Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 02:11:57 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 8 9 [10] 11   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Velikani u V6  (Posjeta: 18182 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Jenke
Sergeant
**

Karma: +9/-15
Offline Offline

Postova: 81



Profil
« Odgovor #135 na: Listopad 18, 2013, 11:04:54 »

pa pazi Smiley registrowan sam mnogo pre tebe Smiley a to shto me ne razumijesh nisam kriw nego si ti sam Wink
horussseeeeeeeeeeeee Grin Grin da ti pojasnim...swojewremeno je neko mislio da je horus weliki igrach Grin Grin swojewremeno si ishao u shkolu Grin Grin swojewremeno si wolio neshto a sad ne Grin Grin itd... Grin a na srpski forum pishem cirilicom tako da tamo imam i sh i ch i dz i swako drugo slowo  Tongue

Oprosti,izgleda da si me pomijesao s nekim koga zanima sta pricas  Wink

cestitke osvetnicima na dobijenom ratu
Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #136 na: Listopad 18, 2013, 12:26:47 »

Oprosti,izgleda da si me pomijesao s nekim koga zanima sta pricas  Wink

cestitke osvetnicima na dobijenom ratu

tako jenke ko je bolji,,bolji je nema se sta tu cestitati,to se znalo od samog pocetka da gubiti...mozda nekom drugom prilikom nas uhvatite za rep..samo kupite soli  Grin
Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #137 na: Listopad 18, 2013, 12:29:13 »

pa pazi Smiley registrowan sam mnogo pre tebe Smiley a to shto me ne razumijesh nisam kriw nego si ti sam Wink
horussseeeeeeeeeeeee Grin Grin da ti pojasnim...swojewremeno je neko mislio da je horus weliki igrach Grin Grin swojewremeno si ishao u shkolu Grin Grin swojewremeno si wolio neshto a sad ne Grin Grin itd... Grin a na srpski forum pishem cirilicom tako da tamo imam i sh i ch i dz i swako drugo slowo  Tongue
wentilcic ja razumijem sta je pjesnik htio reci,,a oni nek malo razmisljaju kada citaj ,,dobro za mozak Grin
Evidentirano
Jenke
Sergeant
**

Karma: +9/-15
Offline Offline

Postova: 81



Profil
« Odgovor #138 na: Listopad 19, 2013, 02:26:02 »

wentilcic ja razumijem sta je pjesnik htio reci,,a oni nek malo razmisljaju kada citaj ,,dobro za mozak Grin

razumijemo svi sta je htio reci al svejedno neka pise normalno ili ide na srpski forum pa njima puni glavu kojekakvim glupostima  *freak*
Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #139 na: Listopad 19, 2013, 02:55:41 »

razumijemo svi sta je htio reci al svejedno neka pise normalno ili ide na srpski forum pa njima puni glavu kojekakvim glupostima  *freak*
Ako si Srbin,Hrvat ,Turcin ili bilo koje narodnosti ili vjeroispovjesti i ako si covjek onda neznam kome to smeta...mislim da ovakva ponasanja su neprimjerna i nemaju svrhe se voditi na forumu nego uzmi mac i rusi im utvrde i unistavaj vojsku..igraj irgru i uzivaj a ne bavit se ovakvim glupostima :)sada jel to Srpski,Hrvatski,Slovenski  ili bilo koji drugi forum tako sve jedno i svi imaju pravo biti tu... Smiley
Evidentirano
Jenke
Sergeant
**

Karma: +9/-15
Offline Offline

Postova: 81



Profil
« Odgovor #140 na: Listopad 19, 2013, 05:53:06 »

