Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 01:58:06 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 3 4 [5]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: propast verzije 6  (Posjeta: 10662 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #60 na: Ožujak 15, 2014, 01:32:36 »

dije su zakon  Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
_suza_
Lieutenant
***

Karma: +15/-10
Offline Offline

Postova: 161


Profil Email
« Odgovor #61 na: Ožujak 15, 2014, 10:24:22 »

zašto bi tebe trebalo biti briga kuda i zašto ja trošim svoj novac i reci ti meni tko je u toj tvojoj priči luđi,onaj tko ima i kupuje i nije mu to problem ili ti koji trošiš svoje vrijeme ako ništa drugo onda na pisanje referata,igra je osobni izbor svakog pojedinca a ove bugove prijavljuj tamo di treba ili i dalje igraj nešto neigrivo i prestani pametovati sa tom kupnjom dijamanata,uživaj u nastavku dana  Smiley
nine baš si me razočarala ovim kometarom..horus i ja nismo si nešto dobri ali ovo sve što je napisao potpisujem 100% ova igra više nam smisla i sve što imam otvoreno odradiću zbog ekipe do kraja i neka vam dije budu zakon ali ja nisam kupio ni jednu već neku godinu i ni neću
Evidentirano
Silvio
Captain
****

Karma: +62/-60
Offline Offline

Postova: 311


kostrena@hotmail.com
Profil WWW
« Odgovor #62 na: Ožujak 16, 2014, 01:50:16 »

dije su zakon  Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
tu
Evidentirano


Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #63 na: Ožujak 17, 2014, 11:39:27 »

http://prntscr.com/31qry3

evo stvari se rijesavaju Grin badava sam ja pisao i molio 3 mjeseca  da to poprave. trebalo je samo malo lupiti sakom o stol, napisati koju na forumu i od danas svi rade ko vurica. popravljaju sve u sesnaest.

mozda ovo ipak i ne propadne Smiley
« Zadnja izmjena: Ožujak 18, 2014, 08:58:46 od Horus » Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #64 na: Ožujak 18, 2014, 12:55:46 »

nine baš si me razočarala ovim kometarom..horus i ja nismo si nešto dobri ali ovo sve što je napisao potpisujem 100% ova igra više nam smisla i sve što imam otvoreno odradiću zbog ekipe do kraja i neka vam dije budu zakon ali ja nisam kupio ni jednu već neku godinu i ni neću

život bez razočaranja nebi bio život,imaš pravo na taj osijećaj,horus sam odgovorila sa razlogom tako kako jesam,isti taj horus kada smo se davnih godina ne dana i mjeseci bunili protiv dija i cijene istih je pisao da nemoramo niti igrati ako nemožemo kupiti dijamante itd,potraži po forumu ako te zanima,sada je doživio prosvijetljenje,dosadan je sa dijamantima,imam osijećaj kao da nas smatra osobama koje nemaju mozak i svoje mišljenjenje,ponavljam,igra i način igre je osobni izbor svakog igrača i nemora mi horus u svakom postu soliti pamet,vidim da si promjenio ime na forumu,pusa i pozdrav znaš kome  *heart*
Evidentirano
jowke
Sergeant
**

Karma: +1/-3
Offline Offline

Postova: 71


Profil
« Odgovor #65 na: Ožujak 20, 2014, 11:19:38 »

Pozdrav ... kako ide u v6 igra li se spremate li se za svetsko prvenstvo  Smiley
Evidentirano
alonevulf
Lieutenant
***

Karma: +15/-29
Offline Offline

Postova: 184



Profil
« Odgovor #66 na: Ožujak 21, 2014, 06:52:23 »

 *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy*
 *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide*
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #67 na: Ožujak 24, 2014, 12:22:26 »

http://prntscr.com/33n8c6

eto, 10 dana je proslo kako sam otkrio i izvjestio bugare u tkz. BUGu u igri i jos nisam dobio odgovor. jer vam sad jasno zasto tvrdim da ce ovo propasti. ne zato sto ima gresaka, vec zato sto to vise nikoga ne  Lips Sealed  ni pet posto.
u tih deset dana samo ja sam ostecen za ravno 16M , kolika je razlika koja mi nije isplacena u tih 10 dana, a gdje vrijeme prije, a gdje  jaci igraci koji gube i vise. kad trazim odstetu, tiger se grbavi (od smjeha valjda ) a tute sute.

