Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 08:22:31 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: iskustvo vladara  (Posjeta: 1284 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« na: Listopad 25, 2013, 01:57:11 »

vladar mi već osmi dan stoji na iskustvu 12 i ne mrda prema gore.. pošto znam da svima ostalima raste, šta se mom dogodilo? odbija učiti? predao se alkoholizmu? razočarao se u život?  Huh?
Evidentirano
Surogat
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 6



Profil
« Odgovor #1 na: Listopad 25, 2013, 03:00:05 »

Misliš na iskustvo kao genrala... Ako ga nisi slao u bitke onda niti ne more steći iskustvo, gornja zastavica je iskustvo kao guverner, a donja zastavica pokazuje iskustvo kao genral....

evo ti primjer....   http://prntscr.com/1zlcmd
Evidentirano
escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #2 na: Listopad 25, 2013, 04:17:43 »

ma ne kao general. kao guverner, stao u razvoju Smiley
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #3 na: Listopad 25, 2013, 07:48:34 »

ma ne kao general. kao guverner, stao u razvoju Smiley
vidi , mozda si ga maknuo s pozicije guvernera. ako nije guverner, ne razvija se !
Evidentirano

LadyPoisonous
Sergeant
**

Karma: +9/-14
Offline Offline

Postova: 94



Profil Email
« Odgovor #4 na: Listopad 25, 2013, 10:27:51 »

ma ne kao general. kao guverner, stao u razvoju Smiley

Koliko sam ja shvatila fora je u tome da ti moras da razvijas tu provinciju gde se on nalazi, plus, ne smes da ga saljes u bitke, slanjem u bitke samo prekidas niz, ja to veoma dobro znam jer skoro pa i nemam guvernerske bodove na caru ali zato 30. nivo generala.

Svakim nivoom ce trebati sve vise vremena da se dostigne sledeci, nista cudno, za koji dan ce sigurno biti vec 17. nivo, mozda i veci. Smiley
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #5 na: Listopad 26, 2013, 07:24:39 »

Koliko sam ja shvatila fora je u tome da ti moras da razvijas tu provinciju gde se on nalazi, plus, ne smes da ga saljes u bitke, slanjem u bitke samo prekidas niz, ja to veoma dobro znam jer skoro pa i nemam guvernerske bodove na caru ali zato 30. nivo generala.

Svakim nivoom ce trebati sve vise vremena da se dostigne sledeci, nista cudno, za koji dan ce sigurno biti vec 17. nivo, mozda i veci. Smiley
car, kao i svaki plemic moze biti guverner i general u obrani istovremeno, u istoj ili ralicitim provincijama.on kao guverner  svojim talentima pojacava razvoj prov. i sitce iskustvo pomocu kojega dobiva nove talente. ili te iste talente moze vjezbati z a resurse. ista stvar i s generalskim bodovima, samo ako izgubis bitku mozes ostati bez cara,
Evidentirano

escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #6 na: Listopad 27, 2013, 06:08:03 »

dakle. naravno da je guverner u glavnoj provinciji. ne miče se s te pozicije. nije išao u bitku već tjedan dana. i ne povećava mu se level od kad je stigao na 12. stoji. ne mrda  Huh?
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #7 na: Listopad 27, 2013, 06:57:44 »

dakle. naravno da je guverner u glavnoj provinciji. ne miče se s te pozicije. nije išao u bitku već tjedan dana. i ne povećava mu se level od kad je stigao na 12. stoji. ne mrda  Huh?
e onda je neka greska , to je ipak beta. meni se npr. ne skidaju poruke o transakcijama. samo rastu. ma sve je to za  Lips Sealed , jos ako se nece moci micat gradjevine  Cry
Evidentirano

escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #8 na: Listopad 27, 2013, 09:34:43 »

a greška očigledno.. možda će koji moderator vidjeti ovu temu pa mi pokušati pomoći Smiley ili ću ga morati nekako natjerati.. možda bi mu mlađa žena pomogla, došlo do krize u braku pa se njemu ništa ne da Smiley samo mu ne mogu dati drugu ženu Smiley
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!