Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 03:53:37 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: nepripajanje 4. provincije  (Posjeta: 2351 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
DALmata
Private
*

Karma: +16/-8
Offline Offline

Postova: 34



Profil WWW
« na: Listopad 18, 2013, 10:32:48 »

Beta v6 HR/RS 7

nakon odrađenog napada "napadni i pripoji" napad odrađen -vojska se vratila ,ali se provincija nije pripojila.
kod ponovnog pokušaja napada na istu stoji poruka "Ne možete poslati 2 istovremena napada na istu provinciju."
Kao da napad koji je završen još traje .

radi se o pripajanju 4. provincije

U igri nick - DALmata6th

btw - pp poslana Tigeru
Evidentirano

Kika
Lieutenant
***

Karma: +89/-48
Offline Offline

Postova: 134


Profil WWW
« Odgovor #1 na: Listopad 18, 2013, 10:48:22 »

Proslijeđeno programerima. Smiley
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #2 na: Listopad 18, 2013, 12:47:23 »

Beta v6 HR/RS 7

nakon odrađenog napada "napadni i pripoji" napad odrađen -vojska se vratila ,ali se provincija nije pripojila.
kod ponovnog pokušaja napada na istu stoji poruka "Ne možete poslati 2 istovremena napada na istu provinciju."
Kao da napad koji je završen još traje .

radi se o pripajanju 4. provincije

U igri nick - DALmata6th

btw - pp poslana Tigeru
nisi jedini Sad
Evidentirano
divljasvinja
Private
*

Karma: +3/-3
Offline Offline

Postova: 7


Profil
« Odgovor #3 na: Listopad 18, 2013, 01:11:17 »

upravo mi se nije htjela pripojiti 8 provincija...poslao 1000 seljaka,oni nastali a ne dozvoljava mi da ponovim..... *freak*
Evidentirano
Surogat
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 6



Profil
« Odgovor #4 na: Listopad 18, 2013, 03:23:44 »

Onda danas ne bum pripajal ništa... He, he.... Cool Shocked
Evidentirano
norimajk
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 4


Profil
« Odgovor #5 na: Listopad 19, 2013, 10:24:46 »

ni meni nije prošlo, a suport adresu mi ne prepoznaje na mail-u *xxx*
Evidentirano
DALmata
Private
*

Karma: +16/-8
Offline Offline

Postova: 34



Profil WWW
« Odgovor #6 na: Listopad 19, 2013, 03:41:18 »

evo i sinu nije prošlo pripajanje........ajmo programeri malo se uvatite posla.... nema smisla igrat ovu igru ako ne možemo  imat osnovno napredovanje - pripajanje provincija
Evidentirano

MERKUR6
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 2


Profil
« Odgovor #7 na: Listopad 19, 2013, 05:59:16 »

meni od jučer navečer je isto takvo stanje sa pripajanjem
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #8 na: Listopad 20, 2013, 06:14:16 »

upravo mi se nije htjela pripojiti 8 provincija...poslao 1000 seljaka,oni nastali a ne dozvoljava mi da ponovim..... *freak*
ALOOOOO, IO !!! jel ovo netko procitao prije par dana,  Huh? Huh? uradio nesto po tom pitanju  Huh? Huh? Huh?
danas 2 dana ista stvar. potrosio vrijeme i novac za cenrtu (i druga ce sutra biti gotova) i sto sad s njima Huh? Huh?
ajde tiger ljepo izracunaj koliko proizvode 2 provincije resa pa mi salji svaki dan toliko dija za kompenzaciju dok se to ne popravi. i da vas pitam nesto : znate li sto je to beta? gotov program kojemu je potrebna zavrsna dorada! a ovo sto ste pustili na trziste je polufabrikat koji ne radi 40%. i jos ima budala koji trose dije za to *crazy* *crazy* *crazy*umjesto da IO tim svaki dan da 10 dijamanata svim aktivnim igracima kao kompenzaciju za  Lips Sealed koja tamo prolaze Sad
Evidentirano

Jenke
Sergeant
**

Karma: +9/-15
Offline Offline

Postova: 81



Profil
« Odgovor #9 na: Listopad 20, 2013, 06:45:00 »

ALOOOOO, IO !!! jel ovo netko procitao prije par dana,  Huh? Huh? uradio nesto po tom pitanju  Huh? Huh? Huh?
danas 2 dana ista stvar. potrosio vrijeme i novac za cenrtu (i druga ce sutra biti gotova) i sto sad s njima Huh? Huh?
ajde tiger ljepo izracunaj koliko proizvode 2 provincije resa pa mi salji svaki dan toliko dija za kompenzaciju dok se to ne popravi. i da vas pitam nesto : znate li sto je to beta? gotov program kojemu je potrebna zavrsna dorada! a ovo sto ste pustili na trziste je polufabrikat koji ne radi 40%. i jos ima budala koji trose dije za to *crazy* *crazy* *crazy*umjesto da IO tim svaki dan da 10 dijamanata svim aktivnim igracima kao kompenzaciju za  Lips Sealed  koja tamo prolaze Sad

sta se ti cudis za te prove nisu rijesili jos ni spijunazu da pogledam onaj zadnji izvjestaj  Huh? a pokrenio utvrdu 6 prije tjedan dana i jos mi ostala utvrda 5 al naravno resursi su uredno nestali i vec 2 dana cekam taj popravak bas me zanima hoce li i bit popravka opce, a da ne govorim o ovim provama nesmin ih pripojit da mi nebi nestale kojim slucajem  *crazy*
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #10 na: Listopad 20, 2013, 06:51:04 »

hlebo mene pas ako ste vi normalni... Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
Jenke
Sergeant
**

Karma: +9/-15
Offline Offline

Postova: 81



Profil
« Odgovor #11 na: Listopad 20, 2013, 06:53:40 »

hlebo mene pas ako ste vi normalni... Grin

zasto Grin Grin
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #12 na: Listopad 20, 2013, 06:59:15 »

uvalili vam smeće koje će bit spremno za igru za još nekih 6 mjeseci... ako i tada... krkani.. .Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
Jenke
Sergeant
**

Karma: +9/-15
Offline Offline

Postova: 81



Profil
« Odgovor #13 na: Listopad 20, 2013, 07:04:44 »

uvalili vam smeće koje će bit spremno za igru za još nekih 6 mjeseci... ako i tada... krkani.. .Grin

a pa sta malo zabave nema veze  Cool
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #14 na: Listopad 20, 2013, 07:04:49 »

uvalili vam smeće koje će bit spremno za igru za još nekih 6 mjeseci... ako i tada... krkani.. .Grin
u pravu si , a sto je najgore ima budala koji jos to placaju i trose dije tamo! e to je vec tezi mazohizam Grin
Evidentirano

 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!