Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 03:49:06 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Velikani u V6  (Posjeta: 18383 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Jenke
Sergeant
**

Karma: +9/-15
Offline Offline

Postova: 81



Profil
« Odgovor #90 na: Listopad 15, 2013, 05:57:20 »

jenke jesi ti gricko ikada ? Grin

 Grin Grin Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #91 na: Listopad 15, 2013, 06:08:06 »

meni nekoliko stvari ovdje generalno nisu jasne.
1. koji je uopce razlog da se toliko prepucavate kao da je igra u zavrsnoj fazi i da je pitanje tko ce osvojt eru. ovo je beta svijet pola stvari ne radi u igri. zar ne bi bilo pametnije da svi pisete o novim detaljima u igri i o stvarima koje ne rade , da se sto prije igra osposobi, da oni koji su novi i manje iskusni uce od vas.
2. cemu tri , ok, ajmo reci cetri (jer neki i za uncuticu kazu da je reprezentativac i potpisala se na zastavi, iako nije bila sposobna se kvalificirati sa svojim racunom , vec je na izmisljenom nosila vodu i cistila koplja ekipi) racuna hr. sampiona igraju u najpoznatijem srbijanskom savezu , umjesto da su osnovali svoj, okupili mlade perspektivne igrace i prenjeli im znanje koje imaju.
3. cemu jedan od trojice najboljih hr. igraca igra s tim istim reprezentativcima, iako su ga slozno izbacili iz repke i uzeli mu zlato . damire , kako imas zeludac za to  Shocked
Evidentirano

Jenke
Sergeant
**

Karma: +9/-15
Offline Offline

Postova: 81



Profil
« Odgovor #92 na: Listopad 15, 2013, 06:11:04 »

meni nekoliko stvari ovdje generalno nisu jasne.
1. koji je uopce razlog da se toliko prepucavate kao da je igra u zavrsnoj fazi i da je pitanje tko ce osvojt eru. ovo je beta svijet pola stvari ne radi u igri. zar ne bi bilo pametnije da svi pisete o novim detaljima u igri i o stvarima koje ne rade , da se sto prije igra osposobi, da oni koji su novi i manje iskusni uce od vas.
2. cemu tri , ok, ajmo reci cetri (jer neki i za uncuticu kazu da je reprezentativac i potpisala se na zastavi, iako nije bila sposobna se kvalificirati sa svojim racunom , vec je na izmisljenom nosila vodu i cistila koplja ekipi) racuna hr. sampiona igraju u najpoznatijem srbijanskom savezu , umjesto da su osnovali svoj, okupili mlade perspektivne igrace i prenjeli im znanje koje imaju.
3. cemu jedan od trojice najboljih hr. igraca igra s tim istim reprezentativcima, iako su ga slozno izbacili iz repke i uzeli mu zlato . damire , kako imas zeludac za to  Shocked

e pa svaka cast  Wink
Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #93 na: Listopad 15, 2013, 06:36:48 »

e pa svaka cast  Wink

ma uzmi si ga doma. Smiley.nek ti doma prica bajke Smiley
Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #94 na: Listopad 15, 2013, 06:41:41 »

http://prntscr.com/1xi5bc
  opa jos jedna glava pala strasnog saveza gujdeka Grin
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #95 na: Listopad 15, 2013, 06:45:12 »

meni nekoliko stvari ovdje generalno nisu jasne.
1. koji je uopce razlog da se toliko prepucavate kao da je igra u zavrsnoj fazi i da je pitanje tko ce osvojt eru. ovo je beta svijet pola stvari ne radi u igri. zar ne bi bilo pametnije da svi pisete o novim detaljima u igri i o stvarima koje ne rade , da se sto prije igra osposobi, da oni koji su novi i manje iskusni uce od vas.
2. cemu tri , ok, ajmo reci cetri (jer neki i za uncuticu kazu da je reprezentativac i potpisala se na zastavi, iako nije bila sposobna se kvalificirati sa svojim racunom , vec je na izmisljenom nosila vodu i cistila koplja ekipi) racuna hr. sampiona igraju u najpoznatijem srbijanskom savezu , umjesto da su osnovali svoj, okupili mlade perspektivne igrace i prenjeli im znanje koje imaju.
3. cemu jedan od trojice najboljih hr. igraca igra s tim istim reprezentativcima, iako su ga slozno izbacili iz repke i uzeli mu zlato . damire , kako imas zeludac za to  Shocked
oko tocke 1. se apsolutno slazem s tobom! ( mada sam mislio da ce to biti ikada nemoguce  Smiley )
unce pusti na miru i ostavi se repke !!!!! ispao si iz nje jer si sam rekao da ces prisvojiti dije iz riznice i podijeliti ih po svom nahođenju .
 pa  Lips Sealed m mu sve da mu  Lips Sealed m zar u ovoj drzavi nista sto se napravi za tu zastavu i tu sahovnicu  ne vrijedi pisljiva boba?Huh?

