Imperia Online Croatia
Ožujak 19, 2024, 11:37:47 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: krsenje osnovnih pravila IO  (Posjeta: 3000 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
alekxy
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 24



Profil
« Odgovor #15 na: Studeni 14, 2013, 07:46:12 »

 Smiley i ne dijelim nikome šifre sinko,a na svom računu sam online 24 h
inače prvo se upoznaj s LIKOM pa onda budi spreman pljuvat po mojim postovima  Kiss
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #16 na: Studeni 14, 2013, 09:27:36 »

moj ti je savjet da prekines uopce igru na imperiji jer i sam razmisljam o tome posto bugari sami sebi rade kontre i prodaju razno razne programe budalama koje to kupuju ova igra polako gubi svoj smisao mislim izgubila ga je vec odavno ja osobno kad gledam jako puno pravih igraca je vec odavno prestalo da igra dolaze neki novi koji neznaju kako je lijepo bilo igrati kad je u nekom svjetu bilo 4-5 K aktivnih igraca kad ti je najdalji igrac bio na 700-800 udaljenosti
evo recimo ja odustao  Wink
Evidentirano
LadyPoisonous
Sergeant
**

Karma: +9/-14
Offline Offline

Postova: 94



Profil Email
« Odgovor #17 na: Studeni 14, 2013, 10:09:00 »

Ajde balavac idi nekom drugom istresaj svoje isfrustrirano vrijeme,ako imas nekih problema podijeli to s mamom i tatom,nemoj da te je sram priznat da si jos ne dorasto velikim veteranima   Grin


Koga ti vredjas? Grin

Ajde smiri zivce!
Evidentirano
mrelac
Private
*

Karma: +1/-4
Offline Offline

Postova: 37


Profil
« Odgovor #18 na: Studeni 14, 2013, 10:13:36 »

Za drugo i nisam!!! Pa koji si ti balavi bolesnik
Obiteljski sam covijek s troje dijece,sad ti meni balavac reći za što si to ti ako ja za drugo nisam Tongue
Vidiš što si napao,ja sam 8 g.stjeco iskustvo i inter.svijetovima i jasno je vidljivo kakvih isfrustriranih bolesnih LIKOVA ima na balkanu
Smetaju ti moji razultati igre   Cool

 Grin Grin Grin Grin Dobro kažeš, VIDIM ŠTO SAM NAPAO  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin   Ne znam što se ti pjeniš gdine. Dinosaur. Ne dijeli šifre okolo i sačuvat ćeš živčeke.

PS
Užasno sam ljubomoran na tvoje nevjerojatne rezultate i čudesna postignuća u IO, sve u svemu, TI SI MOJ IDOL Cheesy Cheesy
Evidentirano
LadyPoisonous
Sergeant
**

Karma: +9/-14
Offline Offline

Postova: 94



Profil Email
« Odgovor #19 na: Studeni 14, 2013, 10:17:35 »

Grin Grin Grin Grin Dobro kažeš, VIDIM ŠTO SAM NAPAO  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin   Ne znam što se ti pjeniš gdine. Dinosaur. Ne dijeli šifre okolo i sačuvat ćeš živčeke.

PS
Užasno sam ljubomoran na tvoje nevjerojatne rezultate i čudesna postignuća u IO, sve u svemu, TI SI MOJ IDOL Cheesy Cheesy

Svoje frustracije mozete leciti preko privatnih poruka, nema potrebe ovako. Kao da ste na farmi ili u nekom drugom rijaliti sou, pa pokusavate da poberete glasove publike i da budete vidjeni!
Evidentirano
mrelac
Private
*

Karma: +1/-4
Offline Offline

Postova: 37


Profil
« Odgovor #20 na: Studeni 14, 2013, 10:18:00 »

Pa čovječe, kad si onda s djecom, ako visiš na IO 24 sata, za gospođu neću ni da te pitam  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
LadyPoisonous
Sergeant
**

Karma: +9/-14
Offline Offline

Postova: 94



Profil Email
« Odgovor #21 na: Studeni 14, 2013, 10:21:10 »

