Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 10:32:05 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: SMiŠno !  (Posjeta: 1771 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mr_1950_
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 6


Profil
« na: Studeni 11, 2013, 04:58:09 »

na profilu sam i gledam po mapi šta , koga , di i kako i tako čitam neke gluposti
i ono udjem si u istraživanja gledam šta mi fali i zatvorim kad mi se pojavi crveni mač ,al zanimljivo je što se pojavio 1min pred udar ,alooo 1min tu sam cilo vrijeme  20min napad  traje nisam u ratu u tih 20min sam 5x min nešto upro da se refreša !! i pokupi mi 3 milje željeza za bzz super Sad radi ovih bucanja servera i gluposti šta se dešavaju sve mi se više gadi ova igra .
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #1 na: Studeni 13, 2013, 12:40:10 »

na profilu sam i gledam po mapi šta , koga , di i kako i tako čitam neke gluposti
i ono udjem si u istraživanja gledam šta mi fali i zatvorim kad mi se pojavi crveni mač ,al zanimljivo je što se pojavio 1min pred udar ,alooo 1min tu sam cilo vrijeme  20min napad  traje nisam u ratu u tih 20min sam 5x min nešto upro da se refreša !! i pokupi mi 3 milje željeza za bzz super Sad radi ovih bucanja servera i gluposti šta se dešavaju sve mi se više gadi ova igra .
a ti je prestani igrat, sve vise ljudi odustaje jer vide da nam bugari prodaju rog za svijecu  Sad
Evidentirano

kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #2 na: Studeni 13, 2013, 01:04:06 »

izgleda da ti nikada neces odustati....to je greska Grin
Evidentirano
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #3 na: Studeni 13, 2013, 02:40:32 »

pozdrav kokocar  Smiley ja mislim da cu definitivno prekinuti ovu igru V6 mi se nesvidja a V5 bugari svjesno unistavaju i stavljaju bugove
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #4 na: Studeni 13, 2013, 06:28:56 »

vrijeme je za evoluciju. ostavit se luka i strijele i sjest u tenk  Grin Grin
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #5 na: Studeni 13, 2013, 07:29:17 »

vrijeme je za evoluciju. ostavit se luka i strijele i sjest u tenk  Grin Grin
http://worldoftanks.com/

da se ne mučite... Grin Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
alekxy
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 24



Profil
« Odgovor #6 na: Prosinac 17, 2013, 05:55:28 »

Horus sad neznam točno koja je to bila 2009 ili 2010 al znam da si se igro kraj mene u interu.
čitajući tvoje komentare na svim poljima te vidim pa je sljedeće pitanje moje  Smiley
za koliko se dijamanata prodajes?
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #7 na: Prosinac 17, 2013, 06:54:16 »

Horus sad neznam točno koja je to bila 2009 ili 2010 al znam da si se igro kraj mene u interu.
čitajući tvoje komentare na svim poljima te vidim pa je sljedeće pitanje moje  Smiley
za koliko se dijamanata prodajes?

krivo, poceo sam 2009 u cro1 eri i odmah osnovao AmonRaa u kojem sam igrao i drugu eru i tada osvojio s njim 1. mjesto u sva tri bodovna ranga. znaci nikad u interu.
prodajem se jeftino. ako si kod mene u savezu dobijes savjet besplatno, ako nisi onda mi IO da neku crkavicu da ti odgovorim, nije vrjedno spomena. jedan moderator dobije puno vise dija za puno manje truda i puno manje znanja. ali sto mogu , davno sam napisao da ovdje nije bitno da si sposoban , vec moras biti podoban. a ja imam svoj stav i uvijek sam ga spreman iznjeti i to me  Lips Sealed e. cak su mi svojevremeno uzeli i neku funkciju, ali ona se i tako nije placala dijama, pa mi svejedno.  Smiley
Evidentirano

alekxy
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 24



Profil
« Odgovor #8 na: Prosinac 17, 2013, 07:15:22 »

čime se plaća ako ne dija. Grin
Evidentirano
alekxy
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 24



Profil
« Odgovor #9 na: Prosinac 17, 2013, 07:21:33 »

   Grin visiš ovdje stalno Grin Grin Grin idi radije radi djecu i živi normalan život
mr_1950_ sorry nisi ti kriv što upadas u ove zavijere i što ti spamam temu
kod tebe ne postivam tolike porobe u igri to je doista dokaz kako početnik nezna Wink
zato sam te moro ugasit jer ne podnosim kad me se porobljavamo bez potrebe i dobrog razloga
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #10 na: Prosinac 18, 2013, 12:17:37 »

   Grin visiš ovdje stalno Grin Grin Grin idi radije radi djecu i živi normalan život
mr_1950_ sorry nisi ti kriv što upadas u ove zavijere i što ti spamam temu
kod tebe ne postivam tolike porobe u igri to je doista dokaz kako početnik nezna Wink
zato sam te moro ugasit jer ne podnosim kad me se porobljavamo bez potrebe i dobrog razloga
zadires u stvari koje se te ne ticu, ali ako si vec potegnuo da ti odgovorim. imam djece koliko treba, a mozda si i ti jedan od  njih ako ti je mama bila zgodna i muvala se zadnjih 25 godina po hrvatskoj i zap. sloveniji. ali sigurno nisi moj sin, jer da jesi , sigurno bi bio pametniji , i ne bi pisao ovakve nebuloze po forumu  :hmmm:
Evidentirano

alekxy
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 24



Profil
« Odgovor #11 na: Prosinac 18, 2013, 01:00:40 »

mene nećeš uvrijediti tim otrcanim spijevima,da si imalo normalan nebi ovdje visio godinama 24h  Grin
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!