OSTAVITE SE REPKE NA MIRU!!!!
KVALIFICIRAJTE SE , OSVOJITE ZLATO I ONDA PRICAJTE O REPKI I O TOME TKO ŠTO ZASLUZUJE A TKO NE !!!!
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #96 na: Listopad 15, 2013, 07:10:55 »

oko tocke 1. se apsolutno slazem s tobom! ( mada sam mislio da ce to biti ikada nemoguce  Smiley )
unce pusti na miru i ostavi se repke !!!!! ispao si iz nje jer si sam rekao da ces prisvojiti dije iz riznice i podijeliti ih po svom nahođenju .
 pa  Lips Sealed m mu sve da mu  Lips Sealed m zar u ovoj drzavi nista sto se napravi za tu zastavu i tu sahovnicu  ne vrijedi pisljiva boba?Huh?

OSTAVITE SE REPKE NA MIRU!!!!
KVALIFICIRAJTE SE , OSVOJITE ZLATO I ONDA PRICAJTE O REPKI I O TOME TKO ŠTO ZASLUZUJE A TKO NE !!!!
decko, nije mjesto ni tema , ali kad si vec poceo vikati, red je da znas par stvari. prvo nisi pozvan da nekog pozivas da se kvalificira i da to pises ispod mog citata, jer ti baba si se slucajno nasao na 11. mjestu, o unci necu ni pisat jer vise nitko ni ne pamti koja je bila. dok sam ja imao nekih milju vise bodova od tebe i JEDINI SAM HRVATSKI IGRAC KOJI SE KVALIVICIRAO U SVE TRI KVALIFIKACIJE. tako da mi ne trabunjas sto si ti napravio za ovu drzavu i zastavu. iz repke sam ispao jer vas je tako travolta nagovorio (o cemu mi je pisao jos na sredini kvalifikaicja kad sam mu se bodovno priblizio), jer nisam poslusao njegov utimatum, i zbog cega je morao speglati dodatnih 200 €, te otvoriti skrinje da bi zadnji dan skocio 500 000 b0d0va i bio prvi.
tako da tvoja prica o dijama nema smisla jer posto je on bio prvi, on je dijelio dije i ja  tu nisam bio nikakva prijetnja.
iata stvar je bila s anubisom, samo sto ste za njega trkeljali da je izdajnik i da vas prodat i izdat brazilcima i rumunjima. a dvije godine prije je igrao odlicno u repki.
na kraju zapamti jednu stvar, u hrvatskoj reprezentaciji ja sam konstanta, a ti si slucajni prolaznik  Cool
Evidentirano

kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #97 na: Listopad 15, 2013, 07:17:36 »

decko, nije mjesto ni tema , ali kad si vec poceo vikati, red je da znas par stvari. prvo nisi pozvan da nekog pozivas da se kvalificira i da to pises ispod mog citata, jer ti baba si se slucajno nasao na 11. mjestu, o unci necu ni pisat jer vise nitko ni ne pamti koja je bila. dok sam ja imao nekih milju vise bodova od tebe i JEDINI SAM HRVATSKI IGRAC KOJI SE KVALIVICIRAO U SVE TRI KVALIFIKACIJE. tako da mi ne trabunjas sto si ti napravio za ovu drzavu i zastavu. iz repke sam ispao jer vas je tako travolta nagovorio (o cemu mi je pisao jos na sredini kvalifikaicja kad sam mu se bodovno priblizio), jer nisam poslusao njegov utimatum, i zbog cega je morao speglati dodatnih 200 €, te otvoriti skrinje da bi zadnji dan skocio 500 000 b0d0va i bio prvi.
tako da tvoja prica o dijama nema smisla jer posto je on bio prvi, on je dijelio dije i ja  tu nisam bio nikakva prijetnja.
iata stvar je bila s anubisom, samo sto ste za njega trkeljali da je izdajnik i da vas prodat i izdat brazilcima i rumunjima. a dvije godine prije je igrao odlicno u repki.
na kraju zapamti jednu stvar, u hrvatskoj reprezentaciji ja sam konstanta, a ti si slucajni prolaznik  Cool

Auuuu, Horus a ne vidim da si se kvalificiro,,gledam igrace nigdje ne pise takvo ime...da nisi ti nesto pomjeso mozda ili da netrebas  antikslerin tablete da ti poboljsaju pamcenje Grin
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #98 na: Listopad 15, 2013, 07:19:51 »

