Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 08:32:58 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: koliko trosi prosjecan igrac iz hrv dijamanata  (Posjeta: 3203 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #15 na: Listopad 20, 2013, 05:43:35 »

cekaj malo 500 dija za 20 eu, pa gdje to kupujes?? i jasmina ti kazes 200 kn mjesecno, ok to nije puno, ali mislim da je to malo puno vise *hmm* , nego sto vi kazete, ono sto ja mislim da se radi za tako drasticno dizanje bodova je max porez pa velikim festivalima se to da kontrolirat, svaki dan 10h, svaki dan najveca skrinja, premium, treniranje vojske itd, jer nemozes napadat sa preko 1000 vojnika u 1 danu ako ih nisi odmah trenirao, nema sanse, ok ko ima love nek izvoli, ja sam ovu temu otvorio samo zato da se svaki igrac nadje tj da zna gdje mu je mjesto, sada na pocetku da se zadovolji sa tih 500 bodova!!!, a top 10 po 3k  Huh? Huh? to je tako i kasnije u igri kada ce morat imat po 500 do 1m vojnika i to onih koji su skupi i da to odrzava bez dijam, NEMA SANSE, da bude u igri za 1 m. To mi je bilo bitno da se jave kojeen i ekipa pa neka jave, da znam u sta ulazim, jer ako prvih 10 trosi preko 400eu mjesecno nemam kaj trazit onda u top 10 i znam gdje mi je mjesto, ovo je za igrace koji se iz dana u dan pitaju PA KAKO?Huh? *crazy* *crazy* *crazy* ko je tu lud, evo ja cu rec ovako ne trosim ni lipe, jedino ono sto svaki dan dobijem pa cuvam za centru 10 i to uvijek skupim, i na kraju imam oko 2m bodova sa nekih 300k vojske sve skupa, i to je max mislim...s time  da ce me netko i posteno oderat bar jednom  Angry znaci ako ne trosis neces biti u top 10 nikako....TO JE CINJENICA
najmanja skrinaj ti je 20€ je 500 dija, na pocetku ere 600, ako prije kupis sms 660. jasmina igra u v4 i to joj je tamo dovoljno. zato v4 i ide u povijest. po ovome sto pises ispada na nisi neki igrac i da su ti dije ustvari invalidsko pomagalo.utjeha ti je  ta da nisi jedini. igrac pocinje igrati i odmah zagrabi po skrinji. i zbog toga nikad  ne nauci igrati.
stvar dobre igre je poznavanje mehanike igre, i onda tu mehaniku najkvalitetnije primjeniti na terenu. moras unaprijed znati sto zelis napraviti u eri. evo npr. prije 3 dana je zavrsila sc5 era. ja sam je zavrsio na 1. mjestu s nekih 8.2 M bodova. 3 mjeseca sam (znaci pola ere) igrao bez dijamanata,(svakih 10 dana digao 10 sati) nisam kupio ni jedan poklon za pocetak skole. ali sam na kraju imao 19 provincija na 100% efikasnosti, 8 kolonija u svim prov.od 300 000 do 400 000 stanovnika. 30M na 10% kamate. i nemas  ti dijamanata koji to mogu stici. problem 99% igraca je napraviti takvu ekonomiju , jer moras tocno pratiti redosljed radnji da dodjes do toga.a to je ono sto se zove znanje!
eto ja sam primjer igraca koji zna a ne trosi dije. da ne mislis da pisem gluposti, navest cu ti primjer igraca koji zna i trosi dije. to je u cs3 igrac forbiddenDU koji za 2mjeseca i 25 dana ima 15,4M boodva i do kraja ce imati preko 30m .

eto to su cinjenice
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #16 na: Listopad 20, 2013, 07:18:58 »

