Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 02:26:48 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4 ... 11   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: kutak za forumske bisere  (Posjeta: 16410 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #15 na: Kolovoz 27, 2013, 08:10:12 »

Shocked misliš na sportske igre,ono, pravo muške  Wink,pa što ima loše u tim igrama  Tongue
ne dac ne misli na to Grin
a ti hoces rec da nismo muskarci?  Shocked
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #16 na: Kolovoz 27, 2013, 08:24:39 »

ne dac ne misli na to Grin
a ti hoces rec da nismo muskarci?  Shocked

što ti čitaš misli od daca  Shocked

ja nisam dala naslov teme kao što vidiš,autor vas je nazvao dječacima uputi pitanje njemu  ;D
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #17 na: Kolovoz 27, 2013, 08:31:24 »

Shocked misliš na sportske igre,ono, pravo muške  Wink,pa što ima loše u tim igrama  Tongue
dapače,sve 5 ..recimo ako želiš probat mušku igru,popularno zvanu MMA ili slobodna borba.rado ću  te napleskat po zigu da se sva crveni...mislim nije to sramota,tako malo "muškije" se ponašat...uostalom neka istraživanja tvrde da većina femki,znači preko 50% je sklona razmišljati tako a bogami i djelovat..naravno ne sve da budu "poražene" nego neke i da pobjede i osvoje "prvo mjesto" ili još bolje "kup" kupova.. Wink Grin
Evidentirano

babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #18 na: Kolovoz 27, 2013, 08:38:02 »

što ti čitaš misli od daca  Shocked

ja nisam dala naslov teme kao što vidiš,autor vas je nazvao dječacima uputi pitanje njemu  ;D
a i nazvao nas je djecacima svih uzrasta Wink
 uostalom  neki od nas jako dobro znaju mrkia i daca , i imaju tu čast da  godinama dijele i dobro i zlo na imperiji  
pa sad eto dobila si i odgovor od  daca Wink
« Zadnja izmjena: Kolovoz 27, 2013, 08:41:38 od babagiga » Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #19 na: Kolovoz 27, 2013, 08:50:37 »

a i nazvao nas je djecacima svih uzrasta Wink
 uostalom  neki od nas jako dobro znaju mrkia i daca , i imaju tu čast da  godinama dijele i dobro i zlo na imperiji  
pa sad eto dobila si i odgovor od  daca Wink

hvala babagiga na mudrim odgovorima,čini mi se da sam puno propustila ne igrajuci i nepoznavajuci puno godina te divne i krasne dječake,morat cu ispraviti tu preveliku grešku u svom životu
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #20 na: Kolovoz 27, 2013, 08:54:34 »

dapače,sve 5 ..recimo ako želiš probat mušku igru,popularno zvanu MMA ili slobodna borba.rado ću  te napleskat po zigu da se sva crveni...mislim nije to sramota,tako malo "muškije" se ponašat...uostalom neka istraživanja tvrde da većina femki,znači preko 50% je sklona razmišljati tako a bogami i djelovat..naravno ne sve da budu "poražene" nego neke i da pobjede i osvoje "prvo mjesto" ili još bolje "kup" kupova.. Wink Grin

hvala na ponudi,baš si velikodušan,vidim da imaš zlatno  i neiskvareno srce,nebi htijela da se ta dječačka nevinost prekine  Embarrassed,ostavljam vam sada temu bez ženskih upada,budite pozdravljeni dječaci svih uzrasta  *friends*
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #21 na: Kolovoz 27, 2013, 09:13:39 »

brzo napuštaš ring djevojčice Sad očekivao sam žešći otpor Tongue  Kiss
« Zadnja izmjena: Kolovoz 27, 2013, 09:20:51 od dacmih » Evidentirano

Cro-player333
Gost
« Odgovor #22 na: Kolovoz 27, 2013, 09:23:38 »

brzo napuštaš ring djevojčice Sad očekivao sam žešći otpor Tongue  Kiss

odem na 10 minuta i napunite temu postovima da ne znam sta prije da citam Grin Angry
Evidentirano
Cro-player333
Gost
« Odgovor #23 na: Kolovoz 27, 2013, 09:25:49 »

odem na 10 minuta i napunite temu postovima da ne znam sta prije da citam Grin Angry

i zbog toga dacmih i jasmina imaju + od mene a za babu cemo vidit Grin
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #24 na: Kolovoz 27, 2013, 09:45:56 »

hvala babagiga na mudrim odgovorima,čini mi se da sam puno propustila ne igrajuci i nepoznavajuci puno godina te divne i krasne dječake,morat cu ispraviti tu preveliku grešku u svom životu
ajde ajde , ne moras bas tako oštro  Smiley
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #25 na: Kolovoz 27, 2013, 10:49:38 »

evo mozda svi nesto naucimo !!LIK JE CAR MAD CAREVIMA
Ovo je verovatno jedini muškarac koji je shvatio kako funkcioniše ženski mozak. Pročitajte ovu zanimljivu priču

