Imperia Online Croatia
Ožujak 19, 2024, 07:13:09 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Brak medu dinastijama  (Posjeta: 6806 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Jenke
Sergeant
**

Karma: +9/-15
Offline Offline

Postova: 81



Profil
« na: Listopad 19, 2013, 07:50:36 »

kada ce brak medu dinastijama biti u funkciji vise prijavljeno vam je od pocetka ere  Tongue Tongue
Evidentirano
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #1 na: Listopad 19, 2013, 07:51:19 »

Ko se to nama oce zenit  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Cheesy Cheesy Undecided Tongue :Smiley
Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
Jenke
Sergeant
**

Karma: +9/-15
Offline Offline

Postova: 81



Profil
« Odgovor #2 na: Listopad 19, 2013, 07:54:39 »

Ko se to nama oce zenit  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Cheesy Cheesy Undecided Tongue :Smiley

oces bit kum  Grin Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #3 na: Listopad 20, 2013, 07:16:30 »

http://prntscr.com/1ykzt3

moja margarita ima 15 godina, sutra ili prekosutra ce navrsit 16 i bit ce za udaju, kao i sva drugorodjena djeca u realmu. znaci za 2 dana cemo vidjeti funkcioniraju li vjencanja ili , ne. ako ne funkcioniraju, onda nas bugari smatraju za velike budale i mislim da bi svi kolektivno to trebali napustiti i ostavit ih da zavrse verziju kako spada , pa tek onda zaigrati u njoj.
Evidentirano

tinky-wink
Private
*

Karma: +5/-13
Offline Offline

Postova: 35



Profil Email
« Odgovor #4 na: Listopad 20, 2013, 07:19:13 »

http://prntscr.com/1ykzt3

moja margarita ima 15 godina, sutra ili prekosutra ce navrsit 16 i bit ce za udaju, kao i sva drugorodjena djeca u realmu. znaci za 2 dana cemo vidjeti funkcioniraju li vjencanja ili , ne. ako ne funkcioniraju, onda nas bugari smatraju za velike budale i mislim da bi svi kolektivno to trebali napustiti i ostavit ih da zavrse verziju kako spada , pa tek onda zaigrati u njoj.

pa ko te tjera da igras?
Evidentirano
Jenke
Sergeant
**

Karma: +9/-15
Offline Offline

Postova: 81



Profil
« Odgovor #5 na: Listopad 20, 2013, 07:22:17 »

http://prntscr.com/1ykzt3

moja margarita ima 15 godina, sutra ili prekosutra ce navrsit 16 i bit ce za udaju, kao i sva drugorodjena djeca u realmu. znaci za 2 dana cemo vidjeti funkcioniraju li vjencanja ili , ne. ako ne funkcioniraju, onda nas bugari smatraju za velike budale i mislim da bi svi kolektivno to trebali napustiti i ostavit ih da zavrse verziju kako spada , pa tek onda zaigrati u njoj.

horuse dinastijsk brak jos nije u funkciji koliko ja znam  Cry
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #6 na: Listopad 20, 2013, 07:43:49 »

horuse dinastijsk brak jos nije u funkciji koliko ja znam  Cry
a odkud znas kad jos nitko nema dovoljno stare djece za brak. tek kroz 2-3 dana ce se teoretski moci vjencavati. a onda cemo vidjeti radi li to ili ne radi
Evidentirano

Jenke
Sergeant
**

Karma: +9/-15
Offline Offline

Postova: 81



Profil
« Odgovor #7 na: Listopad 20, 2013, 07:45:55 »

a odkud znas kad jos nitko nema dovoljno stare djece za brak. tek kroz 2-3 dana ce se teoretski moci vjencavati. a onda cemo vidjeti radi li to ili ne radi

ma nesto sam bio pisao supportu pa sam im postavio i to pitanje a rekli su da kao jos nije u funkciji al to je bilo skoro na pocetku
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #8 na: Listopad 20, 2013, 07:49:04 »

pa ko te tjera da igras?
a eto, igram da shvatim mehaniku igre. a da dodjes i vidis ima tamo pacijenata koji imaju po 500k bodova vec  *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* kazu: kad djeca imaju novaca onda i kramari trziju  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Evidentirano

Someone
Gost
« Odgovor #9 na: Listopad 20, 2013, 07:52:50 »

Para vrti gdje burgija neće..
Evidentirano
tinky-wink
Private
*

Karma: +5/-13
Offline Offline

Postova: 35



Profil Email
« Odgovor #10 na: Listopad 20, 2013, 08:25:56 »

a eto, igram da shvatim mehaniku igre. a da dodjes i vidis ima tamo pacijenata koji imaju po 500k bodova vec  *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* kazu: kad djeca imaju novaca onda i kramari trziju  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Lips Sealed  stari neznam u kojem svijetu gledas ali tu di sam ja nema djece s 500k bodova , a ako nemas novaca pocni nesto korisno radit a ne samo po forumima skupljat karmu , mozda stave funkciju resetiraj karmu za nekoliko dijamanta , Lips Sealed :-Xvjerujem da ces prvi da kupis Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #11 na: Listopad 20, 2013, 08:36:31 »

