Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 07:51:27 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4 5 6   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: dali nas smatraju budalama ili retardiranim osobama kod svojih provjera  (Posjeta: 8454 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #30 na: Studeni 19, 2013, 10:42:51 »

..ma kakva amazonka...nije ona ništa bolja od ovih po kojima stalno pljuje ....  Cool
Evidentirano
XdemonX1
Private
*

Karma: +0/-4
Offline Offline

Postova: 42


Profil Email
« Odgovor #31 na: Studeni 19, 2013, 11:02:23 »

Lady dobar tekst......vecinom se slazem..............amater onaj marin se malo izbrbljao u vezi logana i izbacivanja iz patrije Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
Evidentirano
SerbiaMaster
Private
*

Karma: +2/-0
Offline Offline

Postova: 9


Profil Email
« Odgovor #32 na: Studeni 19, 2013, 11:54:18 »

UUU ovaj đon neka ljutibaba Grin odma ubije zabavu
Evidentirano
LadyPoisonous
Sergeant
**

Karma: +9/-14
Offline Offline

Postova: 94



Profil Email
« Odgovor #33 na: Studeni 20, 2013, 12:04:11 »

..ma kakva amazonka...nije ona ništa bolja od ovih po kojima stalno pljuje ....  Cool

U pravu je Petrovicu. Smiley Ovo ti je prava amazonka: http://prntscr.com/25c9wn Wink
Evidentirano
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #34 na: Studeni 20, 2013, 01:00:11 »

ova tema nije vezana za CS5 madam nepismena osobo vec je vezana uopce za sve servere u kojima igra sretna obitelj u krugu 200 a sto se tice osvetnika on je b.... koja baca velike kolicine novca da bi lijecio neki svoj bolesni ego to je profil igraca rodjen za sljedece svjetsko prvenstvo jer mislim da je u stanju baciti novca u vjetar koliko i sowizdral i efeece i mislim da bi bio jako koristan reprezentaciji jer ovdje vise ne treba puno znati igrati vec samo kartice peglati
jontra ja ne kukam i placem vec samo govorim sta se desava u ovoj igri sve manje igraca sve vise svjetova sve ce to puknuti na ovaj nacin za jako kratko vrijeme jer sada da patria upali odmor u CS5 u tom svjetu vise nama zarade za bugare jer se dije vise nece kupovati ali izgleda to nekoma od onih koji odlucuju o IO nije bitno nisu samo bitni igraci koji trose jako puno novca na dije vec i igraci koji znaju igrati pa ih sa svojim znanjem tjeraju da svoje neznanje kupuju u hramovima
Evidentirano
D1n0
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 6


Profil Email
« Odgovor #35 na: Studeni 20, 2013, 01:14:27 »

Sve sto je Amater rekao je istina!
Evidentirano

NE MOZE MI NIKO NISTA!
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #36 na: Studeni 20, 2013, 01:17:19 »

ova tema nije vezana za CS5 madam nepismena osobo vec je vezana uopce za sve servere u kojima igra sretna obitelj u krugu 200 a sto se tice osvetnika on je b.... koja baca velike kolicine novca da bi lijecio neki svoj bolesni ego to je profil igraca rodjen za sljedece svjetsko prvenstvo jer mislim da je u stanju baciti novca u vjetar koliko i sowizdral i efeece i mislim da bi bio jako koristan reprezentaciji jer ovdje vise ne treba puno znati igrati vec samo kartice peglati
jontra ja ne kukam i placem vec samo govorim sta se desava u ovoj igri sve manje igraca sve vise svjetova sve ce to puknuti na ovaj nacin za jako kratko vrijeme jer sada da patria upali odmor u CS5 u tom svjetu vise nama zarade za bugare jer se dije vise nece kupovati ali izgleda to nekoma od onih koji odlucuju o IO nije bitno nisu samo bitni igraci koji trose jako puno novca na dije vec i igraci koji znaju igrati pa ih sa svojim znanjem tjeraju da svoje neznanje kupuju u hramovima

