Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 11:22:36 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: izviđanje terena  (Posjeta: 2665 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ljusha
Sergeant
**

Karma: +6/-28
Offline Offline

Postova: 65


Profil
« na: Rujan 29, 2013, 10:57:13 »

čemu ovo služi? mislim, skužio sam čemu, ali jednostavno nema opcije u izborniku za korištenje iste. fino je objašnjeno da se nalazi u izborniku špijunaža/izviđanje terena, ali neemaaa  Undecided dali treba nešto izgraditi/istražiti da se može koristiti (osim naravno istraživanja ''izviđanje terena'' - to sam obavio)?
Evidentirano

babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #1 na: Rujan 30, 2013, 04:04:41 »

čemu ovo služi? mislim, skužio sam čemu, ali jednostavno nema opcije u izborniku za korištenje iste. fino je objašnjeno da se nalazi u izborniku špijunaža/izviđanje terena, ali neemaaa  Undecided dali treba nešto izgraditi/istražiti da se može koristiti (osim naravno istraživanja ''izviđanje terena'' - to sam obavio)?
Izviđanje terena omogućuje slanje špijuna u misiju u svrhu skupljanje informacije o lokaciji različitih objekata na globalnoj mapi. Svaki sljedeći nivo povećava za 5 carskih milja udaljenost koju špijuni mogu dostići.
razumijes sada?
Evidentirano
ljusha
Sergeant
**

Karma: +6/-28
Offline Offline

Postova: 65


Profil
« Odgovor #2 na: Rujan 30, 2013, 05:04:31 »

ajde pročitaj ovo do kraja pa me onda pitaj jel razumijem (http://prntscr.com/1uerdb), ili još bolje pošalji špijuna u misiju izviđanja terena pa mi reci kako se to radi  Smiley
Evidentirano

babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #3 na: Rujan 30, 2013, 08:17:05 »

ajde pročitaj ovo do kraja pa me onda pitaj jel razumijem (http://prntscr.com/1uerdb), ili još bolje pošalji špijuna u misiju izviđanja terena pa mi reci kako se to radi  Smiley

eto procitao Smiley u misiju jos ne mogu poslati , to je ako se ne varam ovo  : Izviđanje terena omogućuje slanje špijuna u misiju u svrhu skupljanje informacije o lokaciji različitih objekata na globalnoj mapi. Svaki sljedeći nivo povećava za 5 carskih milja udaljenost koju špijuni mogu dostići. ( ukratko )
mislim da opcija jos nije dostupna s obzirom da je beta verzija , isto tako ni vjencanje sa nekim drugim tko nije iz tvog carstva nije trenutno moguce .
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #4 na: Rujan 30, 2013, 08:35:26 »

eto procitao Smiley u misiju jos ne mogu poslati , to je ako se ne varam ovo  : Izviđanje terena omogućuje slanje špijuna u misiju u svrhu skupljanje informacije o lokaciji različitih objekata na globalnoj mapi. Svaki sljedeći nivo povećava za 5 carskih milja udaljenost koju špijuni mogu dostići. ( ukratko )
mislim da opcija jos nije dostupna s obzirom da je beta verzija , isto tako ni vjencanje sa nekim drugim tko nije iz tvog carstva nije trenutno moguce .

je ovaj baba pametan  Tongue Tongue Tongue Tongue Grin Grin Grin
Evidentirano
ljusha
Sergeant
**

Karma: +6/-28
Offline Offline

Postova: 65


Profil
« Odgovor #5 na: Rujan 30, 2013, 08:53:49 »

a ja bi baš njuškao okolo  Cry
Evidentirano

babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #6 na: Rujan 30, 2013, 09:37:15 »

a ja bi baš njuškao okolo  Cry
polako doci ce i to Smiley
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #7 na: Rujan 30, 2013, 09:38:17 »

je ovaj baba pametan  Tongue Tongue Tongue Tongue Grin Grin Grin
*easy*
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #8 na: Rujan 30, 2013, 10:20:54 »

 vjencanje s drugim dinastijama nije moguce zato sto svi imamo muskog prvorodjenca i malu djecu. kad ce ta mala djeca navrsit 16 godina onda ce se moci medjusobno vjencavati. naravno muski za zene. samo clanovi vladajuce dinastije se mogu udavati izvan carstva , obicni dvorjani ne. mozda da igru priblizimo nasim krkanima pa da njima posebno dozvole da se muski zene s muskim. tako bi se odmah mogli vjencavati, samo ce biti problem sto takvi parovi ipak ne bi smjeli imati djece  Tongue Tongue Tongue
Evidentirano

babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #9 na: Listopad 01, 2013, 12:16:20 »

