Imperia Online Croatia
Ožujak 19, 2024, 08:00:32 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: PLINSKA KOMORA  (Posjeta: 6042 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #30 na: Listopad 20, 2013, 08:56:41 »

IMAS NESTO PROTIV CIRILICE, A, DA TE CUJEM! Angry

Ma vredjaj i ti mene, opusteno, ja to mislim samo iz sale, ali izgleda da niste navikli na taj nacin zezancije. Grin Dodji ti kod mene u Srbiju, ugosticu te, vratices se kuci sklupcan u vrecu koliko ti nece biti dobro od srpskog nacina zivota. Ima da se upisas od smeha! Grin Mi se svi ponasamo kao da smo sa planine sisli, ali verovao ili ne, ja imam cak dve fakultetske diplome, pa sam opet budala necitava. Grin

Jenke je ovu temu otvorio jer se stvarno ponasam u igrici kao Hica pa mi treba gasna komora. Grin
Vec kad imas dve fakultetske diplome procitaj pravila foruma onda
Evidentirano
LadyPoisonous
Sergeant
**

Karma: +9/-14
Offline Offline

Postova: 94



Profil Email
« Odgovor #31 na: Listopad 20, 2013, 08:59:49 »

Vec kad imas dve fakultetske diplome procitaj pravila foruma onda

Naucila sam ih vec napamet, ali to ne znaci da cu da ih postujem.  Tongue (ovaj mi je u bedljivo najbolji smajli)

Opusti se covece. Grin Ako vam je forum stvarno tako uskogrud i ne mozes govoriti bez dlake na jeziku, kako je moguce da imate toliko clanova? :O Pa meni je zabavno da se ponasam kao  *freak* (smajli mi je nekako najblizi onom nekom liku sa viskom y hormona - pazi kada moram zbog tebe naucno da se izrazavam pa sada svi moraju da gugluju o cemu se radi! Grin) koliko i da gledam ceo dan u baru. Grin
Evidentirano
LadyPoisonous
Sergeant
**

Karma: +9/-14
Offline Offline

Postova: 94



Profil Email
« Odgovor #32 na: Listopad 20, 2013, 09:02:45 »

cekaj sad je cirilica postala problem ajmo malo dode mi igrac isto srbin (sta je nebitno) i pocme mi "siktat" (kako je horus reka) i pise mozhe,kakho,mawo i tako te neke maloumne gluposti i ja mu kazem da ide na srpsi forum pa njih maltletira sa tim pravopisom i onda dignete bunu na mene kao internacionalni forum...koga vi karate ode  *WALL* i ko vrijeda administratore sta je to rekla administratorima a da nije istina

Ma Jenke, nemoj za Lips Sealed avati, ja sam "vredjala" administratore. Zlatna medalja! Ovde je hijerarhija: CM --> Global mod --> mod --> clan. Sto znaci ako vredjam administratore, tehnicki gledano nisam nikoga uvredila. Ako kazem Sherbert je kreten, a niko se ne zove tako, onda, koga sam ja zapravo uvredila? Smiley

Mislim kada cemo vec da filozofiramo... Grin
Evidentirano
Jenke
Sergeant
**

Karma: +9/-15
Offline Offline

Postova: 81



Profil
« Odgovor #33 na: Listopad 20, 2013, 09:03:52 »

Ma Jenke, nemoj za Lips Sealed avati, ja sam "vredjala" administratore. Zlatna medalja! Ovde je hijerarhija: CM --> Global mod --> mod --> clan. Sto znaci ako vredjam administratore, tehnicki gledano nisam nikoga uvredila. Ako kazem Sherbert je kreten, a niko se ne zove tako, onda, koga sam ja zapravo uvredila? Smiley

Mislim kada cemo vec da filozofiramo... Grin

ahahahaha a bozeee znao sam kad dodes da ce ovo biti raspasoj Grin Grin
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #34 na: Listopad 20, 2013, 09:05:14 »

Ma Jenke, nemoj za Lips Sealed avati, ja sam "vredjala" administratore. Zlatna medalja! Ovde je hijerarhija: CM --> Global mod --> mod --> clan. Sto znaci ako vredjam administratore, tehnicki gledano nisam nikoga uvredila. Ako kazem Sherbert je kreten, a niko se ne zove tako, onda, koga sam ja zapravo uvredila? Smiley

Mislim kada cemo vec da filozofiramo... Grin
Mozes slobodno filozofirat ali ces pravila postivat  Tongue
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #35 na: Listopad 20, 2013, 09:06:49 »

Ma Jenke, nemoj za Lips Sealed avati, ja sam "vredjala" administratore. Zlatna medalja! Ovde je hijerarhija: CM --> Global mod --> mod --> clan. Sto znaci ako vredjam administratore, tehnicki gledano nisam nikoga uvredila. Ako kazem Sherbert je kreten, a niko se ne zove tako, onda, koga sam ja zapravo uvredila? Smiley

Mislim kada cemo vec da filozofiramo... Grin
e pa nisi u pravu. mi imamo i administratora i on je iznad CM , caj je bio na forumu prije mjesec dana , inace zna doc na godinu jednom Grin

http://prntscr.com/1ylz12
Evidentirano

LadyPoisonous
Sergeant
**

Karma: +9/-14
Offline Offline

Postova: 94



Profil Email
« Odgovor #36 na: Listopad 20, 2013, 09:07:23 »

ahahahaha a bozeee znao sam kad dodes da ce ovo biti raspasoj Grin Grin

Pa naravno, ima da se zalim ustavnom sudu u Hagu ako nastave ovako da me maltretiraju! Grin

Sloboda govora je uvedena jos davno pojavom stampe i novina, znaci tamo oko 1800. godine. Grin

Ako cu ja da se ponasam kao gorstakinja ponasacu se, to je moja kultura, ako se nekom ne svidja neka me ignorise, ako nema takve opcije neka se pravi kao da ne postojim i tacka.

