Imperia Online Croatia
Ožujak 19, 2024, 07:08:05 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: koliko trosi prosjecan igrac iz hrv dijamanata  (Posjeta: 3161 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
klocna
Sergeant
**

Karma: +2/-13
Offline Offline

Postova: 67



Profil
« na: Listopad 20, 2013, 12:40:48 »

ovu temu sam stavio da bih saznao koliko se trosi dijamanata na IO radi toga jer mi nije jasno kako mozes bez dijamanata imat preko 1k bodova 2 dan pocetka jednog svijeta recimo brzine x2, nema sanse, ja ovo igram preko 5g i da sam turbo glup ( osvojio sam 3 mjesto 2x vec ) nemogu shvatit da mozes preko 1k bodova u jednom danu skupit bez dijamata pa da i premium imas, gle ak je tako onda je tu neko lud, pa 200eu nije sala, za jednu online igru od koje nemas nista, pa ajde onda dici cu i ja mastercard pa cu kupit nesto, koliko kupujete al onak iskreno, bez lazi i icega, ja sam kupovao ko lud kad je 20 dijam kostalo 6kn, bila je jedna mob kartica samo za imper i kupovao sam bonove po 100 kn i sve utukao u imperiju, al nisam potrosio vise od 100 kn mjes i bio sam odlican, al opet nisam bio tako dobar da sam za 2,3 dana pocetka svijeta  skocio preko 1k bodova
pozz
Evidentirano
Jenke
Sergeant
**

Karma: +9/-15
Offline Offline

Postova: 81



Profil
« Odgovor #1 na: Listopad 20, 2013, 01:13:05 »

ovu temu sam stavio da bih saznao koliko se trosi dijamanata na IO radi toga jer mi nije jasno kako mozes bez dijamanata imat preko 1k bodova 2 dan pocetka jednog svijeta recimo brzine x2, nema sanse, ja ovo igram preko 5g i da sam turbo glup ( osvojio sam 3 mjesto 2x vec ) nemogu shvatit da mozes preko 1k bodova u jednom danu skupit bez dijamata pa da i premium imas, gle ak je tako onda je tu neko lud, pa 200eu nije sala, za jednu online igru od koje nemas nista, pa ajde onda dici cu i ja mastercard pa cu kupit nesto, koliko kupujete al onak iskreno, bez lazi i icega, ja sam kupovao ko lud kad je 20 dijam kostalo 6kn, bila je jedna mob kartica samo za imper i kupovao sam bonove po 100 kn i sve utukao u imperiju, al nisam potrosio vise od 100 kn mjes i bio sam odlican, al opet nisam bio tako dobar da sam za 2,3 dana pocetka svijeta  skocio preko 1k bodova
pozz

nitko ti nece reci istinu svi ce rec da ne trose Grin Grin
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #2 na: Listopad 20, 2013, 01:17:02 »

ne trosim Smiley
Evidentirano

mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #3 na: Listopad 20, 2013, 01:32:09 »

ja sam prirodni talenat za IO cak ne trosim ni ono sto mi besplatnu diju daju niti otvaram besplatan hram  :Smiley
Evidentirano
Jenke
Sergeant
**

Karma: +9/-15
Offline Offline

Postova: 81



Profil
« Odgovor #4 na: Listopad 20, 2013, 01:38:24 »

ja sam prirodni talenat za IO cak ne trosim ni ono sto mi besplatnu diju daju niti otvaram besplatan hram  :Smiley

 Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #5 na: Listopad 20, 2013, 01:46:17 »

1-2 sms + 19.95 eura u 3 mjeseca,računaj sam koliko je to mjesečno
Evidentirano
Jenke
Sergeant
**

Karma: +9/-15
Offline Offline

Postova: 81



Profil
« Odgovor #6 na: Listopad 20, 2013, 01:49:14 »

1-2 sms + 19.95 eura u 3 mjeseca,računaj sam koliko je to mjesečno

znaci mjesecno koristis oko 193 dije malo vise a izade te oko 200kn
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #7 na: Listopad 20, 2013, 02:03:05 »

znaci mjesecno koristis oko 193 dije malo vise a izade te oko 200kn

tako nekako,sms zbog bonusa poslije paypal,najmanji paket,za to uključim dva osnovna ceha i premium na tri mjeseca,svaki dan uzmem 6h proizvodnje to su mi 2 dijamanta,svaki dan građevinske sate to su mi još 2 dijamanta,do tri mjeseca mi zafali jedan sms za sate,eto to je moja potrošnja i za sada sam druga u realmu
Evidentirano
Jenke
Sergeant
**

