Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 12:12:30 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: bug u postignućima!  (Posjeta: 669 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
divljasvinja
Private
*

Karma: +3/-3
Offline Offline

Postova: 7


Profil
« na: Listopad 02, 2013, 07:13:50 »

Već dva dana imam proizvodnju od 10k zlata po satu a u postignućima mi treba 12h za izvršenje!

Grafika dođe do 10h i jednostavno se vrati na početak!!!

http://prntscr.com/1utxiz

 :rant: :rant: :rant:
Evidentirano
ljusha
Sergeant
**

Karma: +6/-28
Offline Offline

Postova: 65


Profil
« Odgovor #1 na: Listopad 02, 2013, 07:41:05 »

ista stvar se meni desila sa 5k na sat. završi neko drugo postignuće i mislim da ćeš moći primiti nagradu za porez, bar sam ja mogao Smiley
Evidentirano

Cro-player333
Gost
« Odgovor #2 na: Listopad 02, 2013, 08:05:25 »

ista stvar se meni desila sa 5k na sat. završi neko drugo postignuće i mislim da ćeš moći primiti nagradu za porez, bar sam ja mogao Smiley

Ovako trazim odgovor od administratora,zavrsim dostignuce utvrda 3 prije tjedan dana i dok ne zavrsim dostignuca koja su prije toga ne mogu da uzmem nagradu za utvrdu.Zasto???
Evidentirano
Jenke
Sergeant
**

Karma: +9/-15
Offline Offline

Postova: 81



Profil
« Odgovor #3 na: Listopad 02, 2013, 09:32:33 »

Ovako trazim odgovor od administratora,zavrsim dostignuce utvrda 3 prije tjedan dana i dok ne zavrsim dostignuca koja su prije toga ne mogu da uzmem nagradu za utvrdu.Zasto???

pa logicno to te samo priprema za sljedeci zadatak da znas sta ce ti bit sta bi ti preskaka Grin Grin
Evidentirano
ljusha
Sergeant
**

Karma: +6/-28
Offline Offline

Postova: 65


Profil
« Odgovor #4 na: Listopad 02, 2013, 09:45:29 »

Ovako trazim odgovor od administratora,zavrsim dostignuce utvrda 3 prije tjedan dana i dok ne zavrsim dostignuca koja su prije toga ne mogu da uzmem nagradu za utvrdu.Zasto???
u nekim postignućima mi se čini da nagrade idu prema stupnju razvoja carstva, ali onda vidim nelogičnost kao npr traže da izgradiš transportnu 5 (koja je užasno skupa i neznam što će ti veći transport od 150k) a nakon nje tek primaš nagradu za drugi lvl farme
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!