Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 04:33:10 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: upadanje u minus  (Posjeta: 1066 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
brada66
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 7


Profil Email
« na: Listopad 23, 2013, 02:17:48 »

podiga sam kredit i s odrzavanjem  vojske mi je minus po satu 55k, znaci na 10 sati mi je 550 k... ja sinoc ostavim oko 500k zlata u plusu i odjavim se na 10 sati, danas uđem i ono minus od 550k... znaci prema tome sam u minusu 110k na sta, a to je nemoguce jer imam 35k vojske i 22k kredita, i male su cijne na trzistu, sad ako me neko unisti ko ce mi to platit dok prodam resse, i ovo se vec događalo i mojim saveznicima u savezu... 

 brada69
 gujdek
 Beta v6 HR/RS 7
Evidentirano
Surogat
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 6



Profil
« Odgovor #1 na: Listopad 23, 2013, 02:24:24 »

E  Lips Sealed ... stavljaj vojsku po fortovima... dok se ne isčupaš....
Evidentirano
brada66
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 7


Profil Email
« Odgovor #2 na: Listopad 23, 2013, 02:26:49 »

mogu je stavljat u  kad je ne mogu pomaknit, a osim toga nije bit iscupavanja nego buga, 1 bug poprave a 10 drugih se pojavi
« Zadnja izmjena: Listopad 23, 2013, 07:30:58 od Proxy » Evidentirano
Surogat
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 6



Profil
« Odgovor #3 na: Listopad 23, 2013, 02:38:39 »

Da li netko zna, al' mislim da sam negdje čitao da vojska u vojnoj postaji troši kao da je u koloniji dakle x 1.2 od uobičajenog...
Evidentirano
brada66
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 7


Profil Email
« Odgovor #4 na: Listopad 23, 2013, 02:40:34 »

trosi kad stoji u njoj al na putovanju ne trosi toliko
Evidentirano
Surogat
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 6



Profil
« Odgovor #5 na: Listopad 23, 2013, 03:55:42 »

Jel su riješili problem, ili i dalje toneš....
Evidentirano
tinky-wink
Private
*

Karma: +5/-13
Offline Offline

Postova: 35



Profil Email
« Odgovor #6 na: Listopad 23, 2013, 05:00:23 »

Jel su riješili problem, ili i dalje toneš....
ma on je potonuo vec  Tongue Tongue
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #7 na: Listopad 23, 2013, 06:53:43 »

podiga sam kredit i s odrzavanjem  vojske mi je minus po satu 55k, znaci na 10 sati mi je 550 k... ja sinoc ostavim oko 500k zlata u plusu i odjavim se na 10 sati, danas uđem i ono minus od 550k... znaci prema tome sam u minusu 110k na sta, a to je nemoguce jer imam 35k vojske i 22k kredita, i male su cijne na trzistu, sad ako me neko unisti ko ce mi to platit dok prodam resse, i ovo se vec događalo i mojim saveznicima u savezu... 

 brada69
 gujdek
 Beta v6 HR/RS 7
imas 6 provincija. znaci da bi trebao imati i 6 vazala . ako pokupis porez od vazala skoro bi trebao imati odvoljno da se izvuces. stavis rese an prodaju. ako igras s dijama mozes prodati i kod carskog trgovca , u najgorem slucaju raspustis dio vojske.
Evidentirano

brada66
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 7


Profil Email
« Odgovor #8 na: Listopad 23, 2013, 08:42:34 »

nije se jos rijesilo, rjesaju... izvuka sam se bez dijamanata i bez raspustanja vojske, sa dijama ne igram, tinky  Angry
Evidentirano
LadyPoisonous
Sergeant
**

Karma: +9/-14
Offline Offline

Postova: 94



Profil Email
« Odgovor #9 na: Listopad 25, 2013, 10:35:34 »

podiga sam kredit i s odrzavanjem  vojske mi je minus po satu 55k, znaci na 10 sati mi je 550 k... ja sinoc ostavim oko 500k zlata u plusu i odjavim se na 10 sati, danas uđem i ono minus od 550k... znaci prema tome sam u minusu 110k na sta, a to je nemoguce jer imam 35k vojske i 22k kredita, i male su cijne na trzistu, sad ako me neko unisti ko ce mi to platit dok prodam resse, i ovo se vec događalo i mojim saveznicima u savezu... 

 brada69
 gujdek
 Beta v6 HR/RS 7

Jao, evo moram vas ja nauciti kada apolom nece, sram ga bilo lenja! Grin

Problem je u tome sto se pravilno ne racuna potrosnja zlata. Naime, mogao si obratiti i paznju na to da kada pomeras vojsku iz provincije u provinciju, automatski ti se oduzima vrednost zlata kao da ti je vojska bila na putovanju sat vremena, ako to nisi do sada skapirao, probaj, nece skoditi da vidis kako sve funkcionise.

Sto se tice oduzimanja zlata na vojsci, koliko sam ja skapirala, oduzima ti se standardna vrednost (koliko i pise) ali puta 2, jer svaki sat ti se oduzme jos toliko. Do toga sam ja dosla prema nekim mojim grubim proracunima.

To je greska jos iz alfa verzije, pitanje kada ce se to ispraviti. Vise se pojavi novih gresaka nego sto se "izleci" starih.
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #10 na: Listopad 25, 2013, 10:43:21 »

Jao, evo moram vas ja nauciti kada apolom nece, sram ga bilo lenja! Grin

Problem je u tome sto se pravilno ne racuna potrosnja zlata. Naime, mogao si obratiti i paznju na to da kada pomeras vojsku iz provincije u provinciju, automatski ti se oduzima vrednost zlata kao da ti je vojska bila na putovanju sat vremena, ako to nisi do sada skapirao, probaj, nece skoditi da vidis kako sve funkcionise.

Sto se tice oduzimanja zlata na vojsci, koliko sam ja skapirala, oduzima ti se standardna vrednost (koliko i pise) ali puta 2, jer svaki sat ti se oduzme jos toliko. Do toga sam ja dosla prema nekim mojim grubim proracunima.

To je greska jos iz alfa verzije, pitanje kada ce se to ispraviti. Vise se pojavi novih gresaka nego sto se "izleci" starih.
Stavi porez na 0 (drvo,kamen, zeljezo) i nece trosit vise nego sto treba. Ti se svi porezi racunaju kao porez na zlato
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #11 na: Listopad 26, 2013, 01:13:11 »

Jao, evo moram vas ja nauciti kada apolom nece, sram ga bilo lenja! Grin

Problem je u tome sto se pravilno ne racuna potrosnja zlata. Naime, mogao si obratiti i paznju na to da kada pomeras vojsku iz provincije u provinciju, automatski ti se oduzima vrednost zlata kao da ti je vojska bila na putovanju sat vremena, ako to nisi do sada skapirao, probaj, nece skoditi da vidis kako sve funkcionise.

Sto se tice oduzimanja zlata na vojsci, koliko sam ja skapirala, oduzima ti se standardna vrednost (koliko i pise) ali puta 2, jer svaki sat ti se oduzme jos toliko. Do toga sam ja dosla prema nekim mojim grubim proracunima.

To je greska jos iz alfa verzije, pitanje kada ce se to ispraviti. Vise se pojavi novih gresaka nego sto se "izleci" starih.
šta je žena sa dva fakulteta... Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!