Lips Sealed  stari neznam u kojem svijetu gledas ali tu di sam ja nema djece s 500k bodova , a ako nemas novaca pocni nesto korisno radit a ne samo po forumima skupljat karmu , mozda stave funkciju resetiraj karmu za nekoliko dijamanta , Lips Sealed :-Xvjerujem da ces prvi da kupis Grin
kako nema, pa tko normalan bi potrosio tolike novce da nabije toliko racun u svijetu koji ne funkcionira. ili neki klinac koji starcima krade lovu ili neki maloumnik. jer da je netko normalan, otisao bi u mega blitz i tamo se izgustirao za tu lovu, a ne u beti placao da mu treniraju zivce *crazy*
moja karma meni nista ne smeta,kazu:mene nista ne kosta, a bedake veseli. pa kad ih veseli neka stiscu *freak*
Evidentirano

LadyPoisonous
Sergeant
**

Karma: +9/-14
Offline Offline

Postova: 94



Profil Email
« Odgovor #12 na: Listopad 20, 2013, 08:40:12 »

kako nema, pa tko normalan bi potrosio tolike novce da nabije toliko racun u svijetu koji ne funkcionira. ili neki klinac koji starcima krade lovu ili neki maloumnik. jer da je netko normalan, otisao bi u mega blitz i tamo se izgustirao za tu lovu, a ne u beti placao da mu treniraju zivce *crazy*
moja karma meni nista ne smeta,kazu:mene nista ne kosta, a bedake veseli. pa kad ih veseli neka stiscu *freak*

Ma sta se svadjate oko dijamanata!? :O

Svako neka igra svoju igru i kraj. Ja dijamante necu da koristim, njihov efekat nadoknadjujem kroz ratove; briga me da l' sam prva ili poslednja, gledam sebe i svoje igrace a za ovo ostalo me boli  Lips Sealed . To sto on trosi dijamante je njegov problem, ako on zeli da bude prvi i ima finansijskih sredstava, svaka cast, neka koristi, a ja ako cu da ga stignem stizacu ga kroz ratove, necu nikada biti jaca od njega, ali bicu dovoljno jaka da branim sebe i svoj savez, a na kraju krajeva, on koristi dijamante, njemu bagovi nista ne znace, kapiras? Smiley
« Zadnja izmjena: Listopad 20, 2013, 09:08:47 od Proxy » Evidentirano
tinky-wink
Private
*

Karma: +5/-13
Offline Offline

Postova: 35



Profil Email
« Odgovor #13 na: Listopad 20, 2013, 08:53:31 »

kako nema, pa tko normalan bi potrosio tolike novce da nabije toliko racun u svijetu koji ne funkcionira. ili neki klinac koji starcima krade lovu ili neki maloumnik. jer da je netko normalan, otisao bi u mega blitz i tamo se izgustirao za tu lovu, a ne u beti placao da mu treniraju zivce *crazy*
moja karma meni nista ne smeta,kazu:mene nista ne kosta, a bedake veseli. pa kad ih veseli neka stiscu *freak*
a sto tebe brige kolko ko ima para i kolko trosi , sto si tako frustriran?  prijatelju daj si sredi zivot malo zivot i pogledaj oko sebe sigurno imas puno vecih problema nego gledat ko kolko dija trosi ...oces kupit kupi neces nemoras , nije tesko , kapiras? malo vise se drzi svojeg dvorista i vjeruj mi  bit ces sretniji i zadovoljniji ...
Evidentirano
tinky-wink
Private
*

Karma: +5/-13
Offline Offline

Postova: 35



Profil Email
« Odgovor #14 na: Listopad 20, 2013, 08:54:29 »

Ma sta se svadjate oko dijamanata, u tri  Lips Sealed  materine!? :O

Svako neka igra svoju igru i kraj. Ja dijamante necu da koristim, njihov efekat nadoknadjujem kroz ratove; briga me da l' sam prva ili poslednja, gledam sebe i svoje igrace a za ovo ostalo me boli  Lips Sealed . To sto on trosi dijamante je njegov problem, ako on zeli da bude prvi i ima finansijskih sredstava, svaka cast, neka koristi, a ja ako cu da ga stignem stizacu ga kroz ratove, necu nikada biti jaca od njega, ali bicu dovoljno jaka da branim sebe i svoj savez, a na kraju krajeva, on koristi dijamante, njemu bagovi nista ne znace, kapiras? Smiley
lajk Smiley
Evidentirano
 Str: [1] 2 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!