Imperia Online Croatia
Travanj 26, 2024, 04:53:06 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Block?!  (Posjeta: 1049 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« na: Rujan 19, 2013, 07:34:00 »

Udjem na cs5 maloprije, pocnem slagati baliste po utvrdama i dobijem block odjednom, zasto to??
Nadam se da cete ovo risit sto prije... koliko vidin trenutno idem preko 6m zlata u minus, znaci gubim zlato radi ovoga, a nisam nista napravia.
Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #1 na: Rujan 19, 2013, 07:45:11 »

Udjem na cs5 maloprije, pocnem slagati baliste po utvrdama i dobijem block odjednom, zasto to??
Nadam se da cete ovo risit sto prije... koliko vidin trenutno idem preko 6m zlata u minus, znaci gubim zlato radi ovoga, a nisam nista napravia.

Kaj su te blokirali? Zar ništa ne piše?
Evidentirano

kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #2 na: Rujan 19, 2013, 07:51:03 »

Kaj su te blokirali? Zar ništa ne piše?

Dobio sam odgovor, imam 90k balista u x2 svijetu a to se ocito ne smije imati... Sad
Tiger ce biti krivicno gonjen za dusevno bol, i usput razmisljam i o suicidu.  Cry
Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #3 na: Rujan 19, 2013, 08:15:27 »

Dobio sam odgovor, imam 90k balista u x2 svijetu a to se ocito ne smije imati... Sad
Tiger ce biti krivicno gonjen za dusevno bol, i usput razmisljam i o suicidu.  Cry

Osobno, da sam te špijao i vidio 90k balista na okupu, ja bi pomislio da si mutio jer dosta igrača nema nit 5k balista a kamoli 90k.
Evidentirano

amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #4 na: Rujan 19, 2013, 08:44:18 »

to je upozorenje svima igracima da ne trose dijamante jer su se bugari pogubili zbog snage tih balista pa vec upanici blokiraju sve igrace za koje smatraju da ih imaju previse ako tako nastave za 20 dana pola patrije ce biti blokirano posto cemo imati svi balista preko tog njihovog limita
pa zasto taj njihov sistem nema neko upozorenje gdje kaze  gospodine kojeen ako kupite poklon za 10 dijamanata bicete blokirani jer cete imati vise vojske nece to napraviti jer im je cilj samo novac a posli kad uzmu novac njihov sistem blokira toga igraca zato sto ima vise vojske a sami su napravili te poklone sa ciljem da se trose dijamanti pa im sada odjednom postoje limiti ko smije imati koliko koje vojske
Evidentirano
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #5 na: Rujan 19, 2013, 09:04:08 »

Osobno, da sam te špijao i vidio 90k balista na okupu, ja bi pomislio da si mutio jer dosta igrača nema nit 5k balista a kamoli 90k.

Osobno, postoje CMovi koji provjere takve stvari, a to sto san ja od pocetka ere sve ulagao u baliste zbog savezne vojske to je moj problem, i svaki taj balist je itekako zaradjen.
Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #6 na: Rujan 20, 2013, 06:10:50 »

to je upozorenje svima igracima da ne trose dijamante jer su se bugari pogubili zbog snage tih balista pa vec upanici blokiraju sve igrace za koje smatraju da ih imaju previse ako tako nastave za 20 dana pola patrije ce biti blokirano posto cemo imati svi balista preko tog njihovog limita
pa zasto taj njihov sistem nema neko upozorenje gdje kaze  gospodine kojeen ako kupite poklon za 10 dijamanata bicete blokirani jer cete imati vise vojske nece to napraviti jer im je cilj samo novac a posli kad uzmu novac njihov sistem blokira toga igraca zato sto ima vise vojske a sami su napravili te poklone sa ciljem da se trose dijamanti pa im sada odjednom postoje limiti ko smije imati koliko koje vojske
Zato sto je "sistem" napravljen da bloka igraca kod kojeg nesto nije realno. Ista stvar se dogadjala s populacijom, znaci ako si raspustio 2m vojske u nekoj provi autimatski si dobio ban je ''sistemu'' nije jasno i misli da varas. Kojen te baliste nije dobio u poklonima jel niko nema proizvodnju da dobije u jednom poklonu 9k balista. Najvise je mogo dobit oko 1k balista po poklonu, tako da dije i kupovanje dija nema veze s njegovim banom. Desila se meni ista stvar u blitzu5, znaci imao sam preko 50k balista i dobio sam ban. Nakon prijave otklonili su ban i u sistemu su maknuli to ogranicenje. Tako ce isto i kojenu napravit. Svjetsko prvenstvo sam zavrsio sa 450k balista i tamo nisam dobio ban, vjerovtano postoje svjetovi u kojima jos nisu ukinuli ta ogranicenja.... Trebali ste vec skuzit da se ova igra non stop unaprijedjuje i da se radi v6 verzija i da 120 ljudi radi samo na tome tako da samo polako bez zivciranja sve ce bit popravljeno Smiley
Evidentirano
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #7 na: Rujan 20, 2013, 07:10:15 »

