Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 11:56:37 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3 ... 5   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Kupovina dijamanata!  (Posjeta: 15001 puta)
0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« na: Listopad 18, 2013, 03:14:21 »

 Smiley Tema pokrenuta samo da se ukaze na nepravilnosti i nelogicnosti kupovine dijamanata bilo kojim putem placanja Smiley
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #1 na: Listopad 18, 2013, 03:21:02 »

Smiley Tema pokrenuta samo da se ukaze na nepravilnosti i nelogicnosti kupovine dijamanata bilo kojim putem placanja Smiley
http://prntscr.com/1y3e2i  jos malo pa ces morat kupit skrinju od 20 eura da dobijes popust za iducu kupnju putem sms-a    GrinGrin:D
Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #2 na: Listopad 18, 2013, 03:25:42 »

Moje pitanje upuceno je na kupovinu dijamanata koju ste danas objavili putem SMS za Hrvatske igrace.Koliko znam ovo je vec treci ili cetvrti put da mjenjate nesto u vezi toga ali ono sta je najgore svaki put za iste novce ili kune dajete nam manje dijamanata. Nema logicnosti i u vezi da radite dva seta 40 kn (70 dijamanata) a drugi 80kn ,(140 dijamanata )ne znam cemu to kada je to isto...molim objasnjenje u vezi promjena kolicine dijamanata  a i u vezi ta dva seta ?
« Zadnja izmjena: Listopad 18, 2013, 03:42:06 od kokocar » Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #3 na: Listopad 18, 2013, 03:38:45 »

Moje pitanje upoceno je na kupovinu dijamanata koju ste danas objavili putem SMS za Hrvatske igrace.Koliko znam ovo je vec treci ili cetvrti put da mjenjate nesto u vezi toga ali ono sta je najgore svaki put za iste novce ili kune dajete nam manje dijamanata. Nema logicnosti i u vezi da radite dva seta 40 kn (70 dijamanata) a drugi 80kn ,(140 dijamanata )ne znam cemu to kada je to isto...molim objasnjenje u vezi promjena kolicine dijamanata  a i u vezi ta dva seta ?
ne razumijes, to je fora iz bugarske. oni tamo nisu naviknuti na poskupljenja. pa da im kazu od sutra dije poskupljuju, izbila bi revolucija jer nema razloga da poskupe, jer nit je poskupjela sirovina , a ni distribucija. onda im tako prodaju foru. kazu evo novog nacina kupnje. i bugari to puse. mislim da je bespredmetna rasprava o tome. cinjenica je da su dije poskupjele, a na vama nije da laprdate o tome,  vec ako vam pase: suti i kupuj , ako ne, igraj bez dija. ako znas igrati ne trebaju ti
ja nisam od 6. mjeseca kupio ni dije (CMovi ti mogu potvrditi jer imaju uvid), i to me nije sprijecilo da jucer zavrsim cs5 eru na 1.mjestu po net  bodovima. bez premijuma, bez skolskih poklona (dobio sam 2) i sl. ajd dobro jucer su mi djelomicno rijesili slucaj, pa sam i njih i sebe pocastio jednom malom skrinjicom, vise u znak dobre volje da slucaj rijese do kraja nego da bi bas trebaju dije  Grin
Evidentirano

kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #4 na: Listopad 18, 2013, 03:56:23 »

ne razumijes, to je fora iz bugarske. oni tamo nisu naviknuti na poskupljenja. pa da im kazu od sutra dije poskupljuju, izbila bi revolucija jer nema razloga da poskupe, jer nit je poskupjela sirovina , a ni distribucija. onda im tako prodaju foru. kazu evo novog nacina kupnje. i bugari to puse. mislim da je bespredmetna rasprava o tome. cinjenica je da su dije poskupjele, a na vama nije da laprdate o tome,  vec ako vam pase: suti i kupuj , ako ne, igraj bez dija. ako znas igrati ne trebaju ti
ja nisam od 6. mjeseca kupio ni dije (CMovi ti mogu potvrditi jer imaju uvid), i to me nije sprijecilo da jucer zavrsim cs5 eru na 1.mjestu po net  bodovima. bez premijuma, bez skolskih poklona (dobio sam 2) i sl. ajd dobro jucer su mi djelomicno rijesili slucaj, pa sam i njih i sebe pocastio jednom malom skrinjicom, vise u znak dobre volje da slucaj rijese do kraja nego da bi bas trebaju dije  Grin
Pa jasno da ne kupujes kada sve novce potrosis na ljekove  Tongue
Evidentirano
tinky-wink
Private
*