Ako preteram recite, ali s obzirom da ne vidim da se iko buni na moje ponasanje, ne vidim cemu dalje ikakav razgovor i razglabanje, samo oboje trosimo svoje vreme.
Evidentirano
LadyPoisonous
Sergeant
**

Karma: +9/-14
Offline Offline

Postova: 94



Profil Email
« Odgovor #37 na: Listopad 20, 2013, 09:08:54 »

Mozes slobodno filozofirat ali ces pravila postivat  Tongue

Ti da si hteo da me banujes banovao bi me do sada milion puta jer sam prekrsila minimum 40 pravila od trenutka kada si me upozorio! Priznaj, svidja ti se da postoji neka budala da pravi "rapsoj." Tongue (jao ovaj smajli cu da koristim sada i kada nema svrhe za njega uopste! Grin)

e pa nisi u pravu. mi imamo i administratora i on je iznad CM , caj je bio na forumu prije mjesec dana , inace zna doc na godinu jednom Grin

http://prntscr.com/1ylz12

U koliko ne procita puj pik ne vazi! Grin
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #38 na: Listopad 20, 2013, 09:10:25 »

Ti da si hteo da me banujes banovao bi me do sada milion puta jer sam prekrsila minimum 40 pravila od trenutka kada si me upozorio! Priznaj, svidja ti se da postoji neka budala da pravi "rapsoj." Tongue (jao ovaj smajli cu da koristim sada i kada nema svrhe za njega uopste! Grin)

U koliko ne procita puj pik ne vazi! Grin
Danas ti je registriran racun pa sam ti sve oprostio Smiley
Evidentirano
LadyPoisonous
Sergeant
**

Karma: +9/-14
Offline Offline

Postova: 94



Profil Email
« Odgovor #39 na: Listopad 20, 2013, 09:14:11 »

Danas ti je registriran racun pa sam ti sve oprostio Smiley

Ma prevali preko tih usta to, svidjam ti se, o da, svidjam ti se. Grin (sada samo da nadjem jos jednu super pesmu koja to opisuje - mada veruj mi nisam dobra u tome, nesto mi bas i ne ide da upecam momke; ne znam sto! ;'()
Evidentirano
LadyPoisonous
Sergeant
**

Karma: +9/-14
Offline Offline

Postova: 94



Profil Email
« Odgovor #40 na: Listopad 20, 2013, 09:15:19 »

Danas ti je registriran racun pa sam ti sve oprostio Smiley

A ne trebam ja tvoju indulgenciju, jos ces kao papa da mi je naplacujes, unosan biznis za tebe ako se ja aktiviram ovde. Grin

Meni samo Bog moze oprostiti za grehe koje cinim! Pravoslavka u srcu!   Lips Sealed  yeah!  *heart* (morate da nabavite neki smajli sto se krsti sa tri prsta! Grin)

E OVE CENZURE POCINJU DA MI SE DIZU DO JAJNIKA,  Lips Sealed ACU NEKOME SVE PO SPISKU ZBOG TOGA! Grin
Evidentirano
Jenke
Sergeant
**

Karma: +9/-15
Offline Offline

Postova: 81



Profil
« Odgovor #41 na: Listopad 20, 2013, 09:24:23 »

A ne trebam ja tvoju indulgenciju, jos ces kao papa da mi je naplacujes, unosan biznis za tebe ako se ja aktiviram ovde. Grin

Meni samo Bog moze oprostiti za grehe koje cinim! Pravoslavka u srcu!   Lips Sealed  yeah!  *heart* (morate da nabavite neki smajli sto se krsti sa tri prsta! Grin)

E OVE CENZURE POCINJU DA MI SE DIZU DO JAJNIKA,  Lips Sealed ACU NEKOME SVE PO SPISKU ZBOG TOGA! Grin


aaa smiri se maloo eeeej nebudi toliko hiperkativna ufff sad znam kako je onim seljacima Grin Grin
Evidentirano
LadyPoisonous
Sergeant
**

Karma: +9/-14
Offline Offline

Postova: 94



Profil Email
« Odgovor #42 na: Listopad 20, 2013, 09:25:53 »


aaa smiri se maloo eeeej nebudi toliko hiperkativna ufff sad znam kako je onim seljacima Grin Grin

Momak mi se svaku noc budi sa jednim polomljenim rebrom vise - pogadjaj zasto! Grin
Evidentirano
Jenke
Sergeant
**

Karma: +9/-15
Offline Offline

Postova: 81



Profil
« Odgovor #43 na: Listopad 20, 2013, 09:28:26 »

Momak mi se svaku noc budi sa jednim polomljenim rebrom vise - pogadjaj zasto! Grin

jadan covjek Grin
Evidentirano
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #44 na: Listopad 20, 2013, 09:57:21 »

e pa nisi u pravu. mi imamo i administratora i on je iznad CM , caj je bio na forumu prije mjesec dana , inace zna doc na godinu jednom Grin

http://prntscr.com/1ylz12

Zato mi imamo naseg tigera  *YAHOO* *HI* *easy*
Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
 Str: 1 2 [3] 4   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!