Imperia Online Croatia
Travanj 23, 2024, 10:02:54 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: 140 Mega Blitz  (Posjeta: 1185 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
XdemonX1
Private
*

Karma: +0/-4
Offline Offline

Postova: 42


Profil Email
« na: Studeni 08, 2013, 09:11:05 »

Imam problem jedan me napao i bio sam tu ali ja taj napad nisam vidio..... Jel to bug
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #1 na: Studeni 08, 2013, 09:29:34 »

Imam problem jedan me napao i bio sam tu ali ja taj napad nisam vidio..... Jel to bug
nije bug , navjerovatnije nisi napravio refresh servera , kliknuiuo na neki rudnik ili tako , jer ako nisi nista radio server se nije refreshao
uostalom zar neznas zlatno pravilo slikanja kada netko ide na tebe? PRVO stisnes F5  ( refresh ) pa onda slikas , ako ti je to poznato onda znas o cemu pricam Wink
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #2 na: Studeni 09, 2013, 11:27:06 »

nije bug , navjerovatnije nisi napravio refresh servera , kliknuiuo na neki rudnik ili tako , jer ako nisi nista radio server se nije refreshao
uostalom zar neznas zlatno pravilo slikanja kada netko ide na tebe? PRVO stisnes F5  ( refresh ) pa onda slikas , ako ti je to poznato onda znas o cemu pricam Wink
kad si ti postao tako pametan? Grin Tongue
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
LadyPoisonous
Sergeant
**

Karma: +9/-14
Offline Offline

Postova: 94



Profil Email
« Odgovor #3 na: Studeni 09, 2013, 12:50:04 »

nije bug , navjerovatnije nisi napravio refresh servera , kliknuiuo na neki rudnik ili tako , jer ako nisi nista radio server se nije refreshao
uostalom zar neznas zlatno pravilo slikanja kada netko ide na tebe? PRVO stisnes F5  ( refresh ) pa onda slikas , ako ti je to poznato onda znas o cemu pricam Wink

Problem je drugacije prirode. Smiley Postoji mogucnost da je greska u pitanju, ali tesko je dokazati da se desila greska koju ne mozes da slikas. Smiley Svako moze misliti da si mozda namerno ostavio vojsku i pogresnim proracunom izgubio, ali ne bi bilo prvi put da se desi da se napad ne pojavi, desavalo se to i ranije. Smiley

EDIT: Zar ova tema ne bi trebala da bude u verziji 5? Smiley Ako ne gresim 140 Mega Blitz je u toj verziji. Smiley Ovaj odeljak je za verziju sest. Smiley
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #4 na: Studeni 09, 2013, 02:43:54 »

vidim da se moram vratiti na forum reda napraviti Grin od kad me nema nema žara onog na forumu  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #5 na: Studeni 09, 2013, 10:56:50 »

kad si ti postao tako pametan? Grin Tongue
od kad sam se prestao druziti s tobom   Tongue Tongue
..icko jedna vise nas ni ne pooznas
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #6 na: Studeni 10, 2013, 08:25:09 »

vidim da se moram vratiti na forum reda napraviti Grin od kad me nema nema žara onog na forumu  Grin Grin Grin Grin
da, falis nam ko budali samar  Cheesy
Evidentirano

mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« Odgovor #7 na: Prosinac 04, 2013, 09:08:04 »

da, falis nam ko budali samar  Cheesy
hočeš reči kao tebi šamar
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!