Ustvari nisam nikada razumeo zašto se intimne potrebe muškaraca i žena toliko razlikuju. I nikada nisam razumeo sva ostala s*anja vezana za Veneru i Mars

Takođe, nisam nikada razumeo zašto muškarci razmišljaju glavom, a žene srcem.

Na primer: Lepe večeri, prošle nedelje, bio sam sa ženom u krevetu.

Strast je počela da se rasplamsava… kad je ona odjednom rekla: ‘Ne mogu danas, nisam raspoložena… želela bih da me samo malo držiš u naručju.’ Zabezeknuo sam se i rekao:

‘Šta?!?…. Šta je sad to?’ I posle toga je rekla reči, kojih se boji svaki normalan muškarac na planeti: ‘Ti jednostavno ne razumeš, moje osećajne potrebe, koje imam kao žena, da bi zadovoljila tvoje fizičke potrebe koje imaš kao muškarac.’

Na moj glupi pogled je odgovorila: ‘Zar ne možeš samo da me voliš takvu kakva sam, a ne zbog toga šta radimo u krevetu?’

Gledajući na to, ustanovio sam da te večeri neće biti ničega, okrenuo sam se na stranu, nekoliko puta silovito prdnuo i zaspao.

Sutradan sam zvao posao, uzeo slobodan dan u rešio da ga provedem sa svojom ženom. Prvo sam je odveo na ručak, a posle toga u veliki tržni centar sa velikim odeljenjem za žensku garderobu.

Isprobala je nekoliko veoma skupih kompleta ali pošto nije mogla da se odluči koji bi uzela, rekao sam joj da ću joj kupiti sva tri. Htela je i cipele, koje bi joj se slagale sa kompletima i rekao sam joj da ću joj uzeti za svaki komplet po jedan par. Posle toga smo otišli na odeljenje sa nakitom, gde sam joj kupio dijamantske minduše. Ne mogu da vam objasnim koliko je bila uzbuđena. Verovatno je pomislila da sam na ivici bankrotstva.

Pomislio sam da me malo testira, kada je poželela patike za tenis, iako nikada u životu nije držala reket u rukama. Verovatno je pomislila da je malo zezam kada sam joj rekao:

‘Naravno draga.’ Od silnog uzbuđenja bila je na ivici da doživi orgazam.

Nasmejana je na kraju rekla: ‘Mislim da bi to bilo sve. Idemo na kasu.’

Jedva sam se suzdržao da ne puknem od smeha, kada sam joj rekao: ‘Ne mogu danas, nisam raspoložen.’

Lice joj je pobledelo, donja vilica joj se spustila do kolena: ‘ŠTA?!?’

Na to sam joj rekao:

‘Samo sam hteo da DRŽIŠ sve te stavri u naručju neko vreme… Ti jednostavno ne razumeš moje financijske probleme koje imam kao muškarac, da bi zadovoljio potrebe kupovine, koje ti imaš kao žena.’

I baš kada je bila na tome da me ubije pogledom, rekao sam joj: ‘Zar me ne možeš voleti takvog kakav sam, a ne samo zbog stvari koje ti kupujem?’

Očigledno ni večeras neće biti ničega…
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #26 na: Kolovoz 27, 2013, 11:17:37 »

brzo napuštaš ring djevojčice Sad očekivao sam žešći otpor Tongue  Kiss

http://www.youtube.com/watch?v=7brVoBsnL-c
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #27 na: Kolovoz 28, 2013, 01:05:03 »

eco ti + za ovo Smiley
Evidentirano
kockar
Sergeant
**

Karma: +5/-14
Offline Offline

Postova: 51


Profil
« Odgovor #28 na: Kolovoz 28, 2013, 01:06:30 »

hhahah amater 007 odigrao eru bez dijamanata....hahahahahahah nemoguca misija
Evidentirano
Cro-player333
Gost
« Odgovor #29 na: Kolovoz 28, 2013, 01:18:10 »

hhahah amater 007 odigrao eru bez dijamanata....hahahahahahah nemoguca misija

da to nije igrao na cro svijetu samo tu mogu da ga zamislim  bez dija svaka cast za amatera *heart*
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3 4 ... 11   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!