Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 02:37:56 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: vrati mi trgovacke postaje  (Posjeta: 958 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
avdijica
Gost
« na: Studeni 04, 2013, 04:25:11 »

  nemogu da vijerujem da od petka trgovacke postaje stoje nenapravljene trose se rese za to a one stoje vec 5 dana,,,,,naravno sa dijamantima ih mozes pokrenut ali ih nemozes koristit,,,,i odgovor na to je--- u uredu rade na otklonu tog baga,,,pa koliko ga otklanjaju ,,ko ce namiriti stetu prouzrokovanu tim bagom ,,,,,ili ako nisu u mogucnosto otkloniti bag za koji znaju vec 4 dana nek ugase  v-6 a ne da nas ovako pate
Evidentirano
Jenke
Sergeant
**

Karma: +9/-15
Offline Offline

Postova: 81



Profil
« Odgovor #1 na: Studeni 04, 2013, 06:53:58 »

  nemogu da vijerujem da od petka trgovacke postaje stoje nenapravljene trose se rese za to a one stoje vec 5 dana,,,,,naravno sa dijamantima ih mozes pokrenut ali ih nemozes koristit,,,,i odgovor na to je--- u uredu rade na otklonu tog baga,,,pa koliko ga otklanjaju ,,ko ce namiriti stetu prouzrokovanu tim bagom ,,,,,ili ako nisu u mogucnosto otkloniti bag za koji znaju vec 4 dana nek ugase  v-6 a ne da nas ovako pate

sto ocekivas Grin ja sam prestao prijavljivat bagove kada sam vidio da nikoga nije briga neka igraju sami i neka ih oni nalaze pas mater  Angry aa spijunazu nisu rijesili od kada je pocela era nemoj se nadat tako brzom rijesenju toga problema jer oni i tako nista ne rade kako treba Cool
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #2 na: Studeni 04, 2013, 11:31:05 »

  nemogu da vijerujem da od petka trgovacke postaje stoje nenapravljene trose se rese za to a one stoje vec 5 dana,,,,,naravno sa dijamantima ih mozes pokrenut ali ih nemozes koristit,,,,i odgovor na to je--- u uredu rade na otklonu tog baga,,,pa koliko ga otklanjaju ,,ko ce namiriti stetu prouzrokovanu tim bagom ,,,,,ili ako nisu u mogucnosto otkloniti bag za koji znaju vec 4 dana nek ugase  v-6 a ne da nas ovako pate
o kakvoj steti pises. pa to je beta, nemoj to shvacat previse ozbiljno, e da nisi valjda lud da trosis dije u beti *hahaha* *hahaha*
Evidentirano

LadyPoisonous
Sergeant
**

Karma: +9/-14
Offline Offline

Postova: 94



Profil Email
« Odgovor #3 na: Studeni 04, 2013, 11:51:22 »

 nemogu da vijerujem da od petka trgovacke postaje stoje nenapravljene trose se rese za to a one stoje vec 5 dana,,,,,naravno sa dijamantima ih mozes pokrenut ali ih nemozes koristit,,,,i odgovor na to je--- u uredu rade na otklonu tog baga,,,pa koliko ga otklanjaju ,,ko ce namiriti stetu prouzrokovanu tim bagom ,,,,,ili ako nisu u mogucnosto otkloniti bag za koji znaju vec 4 dana nek ugase  v-6 a ne da nas ovako pate

Pravo da ti kazem, stetu niko ne treba ni da pokrije, jer gledaj to ovako, sve sto se tebi desava, desava se i drugima, ako ne isti problem, onda neki drugaciji i na kraju krajeva kada sve rezimiras svi igramo sa priblizno istim hendikepom.

Samim tim, suvislo bi bilo reci da je ovo Beta verzija i od nje se, verovao ili ne, ne ocekuje da bude savrsena, doduse, sto ja volim reci, ima vise rupa nego putevi Srbije, ako si ikada bio, znaces o cemu govorim, ali niko tebe ne tera da igras probnu verziju. Svi mi se smatramo Beta testerima i na nama je da igramo i po mogucnosti i zelji prijavljujemo greske kako bi se era mogla pokrenuti, razmisljaj o nama kao o volonterima. Ulazemo vreme, neki cak i novac, a radimo besplatno, iako ljudi ciji posao je da popravljaju greske sede pod palmama, pijuckaju mohite i druge alkohole tamo negde na juznoj hemisferi i uzivaju u godisnjem koji su sami sebi nadenuli. Ne zelim reci da ne rade bas nista pod milim bogom, ali vala ni ne rade kako treba. To je kao kada bi u samoposluzi prodavacica sedela i posmatrala da njen posao odradis kvalitetno; da, svi shvatamo koliko je to retardirano, ali nauci se u zivotu na nepravde, ja i dalje imam problem sa tim. Grin

Ucesce u beta testingu je svojevoljno i niko te ne tera da nastavis; ja sam milion puta mislila da odustanem, ali onda kada razmislim, svi polako odustaju, neka hvala, ja cu ipak da se igram. Smiley

Ako imas tezak dan, nerviras se i tsl. a ti svrati na forum i opusti se sa ljudima; ja tako radim, samo sto ima dusmana ovde koji misle da su popili svu pamet sveta i ne znaju za za Lips Sealed anciju.  *freak* Ocekujem sada da ce neko navratiti i posrati se po ovome sto sam ja pisala i nemoj da mislis da pametujem, samo pokusavam da ti utuvim u glavu ono sto sam ja sebi lopatom natapkavala po glavi veoma dugo i da znas glava mi se raspada od silnog nabijanja. Grin

o kakvoj steti pises. pa to je beta, nemoj to shvacat previse ozbiljno, e da nisi valjda lud da trosis dije u beti *hahaha* *hahaha*

Horuse, moram se sloziti sa tobom, jeste malo ludo trositi dijamante na Beta verziji, ali opet, kada sagledas situaciju iz drugog ugla, na taj nacin se igra sa manje brige i bez nekog posebnog pritiska i uticaja bagova. Smiley
« Zadnja izmjena: Studeni 04, 2013, 11:53:01 od LadyPoisonous » Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!