najmanja skrinaj ti je 20€ je 500 dija, na pocetku ere 600, ako prije kupis sms 660. jasmina igra u v4 i to joj je tamo dovoljno. zato v4 i ide u povijest. po ovome sto pises ispada na nisi neki igrac i da su ti dije ustvari invalidsko pomagalo.utjeha ti je  ta da nisi jedini. igrac pocinje igrati i odmah zagrabi po skrinji. i zbog toga nikad  ne nauci igrati.
stvar dobre igre je poznavanje mehanike igre, i onda tu mehaniku najkvalitetnije primjeniti na terenu. moras unaprijed znati sto zelis napraviti u eri. evo npr. prije 3 dana je zavrsila sc5 era. ja sam je zavrsio na 1. mjestu s nekih 8.2 M bodova. 3 mjeseca sam (znaci pola ere) igrao bez dijamanata,(svakih 10 dana digao 10 sati) nisam kupio ni jedan poklon za pocetak skole. ali sam na kraju imao 19 provincija na 100% efikasnosti, 8 kolonija u svim prov.od 300 000 do 400 000 stanovnika. 30M na 10% kamate. i nemas  ti dijamanata koji to mogu stici. problem 99% igraca je napraviti takvu ekonomiju , jer moras tocno pratiti redosljed radnji da dodjes do toga.a to je ono sto se zove znanje!
eto ja sam primjer igraca koji zna a ne trosi dije. da ne mislis da pisem gluposti, navest cu ti primjer igraca koji zna i trosi dije. to je u cs3 igrac forbiddenDU koji za 2mjeseca i 25 dana ima 15,4M boodva i do kraja ce imati preko 30m .

eto to su cinjenice
evo ja mogu navest primjer igraca koji ne zna i ne trosi dije i opet je prvi  Smiley
http://prntscr.com/1ykx3v
http://prntscr.com/1ykw50
Evidentirano

mila
Sergeant
**

Karma: +5/-13
Offline Offline

Postova: 61


Profil
« Odgovor #17 na: Listopad 20, 2013, 07:21:42 »

http://prntscr.com/1yl2bx     evo gdje kupujem  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
Jenke
Sergeant
**

Karma: +9/-15
Offline Offline

Postova: 81



Profil
« Odgovor #18 na: Listopad 20, 2013, 07:54:38 »

evo ja mogu navest primjer igraca koji ne zna i ne trosi dije i opet je prvi  Smiley
http://prntscr.com/1ykx3v
http://prntscr.com/1ykw50

 Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
klocna
Sergeant
**

Karma: +2/-13
Offline Offline

Postova: 67



Profil
« Odgovor #19 na: Listopad 20, 2013, 08:14:14 »

evo opet vi clanovi sa puno zvijezdica pricate o tome ciji je veci  Embarrassed Embarrassed, ali nije bit toga, bit toga je da se ljudima predoci kao i meni koliko dijamata trosi prosjecan igrac na IO npr svijetu x2, a sad horus prica o tome ko zna igrat i sva ova baljezganja sta on moze ili nemre je stvar covjeka, pojedinca, nisu svi horus takvi "majstori" ko ti, malo ironije, znaci svima koji to citaju a htjeli bi se borit za top 10 je poruka da bez 200 eurica si mozete obrisat  Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed eto...!!! bit cete max do 30 mjesta i mozete se sa savezom borit za medalju eto...!!! al nikako svojim, to zaboravite...
Evidentirano
klocna
Sergeant
**

Karma: +2/-13
Offline Offline

Postova: 67



Profil
« Odgovor #20 na: Listopad 20, 2013, 08:15:21 »

ispricavam se mila sad sam vidio i ja.... Huh? Huh? Huh? Huh?
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #21 na: Listopad 20, 2013, 08:29:18 »

evo opet vi clanovi sa puno zvijezdica pricate o tome ciji je veci  Embarrassed Embarrassed, ali nije bit toga, bit toga je da se ljudima predoci kao i meni koliko dijamata trosi prosjecan igrac na IO npr svijetu x2, a sad horus prica o tome ko zna igrat i sva ova baljezganja sta on moze ili nemre je stvar covjeka, pojedinca, nisu svi horus takvi "majstori" ko ti, malo ironije, znaci svima koji to citaju a htjeli bi se borit za top 10 je poruka da bez 200 eurica si mozete obrisat  Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed eto...!!! bit cete max do 30 mjesta i mozete se sa savezom borit za medalju eto...!!! al nikako svojim, to zaboravite...
to ovisi u kojem realmu igras . ja uz sve svoje znanje i 200 € ne mogu biti prvi u megablitzu kraj efeceeea  Shocked a u ovim cs svijetovima mogu bit bez ijedne dije eventualno ako zaigraju igor, mandjo, travolta, onda se moram muciti ili ako dodje koji sumanuti dijamantaros kao milantopcider, astordrugi, forbinden isl.onda nabiju preko 20M a to ne mozes bez dija napraviti  *crazy*
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #22 na: Listopad 20, 2013, 08:31:18 »

vidim Jenke mi ne vjeruje , evo još dokaza Smiley
http://prntscr.com/1ylnpo
Evidentirano