Karma: +9/-15
Offline Offline

Postova: 81



Profil
« Odgovor #8 na: Listopad 20, 2013, 02:04:28 »

tako nekako,sms zbog bonusa poslije paypal,najmanji paket,za to uključim dva osnovna ceha i premium na tri mjeseca,svaki dan uzmem 6h proizvodnje to su mi 2 dijamanta,svaki dan građevinske sate to su mi još 2 dijamanta,do tri mjeseca mi zafali jedan sms za sate,eto to je moja potrošnja i za sada sam druga u realmu

da kad pogledas malo bolje to je nista a i mislim da to svatko moze priustit naravno tko zeli  Smiley
Evidentirano
Someone
Gost
« Odgovor #9 na: Listopad 20, 2013, 03:04:50 »

ja sam prirodni talenat za IO cak ne trosim ni ono sto mi besplatnu diju daju niti otvaram besplatan hram  :Smiley
Grin Grin Grin
Evidentirano
Someone
Gost
« Odgovor #10 na: Listopad 20, 2013, 03:11:40 »

ovu temu sam stavio da bih saznao koliko se trosi dijamanata na IO radi toga jer mi nije jasno kako mozes bez dijamanata imat preko 1k bodova 2 dan pocetka jednog svijeta recimo brzine x2, nema sanse, ja ovo igram preko 5g i da sam turbo glup ( osvojio sam 3 mjesto 2x vec ) nemogu shvatit da mozes preko 1k bodova u jednom danu skupit bez dijamata pa da i premium imas, gle ak je tako onda je tu neko lud, pa 200eu nije sala, za jednu online igru od koje nemas nista, pa ajde onda dici cu i ja mastercard pa cu kupit nesto, koliko kupujete al onak iskreno, bez lazi i icega, ja sam kupovao ko lud kad je 20 dijam kostalo 6kn, bila je jedna mob kartica samo za imper i kupovao sam bonove po 100 kn i sve utukao u imperiju, al nisam potrosio vise od 100 kn mjes i bio sam odlican, al opet nisam bio tako dobar da sam za 2,3 dana pocetka svijeta  skocio preko 1k bodova
pozz
A za prvi dan igre bez kovčega može se uredno skupiti 750 bodova,..Samo trebaš znat ulagat i naravno napadi na neovisne provincije čim ti se otvare (ja sam se ustajao u 4 ujutro poslat napad  Grin)
Evidentirano
mila
Sergeant
**

Karma: +5/-13
Offline Offline

Postova: 61


Profil
« Odgovor #11 na: Listopad 20, 2013, 03:44:12 »

u x2 svijetu za top 20 moraš trošiti oko 60-70 dijamanata dnevno + premium, no ako si aktivan i napadaš mine dost ti je 10h besplatne proizvodnje + premium, tako ja radim. Dakle trošim oko 500 dijamanata mjesečno (20euro).  Lips Sealed
Evidentirano
klocna
Sergeant
**

Karma: +2/-13
Offline Offline

Postova: 67



Profil
« Odgovor #12 na: Listopad 20, 2013, 04:26:59 »

cekaj malo 500 dija za 20 eu, pa gdje to kupujes?? i jasmina ti kazes 200 kn mjesecno, ok to nije puno, ali mislim da je to malo puno vise *hmm* , nego sto vi kazete, ono sto ja mislim da se radi za tako drasticno dizanje bodova je max porez pa velikim festivalima se to da kontrolirat, svaki dan 10h, svaki dan najveca skrinja, premium, treniranje vojske itd, jer nemozes napadat sa preko 1000 vojnika u 1 danu ako ih nisi odmah trenirao, nema sanse, ok ko ima love nek izvoli, ja sam ovu temu otvorio samo zato da se svaki igrac nadje tj da zna gdje mu je mjesto, sada na pocetku da se zadovolji sa tih 500 bodova!!!, a top 10 po 3k  Huh? Huh? to je tako i kasnije u igri kada ce morat imat po 500 do 1m vojnika i to onih koji su skupi i da to odrzava bez dijam, NEMA SANSE, da bude u igri za 1 m. To mi je bilo bitno da se jave kojeen i ekipa pa neka jave, da znam u sta ulazim, jer ako prvih 10 trosi preko 400eu mjesecno nemam kaj trazit onda u top 10 i znam gdje mi je mjesto, ovo je za igrace koji se iz dana u dan pitaju PA KAKO?Huh? *crazy* *crazy* *crazy* ko je tu lud, evo ja cu rec ovako ne trosim ni lipe, jedino ono sto svaki dan dobijem pa cuvam za centru 10 i to uvijek skupim, i na kraju imam oko 2m bodova sa nekih 300k vojske sve skupa, i to je max mislim...s time  da ce me netko i posteno oderat bar jednom  Angry znaci ako ne trosis neces biti u top 10 nikako....TO JE CINJENICA
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #13 na: Listopad 20, 2013, 05:05:46 »

