Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 01:54:34 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: krsenje osnovnih pravila IO  (Posjeta: 3042 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
alekxy
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 24



Profil
« na: Studeni 12, 2013, 01:36:31 »

kako je moguće,a savez je prijavljen pa će mo vidjet
u svijetu cro/srb x2 da samo dva ili čak jedan igrač igra više acc-ea u jednom savezu zvanom STRIKAN
molim admine da provijere taj savez i igrače.Hvala
Evidentirano
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #1 na: Studeni 12, 2013, 04:01:14 »

ako taj igrac trosi dije dobices odgovor da nisu nasli nikakve nepravilnosti
Evidentirano
LadyPoisonous
Sergeant
**

Karma: +9/-14
Offline Offline

Postova: 94



Profil Email
« Odgovor #2 na: Studeni 12, 2013, 02:19:31 »

kako je moguće,a savez je prijavljen pa će mo vidjet
u svijetu cro/srb x2 da samo dva ili čak jedan igrač igra više acc-ea u jednom savezu zvanom STRIKAN
molim admine da provijere taj savez i igrače.Hvala

Pa to ti je ista situacija na tom svetu sa igracom Jokara. On odrzava pola naloga na tom svetu i zato je taj svet sada mnogobrojniji od petice, doduse, i Amater ti moze objasniti bolje nego ja koliko farmerski igra patrija i koliko ljudi odlaze zato sto nemaju volje da igraju tu i vise nije najbrojniji svet. Jokara je od svojih naloga je napravio svoj savez, a u svakom savezu ima po 2 - 3 svoja naloga, a verujem da nije jedini takav igrac. Osim ako nisi strasan dijamanter na tom svetu ne vredi igrati. Ja ne znam da postoji tamo igrac koji je u top 200 a da nema minimum 3 naloga.

Secam se kada se moj saveznik non-stop zalio na multi-naloge a prvi je koristio 3 - 4 naloga...

Propao je taj svet. Jedino sa tog sveta mogu da garantujem za igrace Klaonice, cak, za neke svoje saveznike i tek za po kojeg igraca Maksimusa i Breed-a, da nisu koristili multi-naloge, ali kao sto vidis mi svi jaci igraci smo prestali tamo. Najbolji savez je bio _samac_, najposteniji, ali ne mozes ti igrati posteno sa prevarantima. Ja sam u pola prosle ere odustala i ostavila nikom drugom nego multi nalogu da vodi savez, ja to nisam mogla tada znati, jer admini kenjaju: "Nema dovoljno dokaza.", "Ne, taj nalog nije multi nalog" (samo zato sto uplacuje dijamante) i onda covek ne zna ko je stvaran a ko ne.

Kada sam pocinjala CS6 sa sobom sam povela dva naloga koji su igraci Jokare, oni su odrzavali savez KingSiez u ranijim danima, vodja saveza bio multi-nalog lika iz Maksimusa, a taj savez bio 5. i za divno cudo nisu ni do zamka stigli.

Moja preporuka ti je da se manes tog sveta, jer ces se samo uzaludno nervirati. Nisu admini krivi, oni dobiju naredjenja i svi mi znamo da nije tako, ali sta ces... Cuvaju ljudi svoj posao. Smiley
Evidentirano
HerodMet
Lieutenant
***

Karma: +21/-74
Offline Offline

Postova: 190



Profil WWW
« Odgovor #3 na: Studeni 12, 2013, 05:34:46 »

Najbolji savez je bio _samac_, najposteniji, ali ne mozes ti igrati posteno sa prevarantima.

Ahm, imali su i samci prste u pekmezu.
Evidentirano

http://vimeo.com/52792872
http://www.youtube.com/watch?v=kRw-W9Uky7k
If you are depressed you are living in the past. If you are anxious you are living in the future. If you are at peace you are living in the present.
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #4 na: Studeni 13, 2013, 02:50:37 »

moj ti je savjet da prekines uopce igru na imperiji jer i sam razmisljam o tome posto bugari sami sebi rade kontre i prodaju razno razne programe budalama koje to kupuju ova igra polako gubi svoj smisao mislim izgubila ga je vec odavno ja osobno kad gledam jako puno pravih igraca je vec odavno prestalo da igra dolaze neki novi koji neznaju kako je lijepo bilo igrati kad je u nekom svjetu bilo 4-5 K aktivnih igraca kad ti je najdalji igrac bio na 700-800 udaljenosti
Evidentirano
Apokalipso
Lieutenant
***

Karma: +12/-26
Offline Offline

Postova: 168


Vaš najdraži chat Operater


Profil
« Odgovor #5 na: Studeni 13, 2013, 05:36:19 »

ovo me prisjetilo zasto sam ja prestao igrati davnih dana, sad poceo iz zezancije, malo da vidim kako izgleda igrica, ocito je ostalo sve po starom *freak*
Evidentirano

Al-che
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 22


Profil
« Odgovor #6 na: Studeni 13, 2013, 11:14:09 »

Taman i ja mislio pocet igrat T129 sa 3-4 accounta, vidim da drugacije ne ide, ali ipak odustajem od imperie. Igra je toliko neravnopravna i sramotna da je nema je smisla igrat, a jos manje ganjat neku pravdu i fer igru, sve se bazira na varanju bilo ono legalno(dijamanti) ili ilegalno. Zasto bi oni koji ne zele ulozit abnormalne svote novaca u 2D igu, igrali posteno ako tako ne mogu nista postic. Ne kazem da bi trebala biti besplatna, mnogi igraci predlazu uvodjenje pretplate(bar na nekoliko realma), ali ni to nece jer su pohlepna smeca.
Evidentirano
LadyPoisonous
Sergeant
**

