Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 01:45:16 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4 5   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Kupovina dijamanata!  (Posjeta: 15067 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
prdek2
Captain
****

Karma: +36/-12
Offline Offline

Postova: 377



Profil
« Odgovor #30 na: Listopad 18, 2013, 11:28:10 »

nikad nauciti Grin Grin
svi se bune protiv cijene a ti glavom kroz zid ,
svaka cast care Smiley

meni se ne sviđa ni nova verzija ni nove cijene
Evidentirano
dominikskreb
Private
*

Karma: +1/-11
Offline Offline

Postova: 8



Profil
« Odgovor #31 na: Listopad 18, 2013, 11:43:25 »

a o V6 da ni ne govorim,pa ono je takva sramota da ne moze biti veca,ono kako izgleda slobodno su mogli promjeniti ime u farmili ili kako se vec ono zove ona igra na faceu sa farmama Grin Grin,ipak ima nekoliko dobrih ideja,ali kad se sve zbroji,nista nevalja.ja sam prvo mislio da ces napocetku ere moci birati neku obitelj,recimo ima 5-6 obitelji sa razlicitim ekonomijama i vojskom,kako su nomadi i imperi,a ne ono samo jedna vrsta vojske.a tko zna mozda ni nije krivica kreatora,mozda su stvarno mislili da je ovo farmerska igra *WALL* *WALL*
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #32 na: Listopad 19, 2013, 12:11:56 »

sta se bunis baba Grin Grin ni meni ne odgovara cijena,ali mi je trebalo radi skrinja uz hramu,kad su dizali sa 6 kuna poslao sam im valjda 10 emailova
da, djeca ti placu doma ako ne otvoris skrinju u hramu  *xxx* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy*
Evidentirano

babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #33 na: Listopad 19, 2013, 12:23:11 »

snaso sam se,kad upisujes broj mobitela izostavis nulu koja je prva od svake mreze u hrv 091,092 itd znaci 91,92.pa dalje kako ide broj,tako da drugi znaju [:-}
mislim da je tako kika i napisala ,
ne bunim se samo komentiram , moje misljenje je da nece nista napraviti dok se dije kupuju , cini mi se da je to i logicno . stoga banane su da se gule , a ovce da se šišaju 
( ne vrijeđam te , niti mislim nekog uvrijediti , ali to je sirova istina ) bez ljutnje molim Wink
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #34 na: Listopad 19, 2013, 01:30:46 »

a o V6 da ni ne govorim,pa ono je takva sramota da ne moze biti veca,ono kako izgleda slobodno su mogli promjeniti ime u farmili ili kako se vec ono zove ona igra na faceu sa farmama Grin Grin,ipak ima nekoliko dobrih ideja,ali kad se sve zbroji,nista nevalja.ja sam prvo mislio da ces napocetku ere moci birati neku obitelj,recimo ima 5-6 obitelji sa razlicitim ekonomijama i vojskom,kako su nomadi i imperi,a ne ono samo jedna vrsta vojske.a tko zna mozda ni nije krivica kreatora,mozda su stvarno mislili da je ovo farmerska igra *WALL* *WALL*
Kakva farmerska igra? Napad u ratu je 5min preko pola karte i to u svjetu brzne x2, pitaj bilo koga ko igra aktivno dali je v6 "farmili"  igro si vjerovantno 5minuta i sve odma zaljucio. Bolje je duplo od v5
Evidentirano
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #35 na: Listopad 20, 2013, 11:27:57 »

Poz...da li je itko uopće pokušao i kupiti novim putem? Ja sam iz znatiželje pokušao i ne mogu. Kaže mi da mobilni broj nije validan.
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #36 na: Listopad 20, 2013, 12:01:11 »

Poz...da li je itko uopće pokušao i kupiti novim putem? Ja sam iz znatiželje pokušao i ne mogu. Kaže mi da mobilni broj nije validan.


http://forum.imperiaonline.org/hr/index.php?topic=7768.0
Evidentirano

McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #37 na: Listopad 20, 2013, 03:16:36 »

Gospodin Proxy,

Ne šljaka. Pokušao sam i ne ide.
http://prntscr.com/1yjctp

Šta se dešava sa onima koji su promijenili operatera a zadržali prijašnji broj (kao ja na primjer)? Ja sam u T-mobile mreži ali mi broj počinje sa 091/xxx xxxx??

