Imperia Online Croatia
Travanj 27, 2024, 04:11:14 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Promjene u igri od 02.10.2013  (Posjeta: 1671 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« na: Listopad 03, 2013, 10:54:37 »

Ako je razlika između vrijednosti/zlatnog ekvivalenta napadačke vojske i zlatnog ekvivalenta ekonomskih bodova branitelja prevelika, premium bonusi će biti dostupni branitelju pod napadom.

ako uzmemo u obzir da:Ekvivalentan je istovrijedan, istoznačan, jednakovrijedan. U Anićevom rječniku stoji da je ekvivalentan onaj koji je po vrijednosti, broju, veličini ili čemu mjerljivom u odnosu jednakosti prema čemu drugome. Prema Hrvatskom enciklopedijskom rječniku ekvivalent je stvar, čin, pojam, veličina istog značenja ili iste praktične vrijednosti prema drugoj stvari.
Pitanje za CMove:
1. sto je zlatni ekvivalent napadacke vojske
2. sto je zlatni ekvivalent ekonomskih bodova
3. sto je to razlika izmedju vrijednosti ta dva ekvivalenta (nije li to zbrajanje žaba i baba)
4. sto u gornjem slucaju znaci "prevelika", ima li tocna brojka ili se uzima odokativno

hvala unaprijed na odgovoru  Smiley
Evidentirano

Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Listopad 03, 2013, 11:22:57 »

Ukratko...
Ako napadnete igrača sa manjom vojskom nego su njegovi ekonomski bodovi(5-10% od te vrijednosti), on će moći koristiti premium mogućnosti... darove, škrinje sa resursima, 10 h bonus proizvodnje...
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #2 na: Listopad 03, 2013, 02:59:57 »

Ukratko...
Ako napadnete igrača sa manjom vojskom nego su njegovi ekonomski bodovi(5-10% od te vrijednosti), on će moći koristiti premium mogućnosti... darove, škrinje sa resursima, 10 h bonus proizvodnje...
mislim da sam shvatio, ajmo ponoviti u praksi: imam racun od 10M net bodova. znaci ako mi netko posalje porob s 200 000 lake konjice, ja mogu do skrinja, podignuti 200 000 falangi i postaviti mu ih i zatamaniti ga  Shocked



Evidentirano

samunj
Sergeant
**

Karma: +14/-27
Offline Offline

Postova: 54



Profil
« Odgovor #3 na: Listopad 03, 2013, 03:19:12 »

porob s 200 k lake konjice  Cheesy  ok ... ali da možeš regrutirati vojsku , mobilizirati ju i trenutno prebaciti u koju provu želiš ... pod napadom naravno  Wink
Evidentirano
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #4 na: Listopad 04, 2013, 12:03:46 »

da a sta je ako napadam igraca koji je jaci od mene sa koliko vojske trebam napasti da mu onemogucim klik klik dijamant i extra hram da mu blokiram transportne stanice i trenutni premjestaj vojske recimo taj igrac ima duplo vise bodova od mene o cemu pricamo kakvom zlatnom ekvivalentu ( molim CM da nam svima napise koliko je to vojske u napadu koja ce blokirati klik klik dijamant pogodnosti )
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #5 na: Listopad 04, 2013, 12:43:34 »

da a sta je ako napadam igraca koji je jaci od mene sa koliko vojske trebam napasti da mu onemogucim klik klik dijamant i extra hram da mu blokiram transportne stanice i trenutni premjestaj vojske recimo taj igrac ima duplo vise bodova od mene o cemu pricamo kakvom zlatnom ekvivalentu ( molim CM da nam svima napise koliko je to vojske u napadu koja ce blokirati klik klik dijamant pogodnosti )
oni sami ne zanju vise sto bi napravili, sve je to izmaklo kontroli, a sve u cilju da se pobere sto vise love. npr jucer me u cs3 napada lik s 35k vojske. ja imao 250k bodova  i cekam da mu  podmetnem vojsku, i posaljem je i vidim dolje opcija otovrena: trenutni prenos vojske!  POD NAPADOM  Shocked Shocked Shocked smrzo sam se . kako ce se sad znati moze li protivnik trenutno maknuti vojsku ili ce morati putovati 5 minuta izmedju prov. to je jako bitno.pogotovu ako si slabiji i napadas igraca s vise vojske , a vojska mu doma i ti pratis jel ju pomaknuo u zadnjih 5 min. prema napadnutoj prov ili ne. sad znaci moze 10 sec prije napada trenutno premjestit vojsku i s Lips Sealed i te. to valjda ta odes u hram i dignes drugu vojsku  *crazy* *crazy* *crazy*
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #6 na: Listopad 04, 2013, 01:35:47 »

