Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 03:38:22 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: varanje u ratovima svijet CS5  (Posjeta: 2654 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
KomadantMark
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 5


Profil Email
« na: Rujan 23, 2013, 12:42:36 »

ova kap je prelila casu i vise definitivno neigram IO,..ja sam KomadantMark (poliop) vodja sam saveza VukoviSaOntaria,.prije tjedan dana ratovali smo sa savezom OLIMP ...nema mucki sa kojiam se nisu sluzili da bi dobili rat a nakraju su ga ipak izgubili ,..stvar je u tome mi smo setali vojsku na dva okupljalista ,.savez osvetnici i savez SRBIJA98,...cim sam ja poslo vojsku na bilo koje okupljaliste i otiso na posao nakon nekog vremena poceli napadi na mene i tako cijeli dan jer uredno su mogli vidjet kada mi se vojska vraca,..nisam ja sa time imo nista neko vrijeme jer ekipa je dobra tek sam to skuzio onaj dan kada sam ostao cijeli dan doma i nisam vojsku poslo na okupljaliste...u proslom ratu zadnji dan rata  igrac crvenban cak je iso srusit okupljaliste da mis e vojska prije vrati doma ali sam ih zeznuo nesto em rpobudilo po noci i iso ukljucit komp,..imo sma sta vidjet vojska na putu kuci a poslana na 14h,..ni to im nije pomoglo,..sada smo opet u ratu sa savezom OLIMP,..opet ista stvar,.cijeli dan cekam u zasjedi da se nezna da sam kod kuce,..i prije sat vremena poslo vojsku na okupljaliste SRBIJA98..frend me nazvo na telefon da me uredno ciste,..umjesto da spavam ,.ujutro moram ici radit ja se za Lips Sealed avam sada na IO ....stvarno zar se na toj  Lips Sealed enoj igri nemoze igrat posteno i kada ce doc tom nepostenju kraj,...sada cim dojde vojska ukljucujem odmor i vise definitivno neigram IO,.


http://prntscr.com/1swa5u
evo vam link dosadasnjih ratova,...i opet sa OLIMP u ratu ali ja se vise nezelim natjeravat sa nikim ..dosta mi ..pozdrav svima
Evidentirano
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #1 na: Rujan 23, 2013, 02:18:13 »

Sta ti tocno zelis da kazes? Sve je to igra, pomiri se sa tim Wink
Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #2 na: Rujan 23, 2013, 04:03:59 »

ček zar ti to ne pričaš o imperiji?
Evidentirano

Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #3 na: Rujan 23, 2013, 08:57:08 »

Oduvjek si volio plakati... Skrivati se... Hvaliti se tudim znanjem i uspjesima.
Ovo je ratna igra. U ratu je SVE dopusteno...
Evidentirano

BLOODRIDERS
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #4 na: Rujan 23, 2013, 09:13:45 »

ma bravo.. ti i dalje šalješ na okupljalište saveza koje te otkucalo.... uključi mozak malo... *crazy*
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #5 na: Rujan 23, 2013, 09:39:19 »

ma bravo.. ti i dalje šalješ na okupljalište saveza koje te otkucalo.... uključi mozak malo... *crazy*

A ti makni ovu gay purple medaljicu iz slike profila... Grin
Evidentirano

BLOODRIDERS
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #6 na: Rujan 23, 2013, 10:07:49 »

A ti makni ovu gay purple medaljicu iz slike profila... Grin
čim ti imao jednu, ja mičem svoju... Grin Tongue
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #7 na: Rujan 23, 2013, 10:29:26 »

ova kap je prelila casu i vise definitivno neigram IO,..ja sam KomadantMark (poliop) vodja sam saveza VukoviSaOntaria,.prije tjedan dana ratovali smo sa savezom OLIMP ...nema mucki sa kojiam se nisu sluzili da bi dobili rat a nakraju su ga ipak izgubili ,..stvar je u tome mi smo setali vojsku na dva okupljalista ,.savez osvetnici i savez SRBIJA98,...cim sam ja poslo vojsku na bilo koje okupljaliste i otiso na posao nakon nekog vremena poceli napadi na mene i tako cijeli dan jer uredno su mogli vidjet kada mi se vojska vraca,..nisam ja sa time imo nista neko vrijeme jer ekipa je dobra tek sam to skuzio onaj dan kada sam ostao cijeli dan doma i nisam vojsku poslo na okupljaliste...u proslom ratu zadnji dan rata  igrac crvenban cak je iso srusit okupljaliste da mis e vojska prije vrati doma ali sam ih zeznuo nesto em rpobudilo po noci i iso ukljucit komp,..imo sma sta vidjet vojska na putu kuci a poslana na 14h,..ni to im nije pomoglo,..sada smo opet u ratu sa savezom OLIMP,..opet ista stvar,.cijeli dan cekam u zasjedi da se nezna da sam kod kuce,..i prije sat vremena poslo vojsku na okupljaliste SRBIJA98..frend me nazvo na telefon da me uredno ciste,..umjesto da spavam ,.ujutro moram ici radit ja se za Lips Sealed avam sada na IO ....stvarno zar se na toj  Lips Sealed enoj igri nemoze igrat posteno i kada ce doc tom nepostenju kraj,...sada cim dojde vojska ukljucujem odmor i vise definitivno neigram IO,.


http://prntscr.com/1swa5u
evo vam link dosadasnjih ratova,...i opet sa OLIMP u ratu ali ja se vise nezelim natjeravat sa nikim ..dosta mi ..pozdrav svima
Samo promjeni okupljaliste na koje saljes vojsku, neko od njih ima tamo dupli racun i to iskoristavaju....
Evidentirano
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #8 na: Rujan 23, 2013, 11:03:09 »

čim ti imao jednu, ja mičem svoju... Grin Tongue

Onda ju neces maknuti uskoro... Wink
Evidentirano

BLOODRIDERS
Cro-player333
Gost
« Odgovor #9 na: Rujan 23, 2013, 11:17:16 »

Onda ju neces maknuti uskoro... Wink

Evo ti travolta od mene tvoja 100 plus karmica Grin Grin
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #10 na: Rujan 23, 2013, 12:47:09 »

Onda ju neces maknuti uskoro... Wink
evo ova manje bode u oči... Wink
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #11 na: Rujan 23, 2013, 09:29:27 »

evo ova manje bode u oči... Wink
mrki moj bode njih to sve u oci !!!
umjesto da budu sretni  i čestitaju .  nobovi ne vrijedi trosit rijeci na njih ,
hheheheheh idemo dalje pit Wink
Evidentirano
Someone
Gost
« Odgovor #12 na: Rujan 23, 2013, 09:53:16 »

mrki moj bode njih to sve u oci !!!
umjesto da budu sretni  i čestitaju .  nobovi ne vrijedi trosit rijeci na njih ,
hheheheheh idemo dalje pit Wink
Mislim da se to podrazumjeva:)
Evidentirano
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #13 na: Rujan 25, 2013, 01:00:10 »

evo ova manje bode u oči... Wink

Micek ti znas da sam ponosan na tebe Wink
Dobro sam te naucio. Mozes me zvati Sensei Khaal Grin Grin Grin
Evidentirano

BLOODRIDERS
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #14 na: Rujan 25, 2013, 03:15:51 »

Micek ti znas da sam ponosan na tebe Wink
Dobro sam te naucio. Mozes me zvati Sensei Khaal Grin Grin Grin
Grin:D:D:D nemoj krkane, ljudi će krivo shvatit... Wink
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!