Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 07:27:30 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: promjena u izgledu carstva  (Posjeta: 2435 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
tinky-wink
Private
*

Karma: +5/-13
Offline Offline

Postova: 35



Profil Email
« na: Listopad 27, 2013, 07:07:30 »

Promjene u izgledu carstva23.10.2013 11:31:08
Zbog velikog broja molbi od strane igrača, bit će uvedena promjena u izgledu carstva - svaka građevina će imati točno određeno mjesto u carstvu, slično rasporedu građevina u v.5. Opcija za premještanje građevina i dekoracija neće biti dostupna. Promjena je samo vizualna i neće dovesti do gubitka nivoa građevina i utjecati na njihovu funkcionalnost. O točnom datumu bit ćete naknadno obaviješteni.

Zasto nema neka anketa o takvoj stvari pa da vidimo kaj ljudi misle , pa ostavili smo v5 verziju iza sebe necemo se sad vracat na staro , koji veliki broj molbi? pa veliki broj ljudi ima tamo koji uopce neigra aktivno mozda su oni trazili to jer nemogu nac banku da dignu kredit  *crazy* 

 RECIMO NE ZA PROMJENU IZGLEDA carstva !!!!  dajte nam samo da mozemo spojit građeveni... nek se rade vise brinu o bugovima a ne o tome kako ce nase carstvo izgledat !!
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #1 na: Listopad 28, 2013, 08:30:47 »

Promjene u izgledu carstva23.10.2013 11:31:08
Zbog velikog broja molbi od strane igrača, bit će uvedena promjena u izgledu carstva - svaka građevina će imati točno određeno mjesto u carstvu, slično rasporedu građevina u v.5. Opcija za premještanje građevina i dekoracija neće biti dostupna. Promjena je samo vizualna i neće dovesti do gubitka nivoa građevina i utjecati na njihovu funkcionalnost. O točnom datumu bit ćete naknadno obaviješteni.

Zasto nema neka anketa o takvoj stvari pa da vidimo kaj ljudi misle , pa ostavili smo v5 verziju iza sebe necemo se sad vracat na staro , koji veliki broj molbi? pa veliki broj ljudi ima tamo koji uopce neigra aktivno mozda su oni trazili to jer nemogu nac banku da dignu kredit  *crazy* 

 RECIMO NE ZA PROMJENU IZGLEDA carstva !!!!  dajte nam samo da mozemo spojit građeveni... nek se rade vise brinu o bugovima a ne o tome kako ce nase carstvo izgledat !!
tako je, u potpunosti se slazem s tinkyem. i ne serite da to radite zbog molbi igraca. kad ste vi to igrace nesto pitali *crazy* *crazy*. ljepo napisite da to niste sposobni odratiti. 3 mjeseca niste sposobni spojiti 4 gradjevine u jednu. a o drugim stvarima da i ne govorim. napravili ste dobar projekt , ali ne mozete napraviti zavrsnicu. savjet: zaposlite pravog racunalnog strucnjaka iz japana, amerike ili hrvatske i on ce vam to odraditi. i manje ce kostati nego ona hrpa ljudi koje sada placate Grin
Evidentirano

Jenke
Sergeant
**

Karma: +9/-15
Offline Offline

Postova: 81



Profil
« Odgovor #2 na: Listopad 28, 2013, 02:59:13 »

tako je, u potpunosti se slazem s tinkyem. i ne serite da to radite zbog molbi igraca. kad ste vi to igrace nesto pitali *crazy* *crazy*. ljepo napisite da to niste sposobni odratiti. 3 mjeseca niste sposobni spojiti 4 gradjevine u jednu. a o drugim stvarima da i ne govorim. napravili ste dobar projekt , ali ne mozete napraviti zavrsnicu. savjet: zaposlite pravog racunalnog strucnjaka iz japana, amerike ili hrvatske i on ce vam to odraditi. i manje ce kostati nego ona hrpa ljudi koje sada placate Grin

a kad imamo problem kazu da to trenutno nemogu provjerit Grin pa sunce mu 30 problema san prijavia i ni jednog niste u stanju bili rijesit ili provjerit(jadno)
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #3 na: Listopad 28, 2013, 10:50:01 »

i još niste naučili da sve to šta pišete nitko ne čita?... *WALL* *WALL*
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
LadyPoisonous
Sergeant
**

Karma: +9/-14
Offline Offline

Postova: 94



Profil Email
« Odgovor #4 na: Listopad 28, 2013, 11:01:57 »

i još niste naučili da sve to šta pišete nitko ne čita?... *WALL* *WALL*

Samo neka si nam ti pametan, a to sto smo mi glupi k'o  Lips Sealed , to nije bitno.  Kiss
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #5 na: Listopad 30, 2013, 01:34:22 »

Samo neka si nam ti pametan, a to sto smo mi glupi k'o  Lips Sealed , to nije bitno.  Kiss
Grin
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #6 na: Listopad 30, 2013, 08:21:21 »

