Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 08:19:45 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 7 8 [9] 10 11   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Velikani u V6  (Posjeta: 18199 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Jenke
Sergeant
**

Karma: +9/-15
Offline Offline

Postova: 81



Profil
« Odgovor #120 na: Listopad 16, 2013, 11:30:10 »


trebala bi tebi strucna osoba (nemoj da sad od administratora dobijam razne opomene ili nedaj boze ban nisan napisa za sta mu treba) Grin Grin
Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #121 na: Listopad 16, 2013, 11:38:56 »

trebala bi tebi strucna osoba (nemoj da sad od administratora dobijam razne opomene ili nedaj boze ban nisan napisa za sta mu treba) Grin Grin

http://youtu.be/5oUdm59z6as Grin
Evidentirano
Jenke
Sergeant
**

Karma: +9/-15
Offline Offline

Postova: 81



Profil
« Odgovor #122 na: Listopad 16, 2013, 11:40:13 »


 *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy*
Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #123 na: Listopad 16, 2013, 11:54:11 »

*crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy*

http://youtu.be/70mZUBzA-HE
Evidentirano
Jenke
Sergeant
**

Karma: +9/-15
Offline Offline

Postova: 81



Profil
« Odgovor #124 na: Listopad 16, 2013, 11:56:11 »


http://www.youtube.com/watch?v=SSvf4g1Qvj4
Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #125 na: Listopad 17, 2013, 12:24:28 »

http://youtu.be/fVg3lS1ODHI    Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #126 na: Listopad 17, 2013, 07:48:28 »


gujdek u zaostatku 3600 vojna boda , 12 sati do kraja rata
Evidentirano

samurajski_wentil
Sergeant
**

Karma: +7/-24
Offline Offline

Postova: 61


Profil
« Odgovor #127 na: Listopad 17, 2013, 08:47:07 »

objavi im se rat 46% saveza ode na odmor i to ovih jacih, imali su jednu dobru bitku i sad su oni heroji mozda ? trebalo bi ih uzdizat jos vise ? nestali im heroji Grin ...izgubili vec dosta toga ma daj neda mi se nabrajat vise   Smiley

ti neshto komentarishesh...nemash 50k bodowa..znachi za tebe su ostali oni "slabiji" shto nisu otishli na stolicu a ni jedan napad nisi poslao Smiley wauu carewi ste..ubili generala...to izgleda jedino i mozete  Tongue Tongue
Evidentirano
Jenke
Sergeant
**

Karma: +9/-15
Offline Offline

Postova: 81



Profil
« Odgovor #128 na: Listopad 17, 2013, 10:32:07 »

ti neshto komentarishesh...nemash 50k bodowa..znachi za tebe su ostali oni "slabiji" shto nisu otishli na stolicu a ni jedan napad nisi poslao Smiley wauu carewi ste..ubili generala...to izgleda jedino i mozete  Tongue Tongue

cekaj kako si se ti opce rega na forum mislim otkud ti ovdje? tko je ostavio kavez otvoren?  Grin

e i jos nesto ne razumin ti ovo w,s,h pisi normalno dijete drago  *crazy*
Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #129 na: Listopad 17, 2013, 12:32:11 »

cekaj kako si se ti opce rega na forum mislim otkud ti ovdje? tko je ostavio kavez otvoren?  Grin

e i jos nesto ne razumin ti ovo w,s,h pisi normalno dijete drago  *crazy*

ej moj jenke ovo je internationalni forum i svi imaju pravo biti tu Wink
Evidentirano
Jenke
Sergeant
**

Karma: +9/-15
Offline Offline

Postova: 81



Profil
« Odgovor #130 na: Listopad 17, 2013, 12:35:12 »

ej moj jenke ovo je internationalni forum i svi imaju pravo biti tu Wink

maa normalno neman ja nista protiv nikoga al pogledaj kako pise sta mu je da ga nesto ne boli  Grin Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #131 na: Listopad 17, 2013, 01:00:04 »

ti neshto komentarishesh...nemash 50k bodowa..znachi za tebe su ostali oni "slabiji" shto nisu otishli na stolicu a ni jedan napad nisi poslao Smiley wauu carewi ste..ubili generala...to izgleda jedino i mozete  Tongue Tongue
bilo je svojevremeno pisano po forumu, kojim jezikom se pise. neki su pobrali i banove zbog toga. pa kako si prestao shiktati
na srbijanskom forumu, tako prestani i ovdje i pisi kako spada. Grin

ako su ubili generala napravili su veliku stvar, pogotovo ako je general bio vladar Grin
Evidentirano

