Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 08:15:01 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
Anketa
Pitanje: Igrat ću v6?
Samo v6 - 6 (10.3%)
Neću uopce - 26 (44.8%)
Povremeno uz druge verzije - 26 (44.8%)
Ukupno glasača: 54

 Str: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Prelazite na v6?  (Posjeta: 11914 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #75 na: Rujan 28, 2013, 09:59:54 »

Daju skrnije ako ces ih birat svaki dan ( tako je napravljeno od poceta svjetskog) kad biras resu ili vojsku dobijes skoro uvjek maximalno ali za to ti treba 800 dije dnevno. Ako otvaras normalno neces nista dobit
pa naravno da daju i bez njih se ne moze mozes u cro svijetu Grin odi na inernacionalni svijet di igra effece i ruski gigant deda Grin pa igraj Grin
Evidentirano
Someone
Gost
« Odgovor #76 na: Rujan 28, 2013, 10:00:14 »

Neeeeeee. 2x sam kliknuo na ovaj besplatni poklon iz hrama i sada mi je progutalo 4 dije...A čuvao sam za 10h proizvodnje *crazy*
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #77 na: Rujan 28, 2013, 10:03:49 »

Neeeeeee. 2x sam kliknuo na ovaj besplatni poklon iz hrama i sada mi je progutalo 4 dije...A čuvao sam za 10h proizvodnje *crazy*
eto vidis Grin
Evidentirano
Someone
Gost
« Odgovor #78 na: Rujan 28, 2013, 10:05:24 »

Jako, sada imam 6 dija i moram cekat 4 dana za 10h Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #79 na: Rujan 28, 2013, 10:14:16 »

pa naravno da daju i bez njih se ne moze mozes u cro svijetu Grin odi na inernacionalni svijet di igra effece i ruski gigant deda Grin pa igraj Grin
  Nemas pravo glasa dok ne probas Smiley
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #80 na: Rujan 28, 2013, 10:32:50 »

citate li vi to sto napisete? 800 dija dnevno (200kn). pa to ne moze normalan covjek dat pa ma kako imao para. to je vec ozbiljna bolest za strucnu pomoc. a kao jedan od najiskusnijih igraca mogu reci da se bez dija igra bolje nego bez njih.u cemu je poanta. igranje s dijama dovede igraca u uski krug igraca (zbog x2 pravila) i tada se igranje svede na natezanje s par igraca. ja sam godinama mislio da je to fora biti pri vrhu s bodivima. ma jest brus *crazy* *crazy*
da vam to dokazem u cs3 svijetu preci cu s vojnim i s cascu i mandju i deru i dadu i vrapce (naravno i sve ostale) iako moj racun ima 10x bodova manje i nisam ulupio ni jedan dijamant. igranje s dijamantima je generalna glupost. malo mi jos fale kad cekam mobilizaciju vojske , ali sam se disciplinirao.
a ja vas iskusne pitam : koliko bih trebao dija ako mi je racun 180k bodova ima,m pa da mi hram , proizvodnja i ostalo da ove rese Grin
http://prntscr.com/1tugyx
Evidentirano

_DevilFrog
Private
*

Karma: +1/-14
Offline Offline

Postova: 26



Profil
« Odgovor #81 na: Rujan 28, 2013, 10:34:21 »

Igrao sam alfa v6  malo na tudjem acc, od 1 dana otvarane škrinje do 100 jer je bilo dijamanata mi ostavljenih,rezultat ,puno više pokupio pljackajui na vrijeme medju prvim,jer ako otvoim skrinju od 100 i dobijm 200k drva  ,tolko sam u 3 sata igre pobrao na neovisnim...tek kasnije kada se razlaufa igra i budete imali proizvodnju donekle onda škrinje dizu u nebo jako osjetno,,
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #82 na: Rujan 28, 2013, 10:52:15 »

citate li vi to sto napisete? 800 dija dnevno (200kn). pa to ne moze normalan covjek dat pa ma kako imao para. to je vec ozbiljna bolest za strucnu pomoc. a kao jedan od najiskusnijih igraca mogu reci da se bez dija igra bolje nego bez njih.u cemu je poanta. igranje s dijama dovede igraca u uski krug igraca (zbog x2 pravila) i tada se igranje svede na natezanje s par igraca. ja sam godinama mislio da je to fora biti pri vrhu s bodivima. ma jest brus *crazy* *crazy*
da vam to dokazem u cs3 svijetu preci cu s vojnim i s cascu i mandju i deru i dadu i vrapce (naravno i sve ostale) iako moj racun ima 10x bodova manje i nisam ulupio ni jedan dijamant. igranje s dijamantima je generalna glupost. malo mi jos fale kad cekam mobilizaciju vojske , ali sam se disciplinirao.
a ja vas iskusne pitam : koliko bih trebao dija ako mi je racun 180k bodova ima,m pa da mi hram , proizvodnja i ostalo da ove rese Grin
http://prntscr.com/1tugyx