Karma: +9/-14
Offline Offline

Postova: 94



Profil Email
« Odgovor #7 na: Studeni 13, 2013, 11:27:59 »

Taman i ja mislio pocet igrat T129 sa 3-4 accounta, vidim da drugacije ne ide, ali ipak odustajem od imperie. Igra je toliko neravnopravna i sramotna da je nema je smisla igrat, a jos manje ganjat neku pravdu i fer igru, sve se bazira na varanju bilo ono legalno(dijamanti) ili ilegalno. Zasto bi oni koji ne zele ulozit abnormalne svote novaca u 2D igu, igrali posteno ako tako ne mogu nista postic. Ne kazem da bi trebala biti besplatna, mnogi igraci predlazu uvodjenje pretplate(bar na nekoliko realma), ali ni to nece jer su pohlepna smeca.

Objasni mi samo zasto je varanje ako neko ima novca da kupi dijamante? Nije neko kriv sto se skolovao i zaradjuje vise od drugih ljudi. Wink
Evidentirano
alekxy
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 24



Profil
« Odgovor #8 na: Studeni 13, 2013, 11:43:36 »

napustio sam igru iz ne mogu reć prostih razloga Sad  hakirali mi račun dok su me napadali
e ovo je prevršilo svaku mijeru,mada mislim da sam sam kriv što sam se uopće javio na forum
pa je to dotičnu ekipu dodatno raspizdilo  Smiley
Evidentirano
LadyPoisonous
Sergeant
**

Karma: +9/-14
Offline Offline

Postova: 94



Profil Email
« Odgovor #9 na: Studeni 13, 2013, 11:46:44 »

napustio sam igru iz ne mogu reć prostih razloga Sad  hakirali mi račun dok su me napadali
e ovo je prevršilo svaku mijeru,mada mislim da sam sam kriv što sam se uopće javio na forum
pa je to dotičnu ekipu dodatno raspizdilo  Smiley

Smem li pitati za koji savez igras i protiv kog saveza ratujes? Smiley

Ahm, imali su i samci prste u pekmezu.

Imali su  Lips Sealed ... Igrala sam sa ljudima na internacionalnom serveru. Samo zato sto su za Lips Sealed ali 4 saveza u jednoj eri na dvojci ih navodno svi mrze, a za razliku od drugih likovi znaju kako se igra. Smiley
Evidentirano
Al-che
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 22


Profil
« Odgovor #10 na: Studeni 14, 2013, 12:49:38 »

Citat:
Objasni mi samo zasto je varanje ako neko ima novca da kupi dijamante? Nije neko kriv sto se skolovao i zaradjuje vise od drugih ljudi. Wink
Meni je ne zamislivo bacit 150-300eura mjesecno na ovako nesto, ali svako ima svoje veselje. Varanje dopusteno od administracije koju boli briga za gameplay, ako ti igras neku igru bitan je skill i poznavanje igre da bi bio najbolji, a ne kolicina novca koju si spreman platit da postanes najbolji. Bilo koji pocetnik/noob moze ucu u top 5 igraca na svakom realmu samo treba platit to
Evidentirano
mrelac
Private
*

Karma: +1/-4
Offline Offline

Postova: 37


Profil
« Odgovor #11 na: Studeni 14, 2013, 01:21:28 »

Objasni mi samo zasto je varanje ako neko ima novca da kupi dijamante? Nije neko kriv sto se skolovao i zaradjuje vise od drugih ljudi. Wink

Hvalite me usta moja....
Evidentirano
mrelac
Private
*

Karma: +1/-4
Offline Offline

Postova: 37


Profil
« Odgovor #12 na: Studeni 14, 2013, 01:36:02 »

napustio sam igru iz ne mogu reć prostih razloga Sad  hakirali mi račun dok su me napadali
e ovo je prevršilo svaku mijeru,mada mislim da sam sam kriv što sam se uopće javio na forum
pa je to dotičnu ekipu dodatno raspizdilo  Smiley


 Grin Grin Grin Grin Grin, hakirali mu acc  *freak*, to su najjači likovi kojima nisu dovoljni čuvari računa, nego dijele šifre okolo, pa se čude kad im netko "hakira" račun, za drugo i nisi
Evidentirano
alekxy
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 24



Profil
« Odgovor #13 na: Studeni 14, 2013, 07:34:46 »

Ajde balavac idi nekom drugom istresaj svoje isfrustrirano vrijeme,ako imas nekih problema podijeli to s mamom i tatom,nemoj da te je sram priznat da si jos ne dorasto velikim veteranima   Grin
Evidentirano
alekxy
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 24



Profil
« Odgovor #14 na: Studeni 14, 2013, 07:41:09 »

Za drugo i nisam!!! Pa koji si ti balavi bolesnik
Obiteljski sam covijek s troje dijece,sad ti meni balavac reći za što si to ti ako ja za drugo nisam Tongue
Vidiš što si napao,ja sam 8 g.stjeco iskustvo i inter.svijetovima i jasno je vidljivo kakvih isfrustriranih bolesnih LIKOVA ima na balkanu
Smetaju ti moji razultati igre   Cool
Evidentirano
 Str: [1] 2 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!