ma tenkići su zakon...  Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #7 na: Listopad 04, 2013, 02:52:10 »

Ma najgore je sto nasi CMovi nemaju veze sa tim, nisu oni nista tu uveli niti napravili, a trpe bijes igraca... bugarima se triba zalit konstantno... *crazy* *crazy* *crazy*
Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #8 na: Listopad 04, 2013, 03:26:19 »

ma tenkići su zakon...  Grin
Grin haha lažeš..ne igraš ih Grin
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #9 na: Listopad 04, 2013, 03:29:39 »

Ma najgore je sto nasi CMovi nemaju veze sa tim, nisu oni nista tu uveli niti napravili, a trpe bijes igraca... bugarima se triba zalit konstantno... *crazy* *crazy* *crazy*
ma ništa od toga...bila je puno veća pobuna kad su uveli 6 off pravilo pa opet ništa nije postignuto... sve što rade,rade za veću potrošnju dijamanta,znači uvest će pravilo kako im najviše odgovara bez obzira na bune i sami gameplay i ako imaju koristi od tog pravila,ostave ga a ako ne vrate na staro...a ti fićukaj koliko hoćeš
Evidentirano

mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #10 na: Listopad 04, 2013, 05:24:33 »

a decki nemoj te napadati  Grin Grin Grin Grin a onaj ko napada nek si misli da li je tebi upaljeno trenutno da maknes vojsku ili ne  Grin Grin Grin
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #11 na: Listopad 04, 2013, 05:33:08 »

nego tiger hoce oni to vratiti na staro ili ce to tako ostati zauvjek  Grin Grin Grin
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #12 na: Listopad 04, 2013, 05:43:13 »

Ukratko...
Ako napadnete igrača sa manjom vojskom nego su njegovi ekonomski bodovi(5-10% od te vrijednosti), on će moći koristiti premium mogućnosti... darove, škrinje sa resursima, 10 h bonus proizvodnje...
znaci ja imam 2m bodova mora me napadati na utvrdu ako je hoce rusiti sa 201k maceva Grin da ja nebi trenutno micao ili ?? jel to to tiger ili
Evidentirano
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #13 na: Listopad 04, 2013, 08:12:29 »

mandjo to ti je snimis nekog papka da je poslao vojsku na off posaljes 17.5 K konja strela i on ide pisati pogleda napad ide udje u hramic uzme katice i postavi ti se heheheh a ti se zabijes ko krava jer kliki kliki igrac se probudio pa te za Lips Sealed ao heehehhe
ja cu stvarno poceti igrati tenkice hahahah
Evidentirano
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #14 na: Listopad 04, 2013, 08:26:32 »

ma ništa od toga...bila je puno veća pobuna kad su uveli 6 off pravilo pa opet ništa nije postignuto... sve što rade,rade za veću potrošnju dijamanta,znači uvest će pravilo kako im najviše odgovara bez obzira na bune i sami gameplay i ako imaju koristi od tog pravila,ostave ga a ako ne vrate na staro...a ti fićukaj koliko hoćeš

 Lips Sealed  prika, moramo razumit da se ne pitamo nista i to je to, IO je postala "pay to win" igra i to je zapravo sustina svega, oni ce zastiti 5 igraca sa dijama radije nego 1000 bez dija, i uvazit ce se pravilo da se one koji trose dije pita, dzaba diskutirati uopce, jedino sto se moze napraviti jeste da se dogovorom prestanu kupovati dije.
Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!