Imperia Online Croatia
Travanj 20, 2024, 03:59:03 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Cijenjeni bugari ...  (Posjeta: 2276 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mila
Sergeant
**

Karma: +5/-13
Offline Offline

Postova: 61


Profil
« na: Kolovoz 22, 2013, 09:57:30 »

Mislim da je vrijeme za ponovno poskupljenje dijamanata, ova cijena je prejeftina, tog sam mišljenje zato kaj mi žena više opće ne prigovara gdje su mi novci, mislim da je poskupljenje od 300% sasvim realno.
   
i još nešto za kraj , limit od 20 poruka na mjesec bi se trebo povećati na barem 100, pa neka ljudi bankrotiraju, naravno sve za dobrobit velikodušnih bugara .
   
    i moje pitanje glasi - kad možemo očekivati veće cijene dijamanata ? molim samo prave odgovore, pravih igrača ( onih koje potroše milijun dijamanata po eri i nakraju nemogu ništa protiv nas slabijih koji jedva da imamo premium, ako imamo uopće).
Evidentirano
Cro-player333
Gost
« Odgovor #1 na: Kolovoz 22, 2013, 10:06:22 »

Mislim da je vrijeme za ponovno poskupljenje dijamanata, ova cijena je prejeftina, tog sam mišljenje zato kaj mi žena više opće ne prigovara gdje su mi novci, mislim da je poskupljenje od 300% sasvim realno.
   
i još nešto za kraj , limit od 20 poruka na mjesec bi se trebo povećati na barem 100, pa neka ljudi bankrotiraju, naravno sve za dobrobit velikodušnih bugara .
   
    i moje pitanje glasi - kad možemo očekivati veće cijene dijamanata ? molim samo prave odgovore, pravih igrača ( onih koje potroše milijun dijamanata po eri i nakraju nemogu ništa protiv nas slabijih koji jedva da imamo premium, ako imamo uopće).

moraju i oni od necega zivit
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #2 na: Kolovoz 22, 2013, 10:20:15 »

Mislim da je vrijeme za ponovno poskupljenje dijamanata, ova cijena je prejeftina, tog sam mišljenje zato kaj mi žena više opće ne prigovara gdje su mi novci, mislim da je poskupljenje od 300% sasvim realno.
   
i još nešto za kraj , limit od 20 poruka na mjesec bi se trebo povećati na barem 100, pa neka ljudi bankrotiraju, naravno sve za dobrobit velikodušnih bugara .
   
    i moje pitanje glasi - kad možemo očekivati veće cijene dijamanata ? molim samo prave odgovore, pravih igrača ( onih koje potroše milijun dijamanata po eri i nakraju nemogu ništa protiv nas slabijih koji jedva da imamo premium, ako imamo uopće).
Prvo kazes da ti zena  vise ne prigovara gde su novci koje trosis na dije (zato sto su dije jako jeftine) a onda na kraju kazes da igras samo s premiumom Smiley Jel ih kupujes na kraju ili ne??  Zasto da dije poskupe kad ih ne koristis a i oni koje trose ''miljune'' dija nemogu vam nista. Gdje je sad tu problem...?
Evidentirano
mila
Sergeant
**

Karma: +5/-13
Offline Offline

Postova: 61


Profil
« Odgovor #3 na: Kolovoz 22, 2013, 11:53:26 »

naravno da kupujem, no govorim zbog ostalih, skupo im je, i zato apeliram da bude još skuplje, kako bi gospoda iz bugarske mogla još malo zaraditi...na nama debilima koji kupujemo...
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #4 na: Kolovoz 22, 2013, 11:55:40 »

naravno da kupujem, no govorim zbog ostalih, skupo im je, i zato apeliram da bude još skuplje, kako bi gospoda iz bugarske mogla još malo zaraditi...na nama debilima koji kupujemo...
a ti su zastupnik?  Shocked
Evidentirano
mila
Sergeant
**

Karma: +5/-13
Offline Offline

Postova: 61


Profil
« Odgovor #5 na: Kolovoz 22, 2013, 11:57:58 »

a ti si branitelj papaka Shocked
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #6 na: Kolovoz 22, 2013, 12:02:37 »

a ti si branitelj papaka Shocked
ne samo pitam , zato jer je ta tema toliko vec  izlizana  i potrosena  ( a svi mi znamo odgovor ) da mislim da nema smisla uopce pricati o tome. uvijek ce to tako biti , oni prodaju proizvod , kupci ga kupuju.  to ti je tak . zakon ponude i potraznje.  Cool
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #7 na: Kolovoz 22, 2013, 12:06:17 »

a ti si branitelj papaka Shocked
Čemu takav nekulturni riječnik?

naravno da kupujem, no govorim zbog ostalih, skupo im je, i zato apeliram da bude još skuplje, kako bi gospoda iz bugarske mogla još malo zaraditi...na nama debilima koji kupujemo...