 Lips Sealed I GA AMATER, POCEO SI PISATI ISTINU I ODE TRUSTED MEMBER ISTO KAO I MENI, DA SMO SE ADMINIMA UVLACILI U SUPAK DANAS BI BILI MODERATORI, ALI BOLJE IMATI CIST OBRAZ I STAJAT IZA ONOGA STO NAPISES Smiley
Evidentirano

amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #37 na: Studeni 20, 2013, 01:26:02 »

ja nisam cesto pisao po forumu vise u pp porukama ovdje  davao objasnjenja ali dojadilo mi je vise igrati pogotovo na ovaj  nacin pa zelim ljudima otvoriti oci da probaju i pocnu razmisljati ja vise nisam igrac ja sam sada revolucionar na IO i potrudicu se da bugari pogase sve cs svjetove i da otvore jedan novi cs svjet x2 brzine ili da sto vise igraca napusti ovu igru ocekujem ban ali ja se kao neizljeciva bolest vratim sa drugim nickom i tako dok god ne uradim sto sam naumio
Evidentirano
D1n0
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 6


Profil Email
« Odgovor #38 na: Studeni 20, 2013, 01:27:04 »

Bravo Horuse.
Ja sam skoro prijavio jednog za ulazenje kod drugih na racun ali bez znanja vlasnika racuna, jedan igrac je dobio PERMA BAN zbog toga a ovog kojeg sam prijavio na kraju je ispalo da je cist, kako moze da bude cist kad sam mu podvalio 2 akaunta i ulazio je sedmicama na njih? Gj Smiley
Evidentirano

NE MOZE MI NIKO NISTA!
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #39 na: Studeni 20, 2013, 01:29:04 »

cist je jer je rudnik a mi smo budale koje igramo da bi njihovi rudnici imali protiv koga igrati i trositi dije
Evidentirano
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #40 na: Studeni 20, 2013, 03:49:29 »

sto se tice marina on dobro zna zasto je izbacen iz saveza neka bude sretan sto mu nismo s Lips Sealed ali acc nacisto jer izdavati svoj savez i igrace sa kojima igras je sramota da sam htjeo taj acc vise nebi bio igriv ali pustio sam ga mozda shvati poruku i pocne igrati cestito kao pravi igrac u nekom savezu
Evidentirano
Petr0vic
Private
*

Karma: +2/-2
Offline Offline

Postova: 13


Profil Email
« Odgovor #41 na: Studeni 20, 2013, 08:23:25 »

1.1. Obveze:
 - Poštovati svakog korisnika foruma;
 - Da biste zadržali dobru skladnost;
 - Tema treba bit odgovarajuča za kategoriju koju ste počeli;
 - Odgovore na temu trebate slijediti;
 - Odgovor je samo u jeziku u kojem je tema započeta;
 - Koristite osobne poruke, mail ili chat za osobna pitanja i privatne dopisivanja;
 - Postanje osobnog razgovora samo pod uvjetom da se sve uključene strane slože
Imas opomenu

Не разумем Хрвацки ? Или Хрватски ?
Evidentirano
XdemonX1
Private
*

Karma: +0/-4
Offline Offline

Postova: 42


Profil Email
« Odgovor #42 na: Studeni 20, 2013, 08:29:04 »

amater ja sam cs5 kao na primjer spomenuo jer ga je spomenula Lady...............o tome kako se tamo trosi pun k.... dija  Cool Cool
Evidentirano
sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #43 na: Studeni 20, 2013, 09:04:54 »

svak je kao i ja pisao o tim dijamantima i nikad se nije nista postiglo,,,cak nisam toliko protiv dijamanata npr koliko sam protiv ovih extra skrinja gdje mozes birat resurse kako hoces,,, i koliko sam protiv toga,,a to me najvise nervira ,,jest da ovi sto koriste masovno dijamante,,mogu klikat centralizacije i ostala istrazivanja  cak kad mu dodje na 2 dana do kraja,,dok mi obicni smrtnici moramo cekat 12 h,,da bi eventualno ako imamo dijamante pokrenuli to,,,ali eto,,igra se nastavlja,,onaj ko voli igrat ,igrat ce bez obzira na dijamante,,,, *tired* *tired*
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #44 na: Studeni 20, 2013, 09:14:27 »

Не разумем Хрвацки ? Или Хрватски ?
Ban
Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4 5 6   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!