu igrat normalni v5 dokle ga bude
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #8 na: Studeni 19, 2013, 08:24:03 »

Dosta sa tim transplantacijama organa.

Još nisam otvorio taj svijet ali iskreno nit nemam namjeru otvarati bilo koji v6. Srce bi mi se paralo da moram trošit pare na farmwillle
hmm, ti bi  kao moderator morao otvoriti svaki svijet, ako nista drugo da budes upucen,pa ako te netko nesto pita da mozes odgovoriti
Evidentirano

djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #9 na: Studeni 19, 2013, 08:25:14 »

hmm, ti bi  kao moderator morao otvoriti svaki svijet, ako nista drugo da budes upucen,pa ako te netko nesto pita da mozes odgovoriti
Ja sam ga otvorio pa ako kog sta zanima moze pitat
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #10 na: Studeni 19, 2013, 08:31:43 »

Ja sam ga otvorio pa ako kog sta zanima moze pitat
ti si guster pa se moras uvlaciti, proxy je  djomba pa mu nije sila Wink
Evidentirano

djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #11 na: Studeni 19, 2013, 08:36:19 »

ti si guster pa se moras uvlaciti, proxy je  djomba pa mu nije sila Wink
  pa gazda proxy mi je reko da moram igrat v6, isto tako mi je reko da moram osvojit world cup pa sam i to osvojio  Tongue
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #12 na: Studeni 19, 2013, 08:52:01 »

moderatoru je posao da radi red na forumu, a ne da testira igru...

uglavnom, zahlebali su igru još u v5 sa škrinjama, poklon proizvodnjom pri kupnji škrinja, silnim instant glupostima i tako dalje...
Horuse, stari (ne)prijatelju, ako te već toliko smeta bugarska nesposobnost i loša kvaliteta njihovog proizvoda, jednostavno se makni i nađi neku novu zanimaciju... eto, meni je zasmetala, i sad mi je lijepo... nema živciranja, nespavanja i prepiranja s umišljenim glavama...
a što se love tiče, evo jedan primjer...
mnogo kvalitetnija i zanimljivija igra, može se igrati kao solo igrač ili biti dio klana, možeš je igrati kada poželiš, a ne 0-24h, košta mjesečno 0 eura... a ako baš želite trošiti, nećete više od 10eura mjesečno potrošiti, jer toliko košta jedina stvar koja se plaća ako igrač želi, a to je premium...

šteta, pohlepa je izgleda veća od želje za zabavom, pa tako je jedna nekada odlična igra na putu za propast... al ni to nije kraj svjeta, samo treba malo pronjuškati dalje... Smiley
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #13 na: Studeni 19, 2013, 09:16:32 »

idem odmah da peglam kartice jer dije su zakon ak ne vjerujete pitajte jasminu  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #14 na: Studeni 19, 2013, 09:18:18 »

moderatoru je posao da radi red na forumu, a ne da testira igru...

uglavnom, zahlebali su igru još u v5 sa škrinjama, poklon proizvodnjom pri kupnji škrinja, silnim instant glupostima i tako dalje...
Horuse, stari (ne)prijatelju, ako te već toliko smeta bugarska nesposobnost i loša kvaliteta njihovog proizvoda, jednostavno se makni i nađi neku novu zanimaciju... eto, meni je zasmetala, i sad mi je lijepo... nema živciranja, nespavanja i prepiranja s umišljenim glavama...
a što se love tiče, evo jedan primjer...
mnogo kvalitetnija i zanimljivija igra, može se igrati kao solo igrač ili biti dio klana, možeš je igrati kada poželiš, a ne 0-24h, košta mjesečno 0 eura... a ako baš želite trošiti, nećete više od 10eura mjesečno potrošiti, jer toliko košta jedina stvar koja se plaća ako igrač želi, a to je premium...

šteta, pohlepa je izgleda veća od želje za zabavom, pa tako je jedna nekada odlična igra na putu za propast... al ni to nije kraj svjeta, samo treba malo pronjuškati dalje... Smiley
a di ti je ona tvoja parola???
Evidentirano
 Str: [1] 2 3 ... 5   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!