Moram napomenuti da se do prije koji dan za iznos od 40kn moglo kupiti 88 dijamanata ukupno (šta je samo po sebi pretjerano), a sad za isti iznos dobiješ 70 dijamanata?? Mislim helooou!
Evidentirano
tinky-wink
Private
*

Karma: +5/-13
Offline Offline

Postova: 35



Profil Email
« Odgovor #38 na: Listopad 20, 2013, 05:22:28 »

Kakva farmerska igra? Napad u ratu je 5min preko pola karte i to u svjetu brzne x2, pitaj bilo koga ko igra aktivno dali je v6 "farmili"  igro si vjerovantno 5minuta i sve odma zaljucio. Bolje je duplo od v5
sto duze igras to je bolje , istina  .. sad nakon 2 tjedna kad sam uso u svijet  u v5 poceo sam da se smijem  Grin Grin ima jos greska nekih al  Lips Sealed  to je beta ...
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #39 na: Listopad 20, 2013, 05:46:12 »

Gospodin Proxy,

Ne šljaka. Pokušao sam i ne ide.
http://prntscr.com/1yjctp

Šta se dešava sa onima koji su promijenili operatera a zadržali prijašnji broj (kao ja na primjer)? Ja sam u T-mobile mreži ali mi broj počinje sa 091/xxx xxxx??

Moram napomenuti da se do prije koji dan za iznos od 40kn moglo kupiti 88 dijamanata ukupno (šta je samo po sebi pretjerano), a sad za isti iznos dobiješ 70 dijamanata?? Mislim helooou!

Onda odaberi t-mobile operatera i upiši svoj broj bez početne nule.
Evidentirano

avdijica
Gost
« Odgovor #40 na: Studeni 22, 2013, 12:19:23 »

sreca moja pa nemam ovih problema kao vi ,,,,,,,,,ja nekupujem dijamante:d:d:d
Evidentirano
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #41 na: Studeni 22, 2013, 12:30:41 »

...ma važno da ih trošiš...koga briga ko ih kupuje...  Grin Grin Grin  Tongue Tongue


..dije su zakon  Tongue
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #42 na: Studeni 23, 2013, 03:15:42 »

 *rose*
...ma važno da ih trošiš...koga briga ko ih kupuje...  Grin Grin Grin  Tongue Tongue


..dije su zakon 
Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« Odgovor #43 na: Studeni 24, 2013, 03:01:48 »

Slazem se da su bugari preterali sa cijenom dijamanata,pre su bili 6 kn i dobijes 20 dija i tada sam kupovao ali sada ne pada mi napamet kupovati Grin
I sto se tice tih cijena pa ljudi dizu cijenu na najvecem trzistu a to je HR SRB i BIH mislim da te zemlje najvise kupuju dijamante preko sms-a....Pre sam kupovao i preko swiss broja i njemackog i mogu vam reci da je to za njih kao da kupuju zvake Grin 5 Fr za 50 dija a u njemackoj 1,99 eur za 50 dija pa to je dzabe  Lips Sealed e...A koliko se sjecam isto ovako je bilo kada su prvi put digli cijene svi se bunili a onda u roku par dana nastavili po starom a to je kupovati dijamante i otvarati skrinjice Smiley
Pre sam igrao texas holdem na fb i u pocetku si cipove dobijao besplatno a mogao si i kupiti i nije bilo skupo ali kada je igra postala popularna onda su derali kozu kako su digli cijene a sada kada su se ljudi opametili i kada su izgubili puno igraca daju za dzabe chipove ali uzalud i tako mislim da ce i imperija da zavrsi mogu neko vrijeme zezati ljude i uzimati im lovu ali doce kraj i tome Grin
Evidentirano
XdemonX1
Private
*

Karma: +0/-4
Offline Offline

Postova: 42


Profil Email
« Odgovor #44 na: Studeni 25, 2013, 10:28:44 »

http://prntscr.com/26mb80...................Sad ima dobra i losa i dobra strana kupovine dijamanata...............Vecina njih kaze  da bi bilo bolje igrat bez dija pa ako ovo poskupi malo igraca  ce kupovat dije jer je cijena preskupa i igrat ce se sa dijama ali ne u prevelikoj kolicini tako da ce bit puno zabavnije....................a ovi koji zele igrat s dijama nek ih kupuju  *tired* *tired* *tired*
Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4 5   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!