Zašto kupujete? Nigdje ne piše da 'morate' kupiti dijamante? To je sve vaša dobra volja ako hočete kupiti ili  ne.
Evidentirano

mila
Sergeant
**

Karma: +5/-13
Offline Offline

Postova: 61


Profil
« Odgovor #8 na: Kolovoz 22, 2013, 12:08:44 »

slažem se da je tema izlizana , no pravi razlog zašto ja osobno pričam o tome je taj kaj mi nedaju više da kupim dijamante , zbog limita od 20 poruka, to nisam znao niti sam dobio kakvu obavijest u vezi toga , a realno gledajući 20 poruka ako igraš 2 svijeta je malo , sad mi reci gdje je tu ponuda i potražnja ? ja želim kupiti a nemogu , ogorčen sam zbog toga i želim regrutirati 2miljuna kataprahta i poslat ih u bugarsku da pobiju krivce za to Wink
Evidentirano
mila
Sergeant
**

Karma: +5/-13
Offline Offline

Postova: 61


Profil
« Odgovor #9 na: Kolovoz 22, 2013, 12:10:48 »

kakav nekulturni riječnik Huh??? nemoj na meni trenirati strogoču , prevedi riječ *papak* na bilo koji jezik , pa da vidimo dal sam koga uvrijedio  Shocked
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #10 na: Kolovoz 22, 2013, 12:14:08 »

slažem se da je tema izlizana , no pravi razlog zašto ja osobno pričam o tome je taj kaj mi nedaju više da kupim dijamante , zbog limita od 20 poruka, to nisam znao niti sam dobio kakvu obavijest u vezi toga , a realno gledajući 20 poruka ako igraš 2 svijeta je malo , sad mi reci gdje je tu ponuda i potražnja ? ja želim kupiti a nemogu , ogorčen sam zbog toga i želim regrutirati 2miljuna kataprahta i poslat ih u bugarsku da pobiju krivce za to Wink
sad kupuj malo preko kartice Grin ai jeftinije ti je majstore
Evidentirano

mila
Sergeant
**

Karma: +5/-13
Offline Offline

Postova: 61


Profil
« Odgovor #11 na: Kolovoz 22, 2013, 12:17:14 »

žena kontrolira kartice  Cry
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #12 na: Kolovoz 22, 2013, 12:17:18 »

slažem se da je tema izlizana , no pravi razlog zašto ja osobno pričam o tome je taj kaj mi nedaju više da kupim dijamante , zbog limita od 20 poruka, to nisam znao niti sam dobio kakvu obavijest u vezi toga , a realno gledajući 20 poruka ako igraš 2 svijeta je malo , sad mi reci gdje je tu ponuda i potražnja ? ja želim kupiti a nemogu , ogorčen sam zbog toga i želim regrutirati 2miljuna kataprahta i poslat ih u bugarsku da pobiju krivce za to Wink
e pa dragi/ga  moja/ moj!!  to sto je limitirano je limitirano od strane hrvatskih operatera !! a ne od strane bugara odnosno prodavača da malo citas ili malo vise pazis a ne samo klikces misom vidio bi to upozorenje .
http://prntscr.com/1mpikp
a ako te ne vrijeđa "papak" moze li se tebe zvati tako ? Wink
bdw uzmi pay safe bonove , mozes ih kupiti na svakom kiosku tiska .
« Zadnja izmjena: Kolovoz 22, 2013, 12:20:40 od babagiga » Evidentirano
mila
Sergeant
**

Karma: +5/-13
Offline Offline

Postova: 61


Profil
« Odgovor #13 na: Kolovoz 22, 2013, 12:24:48 »

nemam ja vremena čitati sve te teme na forumu, netko mora i raditi u ovoj državi Wink sad sam na godišnjem pa malo čitam , da i sam sam sad to vidio... a što se tiče operatera, nek im bugari daju malo veću zaradu neće više biti limita Wink    prvi put čujem to za kiosk , o čemu se to adi , ako možeš malo bolje pojasniti ?
Evidentirano
mila
Sergeant
**

Karma: +5/-13
Offline Offline

Postova: 61


Profil
« Odgovor #14 na: Kolovoz 22, 2013, 12:31:26 »

i zaboravio sam , možeš me zvati kako hoćeš , nisam uvredljiv kao neki , no možda se nekad sretnemo u nekom svijetu Grin:D:D
Evidentirano
 Str: [1] 2 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!