Pa sta mislis kako su brazilci prva 3 dana na svjetskom nas ostavili u x3  po eko bodovima. Otvarali smo skrinje ali su ih birali i trosili preko 800 dija dnevno..... Nebitno kazem samo ako ne biras skrinje da na pocetku ere  moze te igrac koji ne igra na dije roknut bez problema. Kasnije kad se nakupi populacije onda skrinje igraju ulogu ali na pocetku ti nista ne pomazu.
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #83 na: Rujan 28, 2013, 11:21:32 »

Pa sta mislis kako su brazilci prva 3 dana na svjetskom nas ostavili u x3  po eko bodovima. Otvarali smo skrinje ali su ih birali i trosili preko 800 dija dnevno..... Nebitno kazem samo ako ne biras skrinje da na pocetku ere  moze te igrac koji ne igra na dije roknut bez problema. Kasnije kad se nakupi populacije onda skrinje igraju ulogu ali na pocetku ti nista ne pomazu.
ma da , ali to vise nije igra. to je bacanje novaca. isto kao da na biciklo kupis XTR mjenjac koji kosta 1200kn , a za te novce mozes cijeli biciklo kupiti. ili da za komp kupis graficku od 6000kn. ali ako te bas tiskaju u djepu i ne znas sto bi s njima, bolje kupit takav mjenjac ili graficku nego ih puknut u vjetar tj i dije . sjecas se kako si na kvalifikacijama dobio prazan kovceg za 100 dija  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #84 na: Rujan 28, 2013, 11:35:57 »

ma da , ali to vise nije igra. to je bacanje novaca. isto kao da na biciklo kupis XTR mjenjac koji kosta 1200kn , a za te novce mozes cijeli biciklo kupiti. ili da za komp kupis graficku od 6000kn. ali ako te bas tiskaju u djepu i ne znas sto bi s njima, bolje kupit takav mjenjac ili graficku nego ih puknut u vjetar tj i dije . sjecas se kako si na kvalifikacijama dobio prazan kovceg za 100 dija  Grin Grin Grin Grin
Slazem se ali tako neki igraju, znam igraca u blitz 5 koji to radi vec mjesec dana Smiley u kvalifikacijama sam dobio 5 praznih od 100 i 4 max zadovoljstva ili obratno sad se ne sjecam vise Smiley
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #85 na: Rujan 28, 2013, 12:10:39 »

Slazem se ali tako neki igraju, znam igraca u blitz 5 koji to radi vec mjesec dana Smiley u kvalifikacijama sam dobio 5 praznih od 100 i 4 max zadovoljstva ili obratno sad se ne sjecam vise Smiley
da, ali to je bolest. ok na svijetskom, to je jednom godisnje pa ima  i neki smisao. ali kupovati dije  u beti ili alphi, pa to je za objesit za jaja  Grin Grin Grin Grin
beta je sad da uzmes prirucnik i da ucis. pa kad naucis, onda u nekom ozbiljnom svijetu potrosit koj diiju, i to kad jako dobro znas za sto i kako. u v6 se npr. vise isplati trosit dije na poboljsanje velikana nego na 10 sati proiz. ali to svak moora sam isprobat. najgore je sto znanje iz v5 preslikavaju u v6 , a v6 ima potpuno drugu koncepciju, rekao bih potpuno druga igra, cak su i neke temelje kao zlatni ekvivalent resursa promjenili. i to dovodi do potpuno nove mehanike igre. omaj tko ce se htjet igrati s uredjenjem prostora i tko ima previse para pa tamani dije, njima svejedno. ali tko ce htjet postati pravi majstor v6 morat ce dobro zagrijat stolicu i nauciti mehaniku igre i to poslije primjeniti u praksi. a dije su na kraju kao nitro , na dobro nabrijanom autu.  Grin
Evidentirano