Pa čovječe, kad si onda s djecom, ako visiš na IO 24 sata, za gospođu neću ni da te pitam  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

Ajde od Lips Sealed i odavde... Ostavi coveka na miru, sta si se sada zakacio i nasao ga prozivati!? :O
Evidentirano
mrelac
Private
*

Karma: +1/-4
Offline Offline

Postova: 37


Profil
« Odgovor #22 na: Studeni 14, 2013, 10:21:22 »

Svoje frustracije mozete leciti preko privatnih poruka, nema potrebe ovako. Kao da ste na farmi ili u nekom drugom rijaliti sou, pa pokusavate da poberete glasove publike i da budete vidjeni!

Pa kad smo frustrirani onda moramo ovako, možda nas tko primjeti pa pozove u neki od realitya
Evidentirano
mrelac
Private
*

Karma: +1/-4
Offline Offline

Postova: 37


Profil
« Odgovor #23 na: Studeni 14, 2013, 10:24:03 »

Ajde od Lips Sealed i odavde... Ostavi coveka na miru, sta si se sada zakacio i nasao ga prozivati!? :O

A ti si naš visoko obrazovani advokat......
Evidentirano
LadyPoisonous
Sergeant
**

Karma: +9/-14
Offline Offline

Postova: 94



Profil Email
« Odgovor #24 na: Studeni 14, 2013, 10:31:47 »

A ti si naš visoko obrazovani advokat......

A ti si kreten. Drago mi je sto smo utvrdili sta je ko. Ako nemas nameru nista pametno da kazes, nemoj.
Evidentirano
mrelac
Private
*

Karma: +1/-4
Offline Offline

Postova: 37


Profil
« Odgovor #25 na: Studeni 14, 2013, 10:38:36 »

A ti si kreten. Drago mi je sto smo utvrdili sta je ko. Ako nemas nameru nista pametno da kazes, nemoj.

 Cheesy Cheesy Cheesy  Eto više neću, s obzirom da si se vrlo slikovito opisala i da ti je riječnik veličine zrna riže, ne vidim razlog da se s tobom upuštam u daljnje rasprave
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #26 na: Studeni 14, 2013, 10:53:00 »

evo recimo ja odustao  Wink
nisi jedini.. Wink.. a kad ti tvorci igre kažu da su  Lips Sealed  sve sa v6, onda ti je još draže što si se maknuo... Smiley
al priznaj da ti fale ovakve glupave rasprave na forumu... Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #27 na: Studeni 15, 2013, 12:14:46 »

nisi jedini.. Wink.. a kad ti tvorci igre kažu da su  Lips Sealed  sve sa v6, onda ti je još draže što si se maknuo... Smiley
al priznaj da ti fale ovakve glupave rasprave na forumu... Grin
Grin Grin Grin
Evidentirano
alekxy
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 24



Profil
« Odgovor #28 na: Studeni 15, 2013, 04:32:38 »

Citat: mrelac link=topic=7827.msg64608# msg64608 date=1384460280
Pa čovječe, kad si onda s djecom, ako visiš na IO 24 sata, za gospođu neću ni da te pitam  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
a bem ti neblak kakvih smrdljivih govana ima po ovom svijetu!
možda će ti duša biti mirnija ako upoznaš istinu da u ovoj igri ima igrača koji rade na terenu po nekoliko mj.
čini mi se da pišem ovdje svom sinu i savijetujem ga kako će morat biti spreman jednog dana i raditi nesto ozbiljno  Wink
Evidentirano
alekxy
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 24



Profil
« Odgovor #29 na: Studeni 15, 2013, 04:39:44 »

Cheesy Cheesy Cheesy  Eto više neću, s obzirom da si se vrlo slikovito opisala i da ti je riječnik veličine zrna riže, ne vidim razlog da se s tobom upuštam u daljnje rasprave

pa kako te nije sramota
otvori svoju temu pa si tamo iznosi svoje prljavobolesne ideje.
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!