Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 05:48:50 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: ratni plijen!!!!  (Posjeta: 1587 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« na: Listopad 07, 2009, 05:54:01 »

evo jos jedan prijedlog s moje strane smatram da je dobar pa da vidimo sto ostali misle pa neka se da adminima na razmatranje mozda bude nesto od toga....  *xxx* *xxx*  uglavnom prijedlog je da  pobjednik u ratu kao ratni plijen dobije i kamenje na nacin da s obzirom na to koliko puta je i koji lvl utvrde u ratu razbio da se njemu da odredeni postotak od cijene koju taj kome je on razbio mora platit da popravi utvrdu......  Smiley Smiley  time bi se smanjilo broj porobljavanja( to je najgore)  a i svaki clan bi imao neke koristi od rata jer se ovako moze desit a i desava se da neko neuspije uhvatit nikoga i njegov savez pobjedi i on dobije 0 ratnog plijena a mozda je vise puta napao i pokusao i trudio se nego neko kome se jednom posrecilo i uhvatio neciju vojsku.....  *freak* *freak*
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Listopad 07, 2009, 07:56:49 »

u pravim ratovima gdje igraju iskusni igrači, pobjeda se ostvaruje porobljavanjima i napadima u valovima na prazne utvrde. i na taj način se osigurava pobjeda. a ratni plijen je za vojsku koju si ubio kao neka vrsta nagrade.
i već vidim 1000 varalica kako obožavaju tvoj prijedlog. naprave si 2 računa i 2 saveza i šalju valove od 10 napada na utvrdu i kupe više kamenja nego ima na Braču. Smiley
Evidentirano

bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #2 na: Listopad 07, 2009, 08:10:13 »

a cuj tako gledanje mozes onda rec i sad..... neko ima 2 acc i  2 svaeza na jedno ima punoooo vojske a na drugom nesto manje npr paladina samo i onda ih posalje u napad na samoga sebe s opsadnim strojevima i postavi koplja kojih netreba bit bas puno vise od paladina da ih pobjedis a punoooo su jeftiniji i puno se brze rade... a prilikom gubitka bitke na polju evo i gubitka opsadnih strojeva.... i dobrog ratnog plijena..... nemozemo gledat tako  varalica ko varalica je i na svakom mjestu moze naci neku rupu pa da se njom okoristi.... ali barem bi postenim igracima koristilo.... a varalice kao sto is sam znas kad tad pogrijese i budu uhvacene..... a to sto si rekao za vise valova na utvrdu pa u tome smijeru je i moj prijedlog neko ce svaki dan napravit 20-30 napada i po 30 bodova svaki dan ce za savez napravit 900 bodova kroz 7dana to je 6300 bodova ako mu se neposreci da uhavti neciju vojsku dobije 0 ratnog plijena... a neko ce napravit jedan napad i uhvatit ce nekome vojsku zradit ce 4k bodova za savez i dobit ce ratni plijen oko 17m drveta i 7m zlata....( znam upravo sam ga dobio)..... a realno manej je koristio savezu od onog prije... i to  4k bodova skupit u jednoj bitci to mora bit malo jaca bitka..... 
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
tomislav98
Lieutenant
***

Karma: +29/-18
Offline Offline

Postova: 101


ZNA SE TKO JE NAJBOLJI

190 TOMISALV98@NET.HR
Profil WWW
« Odgovor #3 na: Siječanj 02, 2010, 11:32:19 »

meni je to dobra zamisao bossa  prvi dobar prijedlog  Cool Cool Cool
Evidentirano
Peterski
Lieutenant
***

Karma: +8/-48
Offline Offline

Postova: 115


Finis coronat opus!


Profil
« Odgovor #4 na: Siječanj 08, 2010, 08:54:56 »

hoce bit sta od ovog.....
genijalno!
Evidentirano
KoSaC
Global Moderator
*

Karma: +19/-32
Offline Offline

Postova: 299


Profil
« Odgovor #5 na: Siječanj 09, 2010, 01:22:21 »

moram se složit s tigerom... prijedlog je odličan al ga je prelako iskorištavat.. *pardon*
Evidentirano
Peterski
Lieutenant
***

Karma: +8/-48
Offline Offline

Postova: 115


Finis coronat opus!


Profil
« Odgovor #6 na: Siječanj 14, 2010, 02:20:16 »

 Smiley Wink
Evidentirano
duje_96
Private
*

Karma: +2/-2
Offline Offline

Postova: 36


Profil Email
« Odgovor #7 na: Travanj 26, 2010, 06:23:40 »

ma odlican prijedlog Shocked
Evidentirano
KristijanP
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 7


Profil
« Odgovor #8 na: Lipanj 30, 2010, 12:44:36 »

boss je dao dobar prijedlog i da bit ce varalica i ako bude tog prijedloga i ako ne bude
Evidentirano
gerilac
Captain
****

Karma: +10/-93
Offline Offline

Postova: 310


Administrator Administrator
Profil
« Odgovor #9 na: Kolovoz 02, 2010, 10:10:33 »

prijedlog je supe
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!