Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 02:12:53 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Velikani u V6  (Posjeta: 18204 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
tinky-wink
Private
*

Karma: +5/-13
Offline Offline

Postova: 35



Profil Email
« Odgovor #75 na: Listopad 15, 2013, 03:55:08 »

Pa znao sam da imate kokosinjac i puradarnik Grin ali da ste toliki obozavatelji pernatih životinja nisam znao Grin
svasta ces ti jos naucit , samo polako mlad si Wink
Evidentirano
_DevilFrog
Private
*

Karma: +1/-14
Offline Offline

Postova: 26



Profil
« Odgovor #76 na: Listopad 15, 2013, 04:02:22 »

kome je on pokazo ? ovima van x2 kaj napada ?  u ratu mu se nemoze odgovorit jer nije ni doceko da pocne vec mu je sfalilo sna Wink a izmedu ostalog sto tebe brige ..ko prica s tobom..
n
Gledaj Tinky,idemo brojkama a one ne lažu..u 15 dna ili koilko 20 imam jedan jedini napad na sebe od tvog saveza čak ako uključim i 1 rat sa vama...to si mi ti porobio 1 prov..ostali niti jedan!  a tko  kome  u x2 više  ti ili ja upitaj se..mene bi bilo sramota to govoriti(vidi čast) sa 39 poroba još ,a ti sa tolikom količinom dijamanata  igrat tvoj stil...ČOVJEČE  Cijeli savez gujdek sa tobom 1 napad..molim te skuliraj se....podijeli vazeljina hihi savezu prije nego se vratim.. kupi ga dijamantima..ima bonus uz bijele gaće...promocija je sada 50%..
« Zadnja izmjena: Listopad 15, 2013, 04:16:10 od _DevilFrog » Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #77 na: Listopad 15, 2013, 04:06:22 »

svasta ces ti jos naucit , samo polako mlad si Wink
Grin Grin Grin Grin da mlad sam ,,imas pravo samo nemojte se poklati u savezu sta gubite. Grin Grin Grin..a i stvarno ste dobri kada bjezite iz saveza pojedeinci Tongue Tongue Tongue
vrhunski igraci sa puno price a malo djela ......pogledajteeeeeeeeeeeeee  semaforrrrrrrrrrrrrrrr Grin
Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #78 na: Listopad 15, 2013, 04:11:34 »

osvetnici srpski savez iz blitz5,anubis clan saveza i to sa igracima koji su ga skartali iz reprezentacije.u tom v6 mora da je veselo  Grin Grin Grin
[/quote

tebi je veselo samo pazi da otvoris kisobran da te tovar ne zaskoci Grin
Evidentirano
tinky-wink
Private
*

Karma: +5/-13
Offline Offline

Postova: 35



Profil Email
« Odgovor #79 na: Listopad 15, 2013, 04:25:10 »

n
Gledaj Tinky,idemo brojkama a one ne lažu..u 15 dna ili koilko 20 imam jedan jedini napad na sebe od tvog saveza čak ako uključim i 1 rat sa vama...to si mi ti porobio 1 prov..ostali niti jedan!  a tko  kome  u x2 više  ti ili ja upitaj se..mene bi bilo sramota to govoriti(vidi čast) sa 39 poroba još ,a ti sa tolikom količinom dijamanata  igrat tvoj stil...ČOVJEČE  Cijeli savez gujdek sa tobom 1 napad..molim te skuliraj se....podijeli vazeljina hihi savezu prije nego se vratim.. kupi ga dijamantima..ima bonus uz bijele gaće...promocija je sada 50%..
znas da si mi na 250 i da mi do tebe treba dvije duge godine , ja van x2 nisam nikog napo osim u ratu  Lips Sealed  , zato smo i isli u rat da te malo podragam posto si prvi put osto nezamjecen , al  Lips Sealed  nisam znao da ti fali sna , sry drugi put cu te pitat ako si naspavn ili ne , da znam Grin inace da si mi u 100 kao vecina mojih vjeruj mi iso bi ti i prije na stolicu , ovako nemam volje cekat napade po sat dva , zivio izbaceni...
p.s.  neces nikad ni imat za dijamante kad kazes da si od pocetka ere 3 sata spavo , pokreni se , ako ti treba reci kupit cu ti skrinjicu Grin
Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #80 na: Listopad 15, 2013, 04:29:30 »

