Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 07:57:07 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
Anketa
Pitanje: Da li se slazete da bi se svi dominantni saveza cs svijetova sastanu u jednom realmu?
Definitivno bi to bilo pokaz ko je najjaci... - 29 (76.3%)
Pa i ne, ovako je bolje kad svak ima svoje selo. - 9 (23.7%)
Ukupno glasača: 35

 Str: [1] 2 3 4   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Era/Ratovi najboljih saveza Cro/Srb.  (Posjeta: 5292 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« na: Rujan 25, 2013, 09:10:04 »

Evo primjetia sam da skoro svaki cs realm ima svoj dominantni savez, savezi tipa, dreamteam, istra, patria_nostra, stormborn i vjerovatno ih ima jos, pa me zanima da li bi se moglo dogovoriti da svi dodju u jedan realm i jednu eru da se trese realm ka hiroshima?
Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #1 na: Rujan 25, 2013, 11:11:05 »

Sve cro i crosrb svjetove treba u ujediniti u jedan JEDINI!
Ovo je bezveze. U cro2 znam svih po imenu...
Evidentirano

BLOODRIDERS
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #2 na: Rujan 25, 2013, 11:20:53 »

Sve cro i crosrb svjetove treba u ujediniti u jedan JEDINI!
Ovo je bezveze. U cro2 znam svih po imenu...
također Grin
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #3 na: Rujan 26, 2013, 07:37:57 »

Evo primjetia sam da skoro svaki cs realm ima svoj dominantni savez, savezi tipa, dreamteam, istra, patria_nostra, stormborn i vjerovatno ih ima jos, pa me zanima da li bi se moglo dogovoriti da svi dodju u jedan realm i jednu eru da se trese realm ka hiroshima?
kako to mislis izvest neki igraci igraju npr 2-3 cs svijeta u razlicitim savezima i kako ce se odlucit u koji ce uci od pocetka
isto tako odma ce mislit da je spija cim je igrao u nekom savezu s kojim ratuju jednostavno nemoguce ali ideja je dobra Smiley
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #4 na: Rujan 26, 2013, 09:13:20 »

kako to mislis izvest neki igraci igraju npr 2-3 cs svijeta u razlicitim savezima i kako ce se odlucit u koji ce uci od pocetka
isto tako odma ce mislit da je spija cim je igrao u nekom savezu s kojim ratuju jednostavno nemoguce ali ideja je dobra Smiley
nazalost do toga nikada nece doci, upravo zbog toga sto neki igraci igraju u vise realma (i u svakom trose dije). kad bi doslo do toga IO bi izgubio dio i ne tako velikog profita, jer su neki od tih svijetova zbilja sprdacine (sjetimo se cro3 realma).
iako postoji nacin da ih se natjera na to. da svi prestanu kupovati dijamante, ne bi im se isplatilo vrtjet 7 servera vec bi ih smanjili na 1 ili 2. ali i to je nemoguce , jer ce se uvijek naci neki levat kojeg svrbi novac u djepu  Grin Grin Grin
Evidentirano

amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #5 na: Rujan 26, 2013, 10:53:25 »

slazem se sa svima treba nam jak svjet sa minimum 2-3 K aktivnih igraca jer ovo postaje neigrivo svedeni smo na sretnu obitelju u krugu 200 zbog velikog broja cs svjetova opako dobra era bi bila da se u istoj nadju stormi istra kraljevina patria itd jer bi bilo vatre na sve strane i niko nebi bio povlasten i siguran
Evidentirano
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #6 na: Rujan 26, 2013, 12:44:03 »

Pa s obzirom da je velika vecina vodja dominantnih saveza na forumu, mogli bi mi organizirati neki nas mali turnir  ;D Recimo kad krene neka nova cs era da svi dominantni savezi odu tamo, i da se malo udaramo.
Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #7 na: Rujan 26, 2013, 09:41:23 »

Evo primjetia sam da skoro svaki cs realm ima svoj dominantni savez, savezi tipa, dreamteam, istra, patria_nostra, stormborn i vjerovatno ih ima jos, pa me zanima da li bi se moglo dogovoriti da svi dodju u jedan realm i jednu eru da se trese realm ka hiroshima?
kojeen da i od tebe cujem jednu pametnu Grin Grin i ja sam za ovu pa da vidimo ko je vladar cs svjetova ma da sve je to tu negdjee ali bilo bi jako zanimljivo gledati titane kako se udaraju Grin Grin i taktike Grin Grin
Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #8 na: Rujan 26, 2013, 10:18:24 »

kojeen da i od tebe cujem jednu pametnu Grin Grin i ja sam za ovu pa da vidimo ko je vladar cs svjetova ma da sve je to tu negdjee ali bilo bi jako zanimljivo gledati titane kako se udaraju Grin Grin i taktike Grin Grin

zna se ko je vladar  Grin
Evidentirano

Vrapche
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #9 na: Rujan 26, 2013, 11:47:44 »

zna se ko je vladar  Grin
joj ticioni ocigledno ti jos ne znas ko je avion1994 pavlefanatic Tongue i jos mnostvo udaraca sto ima ajde sad spavaj Grin Grin
Evidentirano
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #10 na: Rujan 26, 2013, 11:54:24 »

kojeen da i od tebe cujem jednu pametnu Grin Grin i ja sam za ovu pa da vidimo ko je vladar cs svjetova ma da sve je to tu negdjee ali bilo bi jako zanimljivo gledati titane kako se udaraju Grin Grin i taktike Grin Grin

Nego sta, pa bilo bi odlicno, da vidimo ko je zapravo pravi kralj cs svijetova. Smiley
Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #11 na: Rujan 27, 2013, 01:06:48 »

Nego sta, pa bilo bi odlicno, da vidimo ko je zapravo pravi kralj cs svijetova. Smiley
uglavnom podrzavam te u tome ali samo nemoj opet igrati sa ticurkom u savezu hahaha Wink Wink
Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #12 na: Rujan 27, 2013, 04:57:00 »

joj ticioni ocigledno ti jos ne znas ko je avion1994 pavlefanatic Tongue i jos mnostvo udaraca sto ima ajde sad spavaj Grin Grin

jel to onaj sto je dobio brnju 24 sata pa gruz redaljku imo na njemu  Grin
Evidentirano

Vrapche
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #13 na: Rujan 27, 2013, 11:58:59 »

jel to onaj sto je dobio brnju 24 sata pa gruz redaljku imo na njemu  Grin
nop ticurak nisi upucen Wink Wink ko je jos odustao da igra IO radi tebe :S
Evidentirano
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #14 na: Rujan 28, 2013, 04:26:30 »

Zamolit cu moderatore da opomene ovoj dvojici daju jer spamaju temu i pocinju rasprave opet na mjestima di ne triba... imaju cs3 za to, tamo i ja idem kad mi je dosadno.
Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
 Str: [1] 2 3 4   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!