Ako si Srbin,Hrvat ,Turcin ili bilo koje narodnosti ili vjeroispovjesti i ako si covjek onda neznam kome to smeta...mislim da ovakva ponasanja su neprimjerna i nemaju svrhe se voditi na forumu nego uzmi mac i rusi im utvrde i unistavaj vojsku..igraj irgru i uzivaj a ne bavit se ovakvim glupostima :)sada jel to Srpski,Hrvatski,Slovenski  ili bilo koji drugi forum tako sve jedno i svi imaju pravo biti tu... Smiley

evo posto smo skrenuli sa teme da se vratimo na tu istu Grin

savez CROBiH nam po 2 put objavljuje rat i po 2 put gubi  Cool http://prntscr.com/1yc4le
Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #141 na: Listopad 20, 2013, 08:09:24 »

evo posto smo skrenuli sa teme da se vratimo na tu istu Grin

savez CROBiH nam po 2 put objavljuje rat i po 2 put gubi  Cool http://prntscr.com/1yc4le
Svaka cast ali bolje nemoj pisati o tome jel time stvaras sramotu vaseg saveza..jutros vam je bio uhvacen jedan igrac i nakon drugog pokusaja napusti je savez,,Gujdek savez pokazuje samo sramotu i to u toku ratovanja ne samo protiv CROBIH nego i protiv osvetnika....svaka cast savezu....
Evidentirano
Jenke
Sergeant
**

Karma: +9/-15
Offline Offline

Postova: 81



Profil
« Odgovor #142 na: Listopad 20, 2013, 12:19:45 »

Svaka cast ali bolje nemoj pisati o tome jel time stvaras sramotu vaseg saveza..jutros vam je bio uhvacen jedan igrac i nakon drugog pokusaja napusti je savez,,Gujdek savez pokazuje samo sramotu i to u toku ratovanja ne samo protiv CROBIH nego i protiv osvetnika....svaka cast savezu....

a vidjet cemo cija ce era bit  Cool
Evidentirano
Jenke
Sergeant
**

Karma: +9/-15
Offline Offline

Postova: 81



Profil
« Odgovor #143 na: Listopad 20, 2013, 01:05:28 »

http://prntscr.com/1yipfn

 Tongue Tongue
Evidentirano
tinky-wink
Private
*

Karma: +5/-13
Offline Offline

Postova: 35



Profil Email
« Odgovor #144 na: Listopad 20, 2013, 01:07:08 »

svaka cast unca je jedan od boljih igraca u ovom svijetu ali zeno nemozes me 2 puta u jednom danu dobit Wink
Evidentirano
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #145 na: Listopad 20, 2013, 01:38:05 »

svaka cast unca je jedan od boljih igraca u ovom svijetu ali zeno nemozes me 2 puta u jednom danu dobit Wink


...a ja se ponadala ... Sad 
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #146 na: Listopad 20, 2013, 01:41:48 »

Bravo
Evidentirano
tinky-wink
Private
*

Karma: +5/-13
Offline Offline

Postova: 35



Profil Email
« Odgovor #147 na: Listopad 20, 2013, 01:50:09 »


...a ja se ponadala ... Sad 
Wink
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #148 na: Listopad 20, 2013, 06:05:04 »

svaka cast unca je jedan od boljih igraca u ovom svijetu ali zeno nemozes me 2 puta u jednom danu dobit Wink
da da , dobra je. dize se u 3 sata u noci i napastvuje mlade seljake po mojim provincijama  ;D ;D i onda jos pise da se ne bi zadovoljila na mojem..... racunu  Wink
Evidentirano

tinky-wink
Private
*

Karma: +5/-13
Offline Offline

Postova: 35



Profil Email
« Odgovor #149 na: Listopad 20, 2013, 06:26:40 »

Svaka cast ali bolje nemoj pisati o tome jel time stvaras sramotu vaseg saveza..jutros vam je bio uhvacen jedan igrac i nakon drugog pokusaja napusti je savez,,Gujdek savez pokazuje samo sramotu i to u toku ratovanja ne samo protiv CROBIH nego i protiv osvetnika....svaka cast savezu....
tjesi se sinko Wink
Evidentirano
 Str: 1 ... 8 9 [10] 11   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!