vjencanje s drugim dinastijama nije moguce zato sto svi imamo muskog prvorodjenca i malu djecu. kad ce ta mala djeca navrsit 16 godina onda ce se moci medjusobno vjencavati. naravno muski za zene. samo clanovi vladajuce dinastije se mogu udavati izvan carstva , obicni dvorjani ne. mozda da igru priblizimo nasim krkanima pa da njima posebno dozvole da se muski zene s muskim. tako bi se odmah mogli vjencavati, samo ce biti problem sto takvi parovi ipak ne bi smjeli imati djece  Tongue Tongue Tongue
nisi u pravu  Tongue pricao sam sa IO djelatnicima kazu da jos opcija nije moguca
i pusti se provokacija ne treba ti to
« Zadnja izmjena: Listopad 01, 2013, 12:18:13 od babagiga » Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #10 na: Listopad 01, 2013, 01:13:53 »

je ovaj baba pametan  Tongue Tongue Tongue Tongue Grin Grin Grin
je, sve mu pamet curi na nos  Cry

vidjet ces za par dana da je moguce cim djeca navrse 16 godina i budu spremna na udaju.
Evidentirano

babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #11 na: Listopad 01, 2013, 05:49:33 »

je, sve mu pamet curi na nos  Cry

vidjet ces za par dana da je moguce cim djeca navrse 16 godina i budu spremna na udaju.
kao sto rekoh horuse pusti se provokacija , ako ne mozes normalno komunicirati udalji se sa foruma
da moguce je ali puno stvari ne funkcionira kako treba , naime i svakih sat vremena bi se trebala generirati jedna ženska osoba u dvorcu ali kao sto vidmo, ne radi to
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #12 na: Listopad 01, 2013, 06:48:50 »

kao sto rekoh horuse pusti se provokacija , ako ne mozes normalno komunicirati udalji se sa foruma
da moguce je ali puno stvari ne funkcionira kako treba , naime i svakih sat vremena bi se trebala generirati jedna ženska osoba u dvorcu ali kao sto vidmo, ne radi to
zao mi je baba, odavde me ne mozes glasanjem izbaciti Smiley ako ti smeta moja komunikacija nemoj pisati nebuloze po forumu ;D ;D
jel citas sebe sto pises. pa po tom tvom pisanju za 24 sata bi se popunile sve kucice i vise ne bi bilo slobodnih mjesta. pa to su ljudi, nisu stakori da se razmnozavaju tom progresijom. i kazes zenska, a sto s muskima, njih ce radit u epruveti  Huh? *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy*
Evidentirano

macak
Private
*

Karma: +0/-5
Offline Offline

Postova: 6


Profil Email
« Odgovor #13 na: Listopad 01, 2013, 07:14:50 »

e horuse , horuse , nije tebi lako , kad sam dosao ovde kod vas na forum iskreno bilo mi te zao , svi te napadaju , jesi ti prepotentan ali  jos kad su te izbacili iz reprzentacije , mislio sam stvarno su preterali . Onda si dosao kod nas i pravio se fin al ni tamo nisi imao prolaz. Ali evo ostavili te svi na miru , al sad ti cackas li cackas i provociras sve zivo, gledam teme svakog za Lips Sealed avas i vase sampione i ove pocetnike sto nesto pitaju . U svakoj tvojoj izjavi nekog podbadas . Stvarno si gad , nemam reci . Izbaci tu negativnu energiju iz sebe bice ti zivot lepsi  Smiley Smiley
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #14 na: Listopad 01, 2013, 07:41:52 »

zao mi je baba, odavde me ne mozes glasanjem izbaciti Smiley ako ti smeta moja komunikacija nemoj pisati nebuloze po forumu ;D ;D
jel citas sebe sto pises. pa po tom tvom pisanju za 24 sata bi se popunile sve kucice i vise ne bi bilo slobodnih mjesta. pa to su ljudi, nisu stakori da se razmnozavaju tom progresijom. i kazes zenska, a sto s muskima, njih ce radit u epruveti  Huh? *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy*
aj ovako !!! ako si proucio malo V6 a kazes da jesi !!!  onda bi trebao znati da te generirane osobe ako ih ne prebacis u nekom određenom vremenu u carski dvor jednostavno nestaju !!! jer su u odjeljlku plemici na cekanju.  zato ako ja neznam o cemu pricam , molim te objasni mi o cemu ti pricas, navodno si vrsni poznavaoc igre.  *WALL* *WALL*
a o izbacivanju stvarno nije potrebno jer mislim da svi znamo sve o tome.
ovdje smo svi da nesto naucimo o V6  zato molim te ne tjeraj ljude da ti opet pokazu sto misle o tebi
"Obični građanin u okolici carstva ima šansu da postane plemić. Sistem automatski predlaže muškarce i žene koje je moguće dodati u carski dvor. Nakon svake dobivene bitke , nevažno dali je bila protiv nezavisnog grada ili drugog igrača, postoji 3%-tna šansa da sistem stvori ponudu za plemića. Ponuda za novu damu -u čekanju se generira svakih jedan {1} sat vremena."
eto pa citaj  majstore IO
« Zadnja izmjena: Listopad 01, 2013, 07:44:50 od babagiga » Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!