Jenke
Sergeant
**

Karma: +9/-15
Offline Offline

Postova: 81



Profil
« Odgovor #23 na: Listopad 20, 2013, 08:32:15 »

vidim Jenke mi ne vjeruje , evo još dokaza Smiley
http://prntscr.com/1ylnpo

hmm bar si nesto uzea ajde priznaj Grin Grin

znam igrali smo skupa u vandeti Smiley
Evidentirano
LadyPoisonous
Sergeant
**

Karma: +9/-14
Offline Offline

Postova: 94



Profil Email
« Odgovor #24 na: Listopad 20, 2013, 08:33:08 »

vidim Jenke mi ne vjeruje , evo još dokaza Smiley
http://prntscr.com/1ylnpo

Igore, je bacu (sada barem nema cenzure proklete Grin) ti sve po spisku zbog toga! *hihi*

A i sto kacis svoje slike, necemo se  Lips Sealed ti po forumima! Grin I onako niko ne igra na tom svetu. Grin
Evidentirano
mila
Sergeant
**

Karma: +5/-13
Offline Offline

Postova: 61


Profil
« Odgovor #25 na: Listopad 20, 2013, 10:09:20 »

kako se ljudi hvale   Grin Grin svi nabrojani horuse jedu dijamante, pitanje je bilo kolko troši prosječan hrvat  Wink u v5 verziji tvrdim da je to 500 dija. kad ukinu v5 ostat će im samo stotinjak igrača koji troše 30e po danu  Smiley Smiley
Evidentirano
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #26 na: Listopad 20, 2013, 11:54:42 »

Mozda 300tinjak dija po eri u x2  *ok*
Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #27 na: Studeni 16, 2013, 09:45:08 »

nemoraju ukinuti V5 svjetove oni ce se sami ugasiti jer evo ja cu zavrsiti ovu igru
Evidentirano
Al-che
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 22


Profil
« Odgovor #28 na: Studeni 16, 2013, 07:21:04 »

Citat:
ovu temu sam stavio da bih saznao koliko se trosi dijamanata na IO radi toga jer mi nije jasno kako mozes bez dijamanata imat preko 1k bodova 2 dan pocetka jednog svijeta recimo brzine x2, nema sanse, ja ovo igram preko 5g i da sam turbo glup ( osvojio sam 3 mjesto 2x vec ) nemogu shvatit da mozes preko 1k bodova u jednom danu skupit bez dijamata pa da i premium imas, gle ak je tako onda je tu neko lud, pa 200eu nije sala, za jednu online igru od koje nemas nista, pa ajde onda dici cu i ja mastercard pa cu kupit nesto, koliko kupujete al onak iskreno, bez lazi i icega, ja sam kupovao ko lud kad je 20 dijam kostalo 6kn, bila je jedna mob kartica samo za imper i kupovao sam bonove po 100 kn i sve utukao u imperiju, al nisam potrosio vise od 100 kn mjes i bio sam odlican, al opet nisam bio tako dobar da sam za 2,3 dana pocetka svijeta  skocio preko 1k bodova
pozz
Podrzavat lopove koje samo zanima da sto vise bubnes love u account, a sa druge strane pruzaju ocajan suport u vidu zastite od varanja(multi accounting).Mislim igra je super za podizanje ega, platis i najbolji si. Varaju vas, a vi im se zahvaljujete i placate po 50-100 eura mjesecno  Shocked Shocked Shocked *freak*
Evidentirano
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #29 na: Studeni 17, 2013, 12:13:08 »

ima ih koji trose 1 K eura mjesecno da bi bili najbolji jedan primjerak b..... tog kova imamo u CS5 svjetu brzine x2  njegov nick je osvetnik65  i na taj acc ulazi cjeli savez preko sifre kao sto i on ulazi preko sifre na sve  racune u savezu ali on je zlatna koka imperije pa nijedan admin nevidi nepravilnosti  [:-} [:-} [:-} [:-} [:-}
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!