Imperia Online Croatia
Travanj 20, 2024, 12:16:48 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: podjela medalaj hrvatskom timu  (Posjeta: 2885 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« na: Rujan 03, 2013, 10:25:56 »

14. rujna 2013. IO tim će krenuti u pohod na osvajanje grada Zagreba gdje će biti organizirana neviđena proslava!
Hrvatski reprezentativci će se zasluženo okititi zlatnim medaljama i podići Pokal jedinog!

svecanost ce se odrzat na Trgu Bana Jelacica pred 500k ljudi,..svirat ce Prljavo Kazaliste,Parni Valjak Hladno Pivo i Josipa Lisac a medalje ce im urucit Oliver Mlakar,....
sljedecu godinu idu na Olimpijske igre i predstavljat ce nasu zemlju ali bez dija ,..morat ce se pokazat sta znadu bez dopinga,..
sretno vam bilo prvaci svijeta,...
Evidentirano
pepsi18
Private
*

Karma: +2/-7
Offline Offline

Postova: 24


Profil Email
« Odgovor #1 na: Rujan 03, 2013, 10:53:27 »

ja sam cuo da ce doci i Jadranka Kosor podjelt ce im zlatne broseve,sanaderove satove i zagorceve dijamante
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #2 na: Rujan 03, 2013, 11:19:05 »

 Grin  Grin  Grin
dečki manite ljubomore...
kad budete ovu bolesti igrali kojih 5-6 godina..i to uglavnom bez dija...da prođete malo v4 svijetove isto...e onda možda bude nešta od vas...
ovako se rugate.. a kome se rugate??
možete se jedino rugat brazilcima i bugarima,jer bez obzira na njihove dije i znanje,pobijedili smo mi koji nismo imali toliko dija kao oni,ali smo imali puno više znanja,..kad nismo imali znanje onda smo upotrebljavali čistu sirovu snagu Grin
sve u svemu ja sam jako ponosan na ove cure i dečke i bio bi ponosan i da nisam sudjelovao u tome...
jer recimo jedan brazil,koji 3-4 dan od početka realma ima 100m bodova ili skoro 5x više od nas, natjerat ih da odustanu,e braćo moja mila to nemogu nikakvi dijamanti uradit,samo znanje i taktika...
stoga malo razmislite...odite igrate neki puniji internazi svijet čisto da steknete uvid šta se i kako igra i naravno nemojte postajat golderi nakon prvog poraza...

a sad tko će bit tamo ili ne živo nam se zebe Grin
Evidentirano

djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #3 na: Rujan 03, 2013, 11:24:59 »

14. rujna 2013. IO tim će krenuti u pohod na osvajanje grada Zagreba gdje će biti organizirana neviđena proslava!
Hrvatski reprezentativci će se zasluženo okititi zlatnim medaljama i podići Pokal jedinog!

svecanost ce se odrzat na Trgu Bana Jelacica pred 500k ljudi,..svirat ce Prljavo Kazaliste,Parni Valjak Hladno Pivo i Josipa Lisac a medalje ce im urucit Oliver Mlakar,....
sljedecu godinu idu na Olimpijske igre i predstavljat ce nasu zemlju ali bez dija ,..morat ce se pokazat sta znadu bez dopinga,..
sretno vam bilo prvaci svijeta,...
Stvarno mi nije jasno otvaranje ovakvih tema i provokacija, ako ste svi vi toliko dobri igraci i pametni sta se niste kvalificirali na svjetsko prvenstvo i odigrali ga. Ostavit cu tigeru da sam odluci sta ce s ovom temom jel je napravljena samo da isprovocira i potice daljnu svadju...
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #4 na: Rujan 03, 2013, 11:30:22 »

pusti ih da se vesele  Wink travolta mi cemo se okitit medaljama i kaj nas briga,pojest popiti zabaviti se i odmoriti jednu noc od io a oni neka pate i boluju to jedino i mogu  *heart*
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #5 na: Rujan 03, 2013, 11:30:48 »

Moze vas samo bit sram kako se ponasate i sta si sve dozvoljavate. Osvojili smo medalju za sve hrvatske igrace koji igraju imperiju a ne samo za nas. Srbi, Bugari, Poljaci, Turci itd... su nam od srca cestitali na medalji a vise se ponaste ko djeca... sramota
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #6 na: Rujan 03, 2013, 11:31:42 »

pusti ih da se vesele  Wink travolta mi cemo se okitit medaljama i kaj nas briga,pojest popiti zabaviti se i odmoriti jednu noc od io a oni neka pate i boluju to jedino i mogu  *heart*
gledat ce nase fotke i medalje tu na slikama neprocjenjivo Wink
Evidentirano
Tahuti
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 8



Profil
« Odgovor #7 na: Rujan 03, 2013, 11:40:18 »

Stvarno mi nije jasno otvaranje ovakvih tema i provokacija, ako ste svi vi toliko dobri igraci i pametni sta se niste kvalificirali na svjetsko prvenstvo i odigrali ga. Ostavit cu tigeru da sam odluci sta ce s ovom temom jel je napravljena samo da isprovocira i potice daljnu svadju...
Nitko se ovdje ne ponaša kao djeca, osim možda nekoliko reprezentativaca u svojim postovima i komentarima. Zbog čega da se kvalificiraju? Treba li biti pametan i dobar ili biti u klanu? Pa zar niste najbolje izbacili van? Ako vas ova  tema provocira, onda nesto ozbiljno nije u redu s vama?

