Imperia Online Croatia
Travanj 24, 2024, 03:34:08 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: svisveti  (Posjeta: 1364 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Spartacus1967
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 1


Profil Email
« na: Studeni 01, 2013, 05:39:13 »

Zašto za blagdan svih svetih 01.11. nije bilo obustave barem tih 24 sata da odamo počast svojim umrlima?
Evidentirano
Someone
Gost
« Odgovor #1 na: Studeni 01, 2013, 06:17:22 »

Na dan mrtvih se odaje počast umrlima..,
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #2 na: Studeni 01, 2013, 06:40:04 »

Zanimljivo, ipak je to katolički blagdan koji se slavi diljem svijeta, ak su mogli zaustavit napade na kurban bajram, mogli su i za dan mrtvih. Neznam kak su to prihvatili brazilci koji su veliki vjernici, možda oni zahtjevaju da se za sljedeči 1.11 uvedu pokloni u obliku lampaša, sviječa itd.
Evidentirano

mila
Sergeant
**

Karma: +5/-13
Offline Offline

Postova: 61


Profil
« Odgovor #3 na: Studeni 01, 2013, 07:34:49 »

očito da samo muslimani imaju privilegije    Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #4 na: Studeni 01, 2013, 07:37:30 »

imperija se igra vec godinama i nikad nije bilo obustave napada na ovaj dan. napadi se obustavljaju na najvece krscanske i muslimanske blagdane. kud bi dosli kad bi se obustavljali na svaki blagdan  Huh?
ja osobno se slazem da je danas trebalo obustaviti napade, jer je danas veliki blagdan i velika svetkovina :Samhain, slavi se pocetak nove godine i pocetak zime po kalendaru religija koje su puno starije od gore navedenih. lijepo je vidjeti da sve vise ljudi slavi iako ne znaju sto slave i zasto pale svijecu u bundevi  Smiley
Evidentirano

babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #5 na: Studeni 01, 2013, 07:42:35 »

imperija se igra vec godinama i nikad nije bilo obustave napada na ovaj dan. napadi se obustavljaju na najvece krscanske i muslimanske blagdane. kud bi dosli kad bi se obustavljali na svaki blagdan  Huh?
ja osobno se slazem da je danas trebalo obustaviti napade, jer je danas veliki blagdan i velika svetkovina :Samhain, slavi se pocetak nove godine i pocetak zime po kalendaru religija koje su puno starije od gore navedenih. lijepo je vidjeti da sve vise ljudi slavi iako ne znaju sto slave i zasto pale svijecu u bundevi  Smiley
nebih se slozio da slave nesto , prije su se malo amerikanizirali pa ze glupiraju sa bundevama , a u stvari pojma nemaju o cemu se zapravo radi
Evidentirano
mila
Sergeant
**

Karma: +5/-13
Offline Offline

Postova: 61


Profil
« Odgovor #6 na: Studeni 01, 2013, 07:48:13 »

ja danas napadam samo muslimane  Lips Sealed
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #7 na: Studeni 01, 2013, 07:52:52 »

nebih se slozio da slave nesto , prije su se malo amerikanizirali pa ze glupiraju sa bundevama , a u stvari pojma nemaju o cemu se zapravo radi
pa ako si dobro procitao , to sam i napisao da ne znaju sto slave, ali slave  Grin
Evidentirano

Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #8 na: Studeni 01, 2013, 08:14:20 »

ja danas napadam samo muslimane  Lips Sealed

Nacionalista   Sad

Hm, horuse ako usporedim da se pali mod poklona na početku školske godine, onda zašto nebi bar sad ubacili nenapadanje 24h ili nekak 'obilježili' ovaj sveti dan.
Babagiga, bundeve imaju svoju priču nije to samo amerkianizacija.
Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #9 na: Studeni 01, 2013, 08:21:36 »

horus,bundeve su bile juče,danas su svi sveti,neradni dan i zbog toga ljudi koriste taj dan na odlazak na počivališta pokojnih,sutra je dušni dan kada bi se po pravilu trebalo odlaziti i paliti svijeće jer da citiram prof. Tomislav Ivančić.....Kako god ga obilježavali, Dan Svih svetih kao i Dušni dan trebali bi nas podsjetiti kako 'svjetiljka života ne gori vječno i sami se moramo pobrinuti za ulje dobrih djela',
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #10 na: Studeni 01, 2013, 08:27:37 »

horus,bundeve su bile juče,danas su svi sveti,neradni dan i zbog toga ljudi koriste taj dan na odlazak na počivališta pokojnih,sutra je dušni dan kada bi se po pravilu trebalo odlaziti i paliti svijeće jer da citiram prof. Tomislav Ivančić.....Kako god ga obilježavali, Dan Svih svetih kao i Dušni dan trebali bi nas podsjetiti kako 'svjetiljka života ne gori vječno i sami se moramo pobrinuti za ulje dobrih djela',
Samhain je isto kao i nova, docekujes ju noc prije, a ona je drugi dan. Smiley

proxy nemoj mjesati blagdansku zastitu i poklone. pokloni su fora da se naivcinama izbije koja dija vis e iz djepa, a ako pogledas v6 na sto sve mozes trositi dije, povraca mi se i bez poklona
Evidentirano

babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #11 na: Studeni 01, 2013, 08:30:03 »

Nacionalista   Sad

Hm, horuse ako usporedim da se pali mod poklona na početku školske godine, onda zašto nebi bar sad ubacili nenapadanje 24h ili nekak 'obilježili' ovaj sveti dan.
Babagiga, bundeve imaju svoju priču nije to samo amerkianizacija.

slzem se s tobom da imaju tvoju pricu , ali su te bundeve kod nas npr u medijima iskljucivo vezane za "halloween" ili  "noc vjestica "  a to je barem po  meni prilicno amerikanizirano, od kada se u hrvatskoj rade party-i za tu noc? unatrag nekoliko godina ( neznam tocno koliko jer me to ne zanima
imamo puno ljepsih obicaja ali sve moramo uzeti od stranaca .
Evidentirano
avdijica
Gost
« Odgovor #12 na: Studeni 01, 2013, 09:39:50 »

ja danas napadam samo muslimane  Lips Sealed
lijepo mila lijepo napadni mene da vidim tu tvoju nacionalisticku silu
Evidentirano
mila
Sergeant
**

Karma: +5/-13
Offline Offline

Postova: 61


Profil
« Odgovor #13 na: Studeni 02, 2013, 01:18:09 »

 Grin Grin Grin što se uzrujavaš, nisam nacionalista nego za kršćanski blagdan ne napadam kršćane, i to je sve  Wink Wink
Evidentirano
avdijica
Gost
« Odgovor #14 na: Studeni 02, 2013, 09:24:48 »

Grin Grin Grin što se uzrujavaš, nisam nacionalista nego za kršćanski blagdan ne napadam kršćane, i to je sve  Wink Wink
ok mila  mogla si odmah tako reci
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!