Samo neka si nam ti pametan, a to sto smo mi glupi k'o  Lips Sealed , to nije bitno.  Kiss
komšinice, pa kakav je to riječnik? daj malo kućnog odgoja ubaci u postove...
tko je rekao da ste glupi? pisao sam i ja 4 godine, eto toliko mi je trebalo da shvatim da me ne hlebu ni 5%... ko je sad glup?.. Grin...  Kiss
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
DALmata
Private
*

Karma: +16/-8
Offline Offline

Postova: 34



Profil WWW
« Odgovor #7 na: Listopad 31, 2013, 06:39:48 »

komšinice, pa kakav je to riječnik? daj malo kućnog odgoja ubaci u postove...
tko je rekao da ste glupi? pisao sam i ja 4 godine, eto toliko mi je trebalo da shvatim da me ne hlebu ni 5%... ko je sad glup?.. Grin...  Kiss
mrle prcoka lagano tebe ova mala a ? Grin

* a vidiš koliko je meni dobizdilo kad san ja poceja pisat ......a cak san doša u fazu ponudit in da in napravin igru ako vec neznaju Grin
Evidentirano

LadyPoisonous
Sergeant
**

Karma: +9/-14
Offline Offline

Postova: 94



Profil Email
« Odgovor #8 na: Listopad 31, 2013, 09:20:57 »

komšinice, pa kakav je to riječnik? daj malo kućnog odgoja ubaci u postove...
tko je rekao da ste glupi? pisao sam i ja 4 godine, eto toliko mi je trebalo da shvatim da me ne hlebu ni 5%... ko je sad glup?.. Grin...  Kiss

Odgojili su me na planini medj' vukovima, ne umem bolje,  Lips Sealed i ga. Smiley

Ti dok odgovoris ja zaboravim i sta se ovde desavalo. Grin

Za Lips Sealed avam se ja samo, nemoj me ozbiljno shvatiti, ali mi se i posle svega i dalje trudimo, a tebe naravno da nece niko  Lips Sealed ati, pa nisu ljudi  Lips Sealed i! :O (OK, izuzecemo 5% devojaka i 10%  Lips Sealed a koji cine igru) Smiley

mrle prcoka lagano tebe ova mala a ? Grin

* a vidiš koliko je meni dobizdilo kad san ja poceja pisat ......a cak san doša u fazu ponudit in da in napravin igru ako vec neznaju Grin

Evo, ja cu da budem promoterka, ima celu Srbiju da organizujem da promotira, a ti napravi igru,  Lips Sealed es Imperiju kad su nesposobni programeri. Grin
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #9 na: Listopad 31, 2013, 09:25:31 »

komšinice, pa kakav je to riječnik? daj malo kućnog odgoja ubaci u postove...
tko je rekao da ste glupi? pisao sam i ja 4 godine, eto toliko mi je trebalo da shvatim da me ne hlebu ni 5%... ko je sad glup?.. Grin...  Kiss
*drunk* *drunk*
Evidentirano
LadyPoisonous
Sergeant
**

Karma: +9/-14
Offline Offline

Postova: 94



Profil Email
« Odgovor #10 na: Listopad 31, 2013, 09:26:56 »

*drunk* *drunk*

Ti se opijas a mene ne zoves? :O Sram te bilo! Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #11 na: Listopad 31, 2013, 10:25:22 »

Odgojili su me na planini medj' vukovima, ne umem bolje,  Lips Sealed i ga. Smiley

Ti dok odgovoris ja zaboravim i sta se ovde desavalo. Grin

 a tebe naravno da nece niko  Lips Sealed ati, pa nisu ljudi  Lips Sealed i! :O (OK, izuzecemo 5% devojaka i 10%  Lips Sealed a koji cine igru) Smiley


oce , oce. on je krkan, a svi krkani su  Lips Sealed i   Tongue Tongue

i molio bih da ne spamate , vec da se drzite teme  Smiley
Evidentirano

babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #12 na: Listopad 31, 2013, 10:27:07 »

Ti se opijas a mene ne zoves? :O Sram te bilo! Grin
ne pijem sa nepoznatim Grin
Evidentirano
LadyPoisonous
Sergeant
**

Karma: +9/-14
Offline Offline

Postova: 94



Profil Email
« Odgovor #13 na: Listopad 31, 2013, 10:31:47 »

ne pijem sa nepoznatim Grin

Ma hajde, bre, napicu te lepo pa ce ti svaka osoba na svetu biti poznata, veruj mi! Smiley

oce , oce. on je krkan, a svi krkani su  Lips Sealed i   Tongue Tongue

i molio bih da ne spamate , vec da se drzite teme  Smiley

Ako ti smetaju nase baljezgarije a ti okreni glavu u drugu stranu i nemoj tu da nam kvaris zabavu!  :Smiley
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #14 na: Listopad 31, 2013, 11:02:04 »

Ma hajde, bre, napicu te lepo pa ce ti svaka osoba na svetu biti poznata, veruj mi! Smiley

Ako ti smetaju nase baljezgarije a ti okreni glavu u drugu stranu i nemoj tu da nam kvaris zabavu!  :Smiley
ovo je ozbiljna tema i nije mjesto za vase bljezgarije. ako se hocete za Lips Sealed avati otvorite si novu temu.
a moderatori koji vole isticati pravila ovdje bi trebali reagirati
Evidentirano

 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!