kako dalje moji suigraci  Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? Huh?
Evidentirano

kattja01
Private
*

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 4


Profil Email
« Odgovor #68 na: Ožujak 24, 2014, 01:05:49 »

upali tenkice i tima sto se prave grbavi upali sankcije  [:-} [:-} [:-} [:-} [:-} [:-} [:-}
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #69 na: Ožujak 24, 2014, 07:23:04 »

http://prntscr.com/33q48j

jos jedno javno pitanje za CMove administratore, programere i ostalu lopovsku gamad koja nas potkrada Shocked Shocked Shocked Shocked

znaci, provincija bez guvernera radi na 60%. provincija ima bonus od 50% na birokraciju i kad stavim guvernera koji povecava efikasnost za 20% . to je  na njegovu vjestinu ukupno 30%. znaci prov. bi u tim uvjetima trebala raditi na 90%.
a ona radi na: pazi ovo 78% - zasto je uvecano za 18 a ne za 30% . ajmo kika , tige,r prosvjetlite me kao i sve ostale budale koji skupa sa mnom ovdje gube vrijeme i zivce, a mozda neki levat cak i novac trosi.
Evidentirano

Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #70 na: Ožujak 24, 2014, 08:19:09 »

Mogao si postaviti pitanje i bez vrijeđanja, možda bi ostavio pozitivniji dojam.  Cool
Provincija ti radi na 60% --- 10 prova na 10% + tvoja birokracija = 60% efikasnosti. Guverner ima +20% + 50% od provincija bonus na to = 20% *1,5 = 30% bonusa.
30% od 60% je 18% ili  60%*1,3 = 78% To bi bi trebalo tako raditi, pošto nisam vidio formule, ali uvijek su radile na taj način.
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #71 na: Ožujak 24, 2014, 08:39:39 »

Mogao si postaviti pitanje i bez vrijeđanja, možda bi ostavio pozitivniji dojam.  Cool
Provincija ti radi na 60% --- 10 prova na 10% + tvoja birokracija = 60% efikasnosti. Guverner ima +20% + 50% od provincija bonus na to = 20% *1,5 = 30% bonusa.
30% od 60% je 18% ili  60%*1,3 = 78% To bi bi trebalo tako raditi, pošto nisam vidio formule, ali uvijek su radile na taj način.
jel. znaci. da je provincija na 0% onda bi po tome 30% od 0% bilo 0% tj guverner nebi sluzio nicemu.
u uputstvima lijepo pise da guverner povecava efikasnost za 20%. nigdje ne pise da povecava trenutni postotak za odredjeni postotak.
a psujem jer sam ljut. ako si procitao prijasnji post, samo na trgovackim rutama sam ostecen 16M ZADNJIH 10 DANA. AKO VEC NE ZNAJU POPRAVIT. MOGU DOPISATI TO ZLATO ILI DIJE. TO SIGURNO MOGU Cool Cool
Evidentirano

ŠtaIdeTu
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 7


Profil Email
« Odgovor #72 na: Travanj 14, 2014, 11:53:02 »

Igram na novoj nije losa
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #73 na: Svibanj 08, 2014, 10:15:43 »

Igram na novoj nije losa

http://prntscr.com/3hf6f7

evo, 2 mjeseca nakon prijave tim od 200 strucnjaka uspio je rijesiti problem zlata koje se dobiva od trgovackih ruta vazala , trg. postaja i kolonija.
-ZAHVALJUJEM se timu sto je u najkracem mogucem roku rijesio ovaj problem
-ZAHVALJUJEM se sto su me nagradili s 0 dijamanata jer sam ih izvjestio o problemu
-ZAHVALJUJEM raznim pametnjakovicima koji su me ovdje maltretirali dok sam iznosio te probleme, valjda im je sad jasno o cemu sam pisao
-ZAHVALJUJEM im sto mi nisu dali ni jedan dijamant kompenzacije (kao i svim drugim igracima koji su uspjeli napraviti trg. post ili koloniju i u njima trg rutu, a nisu zato dobili ni jedan zlatnik sve ove mjesece) za silne milione zlata koja su prikazivani da dobivam a nisam ih dobivao

nadam se da ce i ubuduce tako zurno rjesavati probleme , sto ce se sigurno odraziti na broj ljudi koji igraju. a zbog izdasnosti nagrade glede prijave kvara i kompenzacije za stetu koju sam pretpio, odlucio sam vise ne poslati ni jednu gresku koju uocim. ima valjda ljudi koji su placeni za to Smiley 
Evidentirano

tajson7
Private
*

Karma: +10/-4
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #74 na: Kolovoz 13, 2014, 06:37:15 »

Jedno nesto pametno i od tebe da izadje  Grin
Najbolje je jezik za zube manje ce biti stete po ostali dio svijeta Grin
Na kraju krajeva tvoje si je znanje ne moraju drugi da ga iskoristavaju Grin Grin Grin 
Evidentirano
 Str: 1 ... 3 4 [5]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!