Karma: +5/-13
Offline Offline

Postova: 35



Profil Email
« Odgovor #5 na: Listopad 18, 2013, 04:42:07 »

ma prevara bugarska , nekad je bilo 6kn 20kom sad 40kn 70 kom :O
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #6 na: Listopad 18, 2013, 06:39:43 »

ma prevara bugarska , nekad je bilo 6kn 20kom sad 40kn 70 kom :O
da , nekad si za 18 kn 68 kom. znaci poskupjeli su 100% sigurno su sad na vecoj dubini pa iskapanje vise kosta. *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
ja bih ovom prilikom vodstvu IO prenio jednu poslovicu, ako je nece razumjeti, tiger ce im je sigurno prenjeti. zapamtite dobro ovo: BOLJE DA KAPA, PA NAKAPA, NEGO DA TECE, PA PRETECE!  jer s ovim poskupljenjima,  gasenjem starih dobrih verzija, uvodjenjem nove potrosnje dijamanata, ajde mogu svatit da su uveli za obrzanu izgradnju cesta, ali da dijama mozes obrisati necije vjestine i usaditi nove, e to vec nema veze  s mozgom. i bojim se da se zbog toga ova igra blizi dvom neumitnom kraju. Sad
Evidentirano

mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #7 na: Listopad 18, 2013, 08:39:28 »

mandjo je igru zavrsio  Wink
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #8 na: Listopad 18, 2013, 08:40:46 »

kakav je to sms od 40kn Grin ili 80kn Grin kakvi kraljevi  Grin Grin Grin
« Zadnja izmjena: Listopad 18, 2013, 08:50:11 od mandjooo » Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #9 na: Listopad 18, 2013, 08:44:35 »

kakav je to sms od 70kn Grin ili 140kn Grin kakvi kraljevi  Grin Grin Grin
jos pdv kad linic zaracuna Grin definitivno zzzzzzzz imperija pa-pa i lijepa igra drugima u nastaku  Grin Grin Grin
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #10 na: Listopad 18, 2013, 08:48:05 »

to znaci da su iskrinje poskupjele jer koja budala ce sms poslati da bi dobio bonus na kupovinu od 20 posto sramota moj definitivni kraj ,cujemo se nekad a mozda i nikad Grin
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #11 na: Listopad 18, 2013, 08:58:29 »

jos sam tu do 23:00 da uzmem besplatnu diju u tacticalu jer imam 9 treba mi za v-moda  Grin Grin Grin Grin tako da ce biti ugasen i zadnji svijet u kojem mandjo sije strah Grin pa nije mandjo narodna banka Grin
« Zadnja izmjena: Listopad 18, 2013, 09:05:05 od mandjooo » Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #12 na: Listopad 18, 2013, 09:42:47 »

evo jos jedan primjer neceg s cim se ne slazemo..zasto cijene nisu izjednacene u svim zemljama nego se desava ovo npr. http://prntscr.com/1y5tnk
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #13 na: Listopad 18, 2013, 10:01:29 »

Preskupo, samo da dignem 10 satne svaki dan i tako cijeli mjesec mi treba oko 200 kuna, stim da u hram niti ne ulazim. Mogli su onda bar napraviti više ponuda na raspolaganju, primjerice za sms plačanje minimalna kupnja 10 dijamanta maksimalna 100 dijamanta, u tom rasponu napraviti više ponuda za sms plačanje. Za kreditne kartice, paypal i paysafe card mogli su isto ubacit malo jeftiniju ponudu, recimo 5 eura pa postepeno do 200. Ovako, minimalna uplata 20 eura... stvarno ponekad mislim da nas bugari imaju za bedake kad se sjetim koji je prosjek plače tamo.  *crazy*
Evidentirano

mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #14 na: Listopad 18, 2013, 10:04:43 »

ma treba stati sa igrom pa ce biti dije  jeftinije ja necu se vratiti dok to sve skupa ne pojeftini
Evidentirano
 Str: [1] 2 3 ... 5   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!