14. rujna 2013. IO tim će krenuti u pohod na osvajanje grada Zagreba gdje će biti organizirana neviđena proslava!
Hrvatski reprezentativci će se zasluženo okititi zlatnim medaljama i podići Pokal jedinog!

Uskoro više detalja o događaju!

Snaga i čast, prvaci!
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #8 na: Rujan 03, 2013, 11:41:37 »

gledat ce nase fotke i medalje tu na slikama neprocjenjivo Wink
tu noc cemo potrosti 50 skrinja dija u alkoholu hrani za Lips Sealed anciji a oni mogu samo nase slike pogledati kako smo lijepo uzvali u tome svemu  Smiley
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #9 na: Rujan 03, 2013, 11:43:05 »

tu noc cemo potrosti 50 skrinja dija u alkoholu hrani za Lips Sealed anciji a oni mogu samo nase slike pogledati kako smo lijepo uzvali u tome svemu  Smiley
ima se moze se  Lips Sealed
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #10 na: Rujan 03, 2013, 11:47:11 »

Nitko se ovdje ne ponaša kao djeca, osim možda nekoliko reprezentativaca u svojim postovima i komentarima. Zbog čega da se kvalificiraju? Treba li biti pametan i dobar ili biti u klanu? Pa zar niste najbolje izbacili van? Ako vas ova  tema provocira, onda nesto ozbiljno nije u redu s vama?

14. rujna 2013. IO tim će krenuti u pohod na osvajanje grada Zagreba gdje će biti organizirana neviđena proslava!
Hrvatski reprezentativci će se zasluženo okititi zlatnim medaljama i podići Pokal jedinog!

Uskoro više detalja o događaju!

Snaga i čast, prvaci!

najbolji su pobjedili samo smo slabe karike izbacile vanka a najbolji idu po svoje medalje  Smiley
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #11 na: Rujan 03, 2013, 11:48:05 »

Nitko se ovdje ne ponaša kao djeca, osim možda nekoliko reprezentativaca u svojim postovima i komentarima. Zbog čega da se kvalificiraju? Treba li biti pametan i dobar ili biti u klanu? Pa zar niste najbolje izbacili van? Ako vas ova  tema provocira, onda nesto ozbiljno nije u redu s vama?

14. rujna 2013. IO tim će krenuti u pohod na osvajanje grada Zagreba gdje će biti organizirana neviđena proslava!
Hrvatski reprezentativci će se zasluženo okititi zlatnim medaljama i podići Pokal jedinog!

Uskoro više detalja o događaju!

Snaga i čast, prvaci!

Tahuti pisi sa svog glavnog racuna ako imas sta za rec. Nisi citiro cijeli post naravno "svecanost ce se odrzat na Trgu Bana Jelacica pred 500k ljudi,..svirat ce Prljavo Kazaliste,Parni Valjak Hladno Pivo i Josipa Lisac a medalje ce im urucit Oliver Mlakar,....
sljedecu godinu idu na Olimpijske igre i predstavljat ce nasu zemlju ali bez dija ,..morat ce se pokazat sta znadu bez dopinga,..
sretno vam bilo prvaci svijeta,..." ovo ti fali.  Nismo izbacili najbolje van, niti jedan od te dvojice sto su izbaceni nikad nisu imali vise od 20m bodova tako da nisu niti bilizu "najboljih"
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #12 na: Rujan 04, 2013, 12:09:49 »

bit ce da je tahuti=horus  Grin Grin Grin Grin e moj horuse nekad te i zalim  Cry
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #13 na: Rujan 04, 2013, 12:21:29 »

gledat ce nase fotke i medalje tu na slikama neprocjenjivo Wink

veselim se što čete se naći i uživati uživo u pričama i druženju,ali ovoga gore navedenog se bojim,mislim da ću imati noćne more  Tongue  *heart*
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #14 na: Rujan 04, 2013, 12:23:23 »

veselim se što čete se naći i uživati uživo u pričama i druženju,ali ovoga gore navedenog se bojim,mislim da ću imati noćne more  Tongue  *heart*
fotogenicni smo mi znamo pozirati  Grin Grin Grin
Evidentirano
 Str: [1] 2 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!