Imperia Online Croatia
Ožujak 19, 2024, 05:13:04 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: krsenje osnovnih pravila IO  (Posjeta: 2998 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
HerodMet
Lieutenant
***

Karma: +21/-74
Offline Offline

Postova: 190



Profil WWW
« Odgovor #30 na: Studeni 15, 2013, 08:39:33 »

moj ti je savjet da prekines uopce igru na imperiji jer i sam razmisljam o tome posto bugari sami sebi rade kontre i prodaju razno razne programe budalama koje to kupuju ova igra polako gubi svoj smisao mislim izgubila ga je vec odavno ja osobno kad gledam jako puno pravih igraca je vec odavno prestalo da igra dolaze neki novi koji neznaju kako je lijepo bilo igrati kad je u nekom svjetu bilo 4-5 K aktivnih igraca kad ti je najdalji igrac bio na 700-800 udaljenosti
I još da su već onda uveli x2 bilo bi još bolje kad je v5 izlazio Smiley Meni osobno x2 je taman pogotovo sad dok nema 6h ofa al opet su ga zeznuli s tim cro/srb da su napravili 6 svijetova. S tim potezom mislim da su i napravili meku za varanje Grin  pogotovo u našim krugovima.
Vidim tamo se na cro2 forumu piše da kao neki igraju bez dija i to je ok, ali u normalnom svijetu je malo preteško a i predugo traje a najveći problem za nas koji ne trošimo dijamante je neimanje dovoljno igrača s tim ima malo i rudnika gdje je najveći izvor prihoda pa se onda nit ne isplati pljunut da se igra samo s premium opcijom.
Moj prijedlog je da se ostavi samo jedan cro/srb/bih i cro svijet ako uzmemo Hrvatsku, Srbiju i BiH to je ukupno cca 15M stanovnika od kojih bi bilo vjerojatno 2k igrača aktivnih u ta dva svijeta i to je to.
Evidentirano

http://vimeo.com/52792872
http://www.youtube.com/watch?v=kRw-W9Uky7k
If you are depressed you are living in the past. If you are anxious you are living in the future. If you are at peace you are living in the present.
 Str: 1 2 [3]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!