jontra sve ok ali mene samo zanima kako je realno za sistem da jedan efece u mega blicu za 10 dana napravi recimo 15-20 M bodova ima 2.5 M paladina 6 M falangi i 300 K balista to je stvarno tako lako napraviti samo neka ti operateri izracunaju vreme trajanja obuke i odma vide da je to nemoguce ali efece ne dobija ban jer je on svemoguci 4 K eura po eri mege
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #8 na: Rujan 20, 2013, 08:18:30 »

jontra sve ok ali mene samo zanima kako je realno za sistem da jedan efece u mega blicu za 10 dana napravi recimo 15-20 M bodova ima 2.5 M paladina 6 M falangi i 300 K balista to je stvarno tako lako napraviti samo neka ti operateri izracunaju vreme trajanja obuke i odma vide da je to nemoguce ali efece ne dobija ban jer je on svemoguci 4 K eura po eri mege
Amater pa ti ko da nisi igro svjetsko i ne znas kako se to radi. Evo ovako covjek prije svega nije potrosio 4k eura, najvise je mogo potrosit 800 eura i to napravit, to je s kolonijom za dije oko 36k dija. Digo je ekonomiju na max za 3 dana, populacija mu je bila na max nakon prvog bonusa. Ako biras skrinje svaki dan mozes dobit tu vojsku sto si nabrojo bez problema, kad u zadnjoj skrinji od 100 dija dobivas oko 2m falangi pa si ti racunaj, tu su jos i bonusi u kojima dobivas jos vise vojske.  Pa nije lud da ide trenirat vojsku i gubit populaciju ali ako nesto i trenira onda odma to na dije napravi. Kao sto sam napiso vec u postu prije negdje su maknuli ta ogranicenja a negdje nisu. I postoji jos jedna mogucnost da su ta ogranicenja maknuli samo nekim igracima koji su to uspjeli napravit...  Uopce te to nebi trebalo iznenadjivat sto turcin nije dobio automatski ban kad je vec 10 era u toj megi napravio  istu kolicinu vojske. Da mu to nisu popravili covjek bi vec odusto od igre najvjerovatnije....
Evidentirano
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #9 na: Rujan 20, 2013, 09:11:46 »

da moguce ali vidis da se za sistem IO desavaju stvari koje su nemoguce pa ako je nemoguce da kojen u x2 ima 90 K balista za 4 i pol mjeseca onda je jos manje moguce da efece napravi tu vojsku u megi za 10 dana to je samo 5 x brze od ovoga svjeta znaci ako je kojeen dobio kuglu za 90 K balista u 116 dana a kako efece ne dobije kuglu za toliku vojsku u 10 dana to bi bugarski sistem trebao da tumaci tako da efece vara
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #10 na: Rujan 20, 2013, 10:17:57 »

da moguce ali vidis da se za sistem IO desavaju stvari koje su nemoguce pa ako je nemoguce da kojen u x2 ima 90 K balista za 4 i pol mjeseca onda je jos manje moguce da efece napravi tu vojsku u megi za 10 dana to je samo 5 x brze od ovoga svjeta znaci ako je kojeen dobio kuglu za 90 K balista u 116 dana a kako efece ne dobije kuglu za toliku vojsku u 10 dana to bi bugarski sistem trebao da tumaci tako da efece vara
Kako znas da efecee nije dobio kuglu? Pa mozda je efecee vec dobio automatski ban prije par era pa su mu maknuli to ogranicenje ili mozda tog ogranicenja u mega blitzu nema. Efecee je brze razvio racun i bira svaki dan vojsku, ne mozes to usporedjivat s ''normalnim'' nacinom igre jel kojen treba radit baliste i ostalu vojsku i gubit populaciju a efecee vjerovtno nije niti jednog vojnika napravio. Da kojen bira svaki dan vojsku u skrinjama na kraju ralma bi imo vise vojske od efeceea 100%
Evidentirano
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #11 na: Rujan 20, 2013, 09:34:02 »

S obzirom da je rijesen prob. i da su mi kompenzirali taj block, molia bi da se tema zakljuca da ne dodje do nepotrebne rasprave.
Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!