Tema je "Velikani  u V6"  a ne svjetsko prvenstvo.
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #99 na: Listopad 15, 2013, 07:20:49 »

decko, nije mjesto ni tema , ali kad si vec poceo vikati, red je da znas par stvari. prvo nisi pozvan da nekog pozivas da se kvalificira i da to pises ispod mog citata, jer ti baba si se slucajno nasao na 11. mjestu, o unci necu ni pisat jer vise nitko ni ne pamti koja je bila. dok sam ja imao nekih milju vise bodova od tebe i JEDINI SAM HRVATSKI IGRAC KOJI SE KVALIVICIRAO U SVE TRI KVALIFIKACIJE. tako da mi ne trabunjas sto si ti napravio za ovu drzavu i zastavu. iz repke sam ispao jer vas je tako travolta nagovorio (o cemu mi je pisao jos na sredini kvalifikaicja kad sam mu se bodovno priblizio), jer nisam poslusao njegov utimatum, i zbog cega je morao speglati dodatnih 200 €, te otvoriti skrinje da bi zadnji dan skocio 500 000 b0d0va i bio prvi.
tako da tvoja prica o dijama nema smisla jer posto je on bio prvi, on je dijelio dije i ja  tu nisam bio nikakva prijetnja.
iata stvar je bila s anubisom, samo sto ste za njega trkeljali da je izdajnik i da vas prodat i izdat brazilcima i rumunjima. a dvije godine prije je igrao odlicno u repki.
na kraju zapamti jednu stvar, u hrvatskoj reprezentaciji ja sam konstanta, a ti si slucajni prolaznik  Cool
jedina konstanta u tvom zivotu je tvoj veliki ego !! jedina !! !upamti to !!!  a to isto tako govori i tvoja karma.ali eto i to ti se obilo o glavu Grin Grin Grin   i vrlo vjerovatno si JEDINI HRVATSKI IGRAČ KOJI SE KVALIFICIRAO NA SVA TRI SVJETSKA I SA NIJEDNOG NIJE DONIO NISTA OSIM JADA I ČEMERA KUĆI  PA TI PRICAJ O KONSTANTAMA I PROLAZNICIMA  U REPKI I KVALIFIKACIJAMA KOLIKO GOD ZELIS!!!
ja sam slucajno zavrsio 11-ti kazes? dobro kako god. Grin  ja medalju sa svjetskog imam i stoji u stanu. A ti? sto ti imas osim svog ega ??
stoga ne seri vise i zavuci se u rupu iz koje izgmizao van.
« Zadnja izmjena: Listopad 15, 2013, 07:23:14 od babagiga » Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #100 na: Listopad 15, 2013, 07:28:55 »

Jel dosta tog spamanja teme?
Mislim da još uvijek imate otvorenu temu o kvalifikacijama u dijelu foruma za takav razgovor i zato razgovor nastavite tamo gdije mu je mjesto.
Evidentirano

djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #101 na: Listopad 15, 2013, 07:29:37 »

Horus i babagiga imate opomenu. Zasto svaka tema mora zavrsit sa svjetskim prvenstvom i igracima koji su igrali tamo. Skrecete s teme
Evidentirano
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #102 na: Listopad 15, 2013, 07:36:15 »

meni nekoliko stvari ovdje generalno nisu jasne.

2. cemu tri , ok, ajmo reci cetri (jer neki i za uncuticu kazu da je reprezentativac i potpisala se na zastavi, iako nije bila sposobna se kvalificirati sa svojim racunom , vec je na izmisljenom nosila vodu i cistila koplja ekipi) racuna hr. sampiona igraju u najpoznatijem srbijanskom savezu , umjesto da su osnovali svoj, okupili mlade perspektivne igrace i prenjeli im znanje koje imaju.

 ... bilo mi je zadovoljstvo nosit vodu i ćistit koplja ekipi koja je osvojila SVJETSKO PRVENSTVO ....priznajem da sam nesposobna za kvalificirat se na isto pa se moram šlepat sa izmišljenim raćunima....generalno nemam pojma o igri...KRIVA SAM ... jer sam uživala misec dana umisto tebe  Cry Cry


Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #103 na: Listopad 15, 2013, 07:40:40 »

 ... bilo mi je zadovoljstvo nosit vodu i ćistit koplja ekipi koja je osvojila SVJETSKO PRVENSTVO ....priznajem da sam nesposobna za kvalificirat se na isto pa se moram šlepat sa izmišljenim raćunima....generalno nemam pojma o igri...KRIVA SAM ... jer sam uživala misec dana umisto tebe  Cry Cry



jel vidis sto moderatori pisu: drzi se teme
Evidentirano

uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #104 na: Listopad 15, 2013, 07:41:46 »

ljubomorko Smiley  *rose*
Evidentirano
 Str: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!