cekaj malo 500 dija za 20 eu, pa gdje to kupujes?? i jasmina ti kazes 200 kn mjesecno, ok to nije puno, ali mislim da je to malo puno vise *hmm* , nego sto vi kazete, ono sto ja mislim da se radi za tako drasticno dizanje bodova je max porez pa velikim festivalima se to da kontrolirat, svaki dan 10h, svaki dan najveca skrinja, premium, treniranje vojske itd, jer nemozes napadat sa preko 1000 vojnika u 1 danu ako ih nisi odmah trenirao, nema sanse, ok ko ima love nek izvoli, ja sam ovu temu otvorio samo zato da se svaki igrac nadje tj da zna gdje mu je mjesto, sada na pocetku da se zadovolji sa tih 500 bodova!!!, a top 10 po 3k  Huh? Huh? to je tako i kasnije u igri kada ce morat imat po 500 do 1m vojnika i to onih koji su skupi i da to odrzava bez dijam, NEMA SANSE, da bude u igri za 1 m. To mi je bilo bitno da se jave kojeen i ekipa pa neka jave, da znam u sta ulazim, jer ako prvih 10 trosi preko 400eu mjesecno nemam kaj trazit onda u top 10 i znam gdje mi je mjesto, ovo je za igrace koji se iz dana u dan pitaju PA KAKO?Huh? *crazy* *crazy* *crazy* ko je tu lud, evo ja cu rec ovako ne trosim ni lipe, jedino ono sto svaki dan dobijem pa cuvam za centru 10 i to uvijek skupim, i na kraju imam oko 2m bodova sa nekih 300k vojske sve skupa, i to je max mislim...s time  da ce me netko i posteno oderat bar jednom  Angry znaci ako ne trosis neces biti u top 10 nikako....TO JE CINJENICA
Moze se potrosit i 400 eura mjesecno ali to niko ne radi. Otvaras sve hramove to je oko 200 dija dnevno + 10 sati proizvodnje (oko 6500 dija), ispadne oko 200 eura mjesecno.  Mozes nabit bodove, treba napadat provicnije cim se otvaraju ili sto vise neovisnih gradova. Vojska se odrzava kamatom naravo + carski trgovac
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #14 na: Listopad 20, 2013, 05:13:52 »

cekaj malo 500 dija za 20 eu, pa gdje to kupujes?? i jasmina ti kazes 200 kn mjesecno, ok to nije puno, ali mislim da je to malo puno vise *hmm* , nego sto vi kazete, ono sto ja mislim da se radi za tako drasticno dizanje bodova je max porez pa velikim festivalima se to da kontrolirat, svaki dan 10h, svaki dan najveca skrinja, premium, treniranje vojske itd, jer nemozes napadat sa preko 1000 vojnika u 1 danu ako ih nisi odmah trenirao, nema sanse, ok ko ima love nek izvoli, ja sam ovu temu otvorio samo zato da se svaki igrac nadje tj da zna gdje mu je mjesto, sada na pocetku da se zadovolji sa tih 500 bodova!!!, a top 10 po 3k  Huh? Huh? to je tako i kasnije u igri kada ce morat imat po 500 do 1m vojnika i to onih koji su skupi i da to odrzava bez dijam, NEMA SANSE, da bude u igri za 1 m. To mi je bilo bitno da se jave kojeen i ekipa pa neka jave, da znam u sta ulazim, jer ako prvih 10 trosi preko 400eu mjesecno nemam kaj trazit onda u top 10 i znam gdje mi je mjesto, ovo je za igrace koji se iz dana u dan pitaju PA KAKO?Huh? *crazy* *crazy* *crazy* ko je tu lud, evo ja cu rec ovako ne trosim ni lipe, jedino ono sto svaki dan dobijem pa cuvam za centru 10 i to uvijek skupim, i na kraju imam oko 2m bodova sa nekih 300k vojske sve skupa, i to je max mislim...s time  da ce me netko i posteno oderat bar jednom  Angry znaci ako ne trosis neces biti u top 10 nikako....TO JE CINJENICA

nisi dobro razumio,200 kuna za tri mjeseca,i ja pišem o v4 koji igram,v5 i v6 su druga priča,tu ipak ako hočeš biti pri vrhu moraš potrošiti puno više,teško se kontrolirati kada postoje opcije,kada zagusti ne pitaš koliko to košta več uzmeš, bar sam ja takva,zato više niti ne igram jer iskreno toliko love nemam a i nekako mi žao dati na igru
Evidentirano
 Str: [1] 2 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!