Cro-player333
Gost
« Odgovor #86 na: Rujan 28, 2013, 12:51:37 »

da, ali to je bolest. ok na svijetskom, to je jednom godisnje pa ima  i neki smisao. ali kupovati dije  u beti ili alphi, pa to je za objesit za jaja  Grin Grin Grin Grin
beta je sad da uzmes prirucnik i da ucis. pa kad naucis, onda u nekom ozbiljnom svijetu potrosit koj diiju, i to kad jako dobro znas za sto i kako. u v6 se npr. vise isplati trosit dije na poboljsanje velikana nego na 10 sati proiz. ali to svak moora sam isprobat. najgore je sto znanje iz v5 preslikavaju u v6 , a v6 ima potpuno drugu koncepciju, rekao bih potpuno druga igra, cak su i neke temelje kao zlatni ekvivalent resursa promjenili. i to dovodi do potpuno nove mehanike igre. omaj tko ce se htjet igrati s uredjenjem prostora i tko ima previse para pa tamani dije, njima svejedno. ali tko ce htjet postati pravi majstor v6 morat ce dobro zagrijat stolicu i nauciti mehaniku igre i to poslije primjeniti u praksi. a dije su na kraju kao nitro , na dobro nabrijanom autu.  Grin

peta dobra od tebe Grin
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #87 na: Rujan 28, 2013, 02:33:46 »

da, ali to je bolest. ok na svijetskom, to je jednom godisnje pa ima  i neki smisao. ali kupovati dije  u beti ili alphi, pa to je za objesit za jaja  Grin Grin Grin Grin
beta je sad da uzmes prirucnik i da ucis. pa kad naucis, onda u nekom ozbiljnom svijetu potrosit koj diiju, i to kad jako dobro znas za sto i kako. u v6 se npr. vise isplati trosit dije na poboljsanje velikana nego na 10 sati proiz. ali to svak moora sam isprobat. najgore je sto znanje iz v5 preslikavaju u v6 , a v6 ima potpuno drugu koncepciju, rekao bih potpuno druga igra, cak su i neke temelje kao zlatni ekvivalent resursa promjenili. i to dovodi do potpuno nove mehanike igre. omaj tko ce se htjet igrati s uredjenjem prostora i tko ima previse para pa tamani dije, njima svejedno. ali tko ce htjet postati pravi majstor v6 morat ce dobro zagrijat stolicu i nauciti mehaniku igre i to poslije primjeniti u praksi. a dije su na kraju kao nitro , na dobro nabrijanom autu.  Grin
Da slazem se opet Smiley
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #88 na: Rujan 28, 2013, 03:12:12 »

horuse slažem se i ja s tobom,odnosno odavno tako djelujem...nego se pitam otkud kod tebe takva nagla promjena? Smiley ipak si ti skurio para za dije što je malo tko..nije vald da je i tebe recesija stisla pa se sad opravdavaš što ćeš biti kao i ostali normalni igrači? mislim ostali koje troše jako malo ili uopće ne troše? Grin

odavno tvrdim kako je najbolja igra kad imaš manji savez znači do 10-12 igrača,ili čak manje i kad se baviš ratovima...naravno vremenski se to nemože više kao nekad imat 2 aktivna rata po 3-4 tjedna u komadu,ali isto tako kažem da više takvog realma ni nema di imaš po 50-60 saveza koji osim prvih 10 su podjednaki sa bodovima...igrači koji su slabiji po bodovima mole uza ulazak u najjači savez i igra gubi smisao....jednostavno su previše razvodnili igru sa 160 različitih svijetova od kojih je 9-10 samo hrvatskih ili cro-srb..jednostavno to više nije to...
zato sretno svim igračima sa v6 verzijom,ja ju neću zasad ni gledati...možda hoću kad se svi bugovi riješe i kad poslože malo stvari,ali to je samo ali...

i još jednom pozdravljam SVJETSKE PRVAKE ,ekipa polubogova Grin jednostavno sam prezadovoljan što sam imao priliku igrat sa svima vama i naravno pokazat svijetu di je mjesto Hrvatsko Lips Sealed bar u igrama Grin
i budućim kvalifikantima želim sve najbolje jer ipak smo im zaradili 100k dija koje da smo mi imali u startu bi automatski išli na totalnu dominaciju ali i ovako sa različitim vrstama taktika nije bilo loše Grin
Evidentirano

mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #89 na: Rujan 28, 2013, 07:14:32 »

  Nemas pravo glasa dok ne probas Smiley
ja cu pricati ali necu igrati Grin
Evidentirano
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!