znas da si mi na 250 i da mi do tebe treba dvije duge godine , ja van x2 nisam nikog napo osim u ratu  Lips Sealed  , zato smo i isli u rat da te malo podragam posto si prvi put osto nezamjecen , al  Lips Sealed  nisam znao da ti fali sna , sry drugi put cu te pitat ako si naspavn ili ne , da znam Grin inace da si mi u 100 kao vecina mojih vjeruj mi iso bi ti i prije na stolicu , ovako nemam volje cekat napade po sat dva , zivio izbaceni...
p.s.  neces nikad ni imat za dijamante kad kazes da si od pocetka ere 3 sata spavo , pokreni se , ako ti treba reci kupit cu ti skrinjicu Grin

kupi meni..sta nudis njemu Grin
Evidentirano
_DevilFrog
Private
*

Karma: +1/-14
Offline Offline

Postova: 26



Profil
« Odgovor #81 na: Listopad 15, 2013, 04:30:24 »

znas da si mi na 250 i da mi do tebe treba dvije duge godine , ja van x2 nisam nikog napo osim u ratu  Lips Sealed  , zato smo i isli u rat da te malo podragam posto si prvi put osto nezamjecen , al  Lips Sealed  nisam znao da ti fali sna , sry drugi put cu te pitat ako si naspavn ili ne , da znam Grin inace da si mi u 100 kao vecina mojih vjeruj mi iso bi ti i prije na stolicu , ovako nemam volje cekat napade po sat dva , zivio izbaceni...
p.s.  neces nikad ni imat za dijamante kad kazes da si od pocetka ere 3 sata spavo , pokreni se , ako ti treba reci kupit cu ti skrinjicu Grin

i ja sam 250 od tebe,,i nisam te 1 napo .. nevidim problem...nisi strpljiv zato bi i sve na brzinu...ono sta nemozes kupiti  dijmantima je   Lips Sealed ...VRIJEME, a ja cu tebe i x4 dok  odmagliš rokat,ti uskoro nikoga..ali zato brate  tvoje cu  izluditi.. Grin
« Zadnja izmjena: Listopad 15, 2013, 04:37:47 od _DevilFrog » Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #82 na: Listopad 15, 2013, 04:45:18 »

kome je on pokazo ? ovima van x2 kaj napada ?  u ratu mu se nemoze odgovorit jer nije ni doceko da pocne vec mu je sfalilo sna Wink a izmedu ostalog sto tebe brige ..ko prica s tobom..
briga me jer se repke dirate, ali  eto sto rec Huh? ima  jedna stara naroda uzrecica:   svaka ....  
dalje ne treba pametni ce shvatiti....  
zabavljaj se i dalje Smiley
« Zadnja izmjena: Listopad 15, 2013, 05:23:46 od babagiga » Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #83 na: Listopad 15, 2013, 05:21:32 »

evo gujdeki pokazuju kako se igra..napokon i neke prava bitka s njihove strane  Grin

http://prntscr.com/1xhlww
Evidentirano
Jenke
Sergeant
**

Karma: +9/-15
Offline Offline

Postova: 81



Profil
« Odgovor #84 na: Listopad 15, 2013, 05:30:08 »

posto je ovo tema o bitkama iz v6 sta vi mislite o ovom prvom ratu  [:-}  http://prntscr.com/1xhodr
Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #85 na: Listopad 15, 2013, 05:34:12 »

 mislim da je bilo zasluzeno Grin..ali kazu da se prvi macici u vodu bacaju pa izgleda da je to istina Grin Grin
Evidentirano
Jenke
Sergeant
**

Karma: +9/-15
Offline Offline

Postova: 81



Profil
« Odgovor #86 na: Listopad 15, 2013, 05:44:29 »

mislim da je bilo zasluzeno Grin..ali kazu da se prvi macici u vodu bacaju pa izgleda da je to istina Grin Grin

a slusaj vidjet cemo kazu i 3 sreca  Cheesy
Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #87 na: Listopad 15, 2013, 05:47:04 »

ihhhh jenke jesi glasan da mi se i razglas pokvario Grin
Evidentirano
Jenke
Sergeant
**

Karma: +9/-15
Offline Offline

Postova: 81



Profil
« Odgovor #88 na: Listopad 15, 2013, 05:49:17 »

ihhhh jenke jesi glasan da mi se i razglas pokvario Grin

dok si to smislija na necemu si visija  Grin
Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #89 na: Listopad 15, 2013, 05:56:15 »

dok si to smislija na necemu si visija  Grin
jenke jesi ti gricko ikada ? Grin
Evidentirano
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!