Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 06:45:43 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: šta je sad ovo?  (Posjeta: 677 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« na: Studeni 06, 2013, 09:45:09 »

napadnem napušteno carstvo koje proizvodi rese, ako napadnem sporedne prove sve ok. kad idem na glavnu ja kao pokupim rese, ali ih ne nosim doma. jel ih možda bace putem? ne valja im kvaliteta? do nekih 3 popodne je sve bilo ok, sad kolaps.. na to još ne mogu ubaciti vojsku u utvrdu u vojnoj postaji, velikani malo zaglavljeni s iskustvom, malo se pomiču. nije mi niti jedan velikan došao na dvor od 17.10. .. sad mi još i vladarka izdahnula čim je napunila 51 godinu.. btw jel uopće ima smisla išta pisati ovdje? *xxx*
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #1 na: Studeni 06, 2013, 10:35:29 »

napadnem napušteno carstvo koje proizvodi rese, ako napadnem sporedne prove sve ok. kad idem na glavnu ja kao pokupim rese, ali ih ne nosim doma. jel ih možda bace putem? ne valja im kvaliteta? do nekih 3 popodne je sve bilo ok, sad kolaps.. na to još ne mogu ubaciti vojsku u utvrdu u vojnoj postaji, velikani malo zaglavljeni s iskustvom, malo se pomiču. nije mi niti jedan velikan došao na dvor od 17.10. .. sad mi još i vladarka izdahnula čim je napunila 51 godinu.. btw jel uopće ima smisla išta pisati ovdje? *xxx*
ne, Pablo... drži se droge, to je biznis... Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #2 na: Studeni 06, 2013, 10:36:21 »

nije ti to bug to ti je jos jedna od pogodnosti za dijamantic igrace ako ti trebaju rese kupi ih u hramu a ne tamo kod nekog goldera da ih uzimas a klik klik igraci se cjeli dan muce da docekaju 24 sata po serveru da kupe rese ili vojsku u hramu  *crazy*
Evidentirano
escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #3 na: Studeni 07, 2013, 02:27:06 »

hahahaha, ma mrki izgleda da ću i morati. idem probati navući prvo susjede, a onda sve ostale na koku pa će biti dija ko u prići Grin Grin Grin
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!