Jenke
Sergeant
**

Karma: +9/-15
Offline Offline

Postova: 81



Profil
« Odgovor #132 na: Listopad 17, 2013, 02:18:29 »

bilo je svojevremeno pisano po forumu, kojim jezikom se pise. neki su pobrali i banove zbog toga. pa kako si prestao shiktati
na srbijanskom forumu, tako prestani i ovdje i pisi kako spada. Grin

ako su ubili generala napravili su veliku stvar, pogotovo ako je general bio vladar Grin

to on misa slova od muke jer nemaju generale i sta im dijete od 8 godina vlada carstvom al gledaj to sa vedrije strane jer da moze i ono bit ubijeno bilo bi Grin
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #133 na: Listopad 17, 2013, 02:21:01 »

Imperia Online Croatia
IO - klasični i V4 svijetovi => Vijesti => Autor teme: Kika na Listopad 17, 2013, 12:19:28

Naslov: Zatvaranje svjetova v. 1, 2, 3 i 4
Autor: Kika na Listopad 17, 2013, 12:19:28
IO tim vas obavještava da ere u svim svjetovima v. 1, 2, 3 i 4 neće biti ponovno pokrenute i nakon završetka trenutnih era svjetovi će prestati postojati. Svi igrači se mogu registrirati jednim klikom u svjetovima v. 6 koji su otvoreni za registraciju. Ako se prijavite na svoj račun u verzijama 1, 2, 3 ili 4, dijamanti koje trenutno imate bit će prebačeni na vaš račun u verziji 6 i primit ćete 20% bonusa. Ista količina dijamanata će biti sačuvana na vašem računu u starijim verzijama i bit će vam na raspolaganju do kraja ere. Ako ste aktivirali Premium članstvo, ono će također biti prebačeno.

Što vas očekuje u verziji 6 - Velikani: višenamjenska globalna mapa, novi objekti - trgovačke i vojne postaje, veći prihod zlata od trgovine između vaših posjeda, uređivanje sela i građevina prema vašem ukusu, unaprjeđivanje ekonomije i ratnih vještina pomoću novih građevina i istraživanja, 3D bitke.

Pridružite se onima koji već smjelo koračaju putem slave!  EVO TRČIM   Grin
Evidentirano
samurajski_wentil
Sergeant
**

Karma: +7/-24
Offline Offline

Postova: 61


Profil
« Odgovor #134 na: Listopad 17, 2013, 11:49:34 »

cekaj kako si se ti opce rega na forum mislim otkud ti ovdje? tko je ostavio kavez otvoren?  Grin

e i jos nesto ne razumin ti ovo w,s,h pisi normalno dijete drago  *crazy*
pa pazi Smiley registrowan sam mnogo pre tebe Smiley a to shto me ne razumijesh nisam kriw nego si ti sam Wink

bilo je svojevremeno pisano po forumu, kojim jezikom se pise. neki su pobrali i banove zbog toga. pa kako si prestao shiktati
na srbijanskom forumu, tako prestani i ovdje i pisi kako spada. Grin

ako su ubili generala napravili su veliku stvar, pogotovo ako je general bio vladar Grin
horussseeeeeeeeeeeee Grin Grin da ti pojasnim...swojewremeno je neko mislio da je horus weliki igrach Grin Grin swojewremeno si ishao u shkolu Grin Grin swojewremeno si wolio neshto a sad ne Grin Grin itd... Grin a na srpski forum pishem cirilicom tako da tamo imam i sh i ch i dz i swako drugo slowo  Tongue
Evidentirano
 Str: 1 ... 7 8 [9] 10 11   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!