Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 10:16:21 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Prvi dojmovi V6  (Posjeta: 13086 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #105 na: Kolovoz 29, 2013, 03:17:30 »

zašto imaš iste građevine po više komada? šta to predstavlja?
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
_DevilFrog
Private
*

Karma: +1/-14
Offline Offline

Postova: 26



Profil
« Odgovor #106 na: Kolovoz 29, 2013, 03:22:12 »

Svaki level streljane ili bilo koje građevine osim sveučilišta,vojnog sveučilišta,gradske vijećnice,banke i sl.  se novim levelom gradi..tako da u biti dobiješ mali grad.
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #107 na: Kolovoz 29, 2013, 03:31:20 »

znači, imaš lvl 10 streljana, imaš 10 zgrada...  jel moš u svakoj stavit grupa za treniranje ovisno o lvlu vojnih vještina? npr. vojne 5 + lvl 10 streljane= 50k strijela u treningu? jel se i u ovim novim "neovisnim" mogu radit isto vojarne?
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
_DevilFrog
Private
*

Karma: +1/-14
Offline Offline

Postova: 26



Profil
« Odgovor #108 na: Kolovoz 29, 2013, 03:42:11 »

Ne trenirat možeš u bilo kojoj streljani ,broj grupa ovisi o levelu vojnih vještina..broj zgrada streljane ovisi isključio o lvl streljane...u biti na bilo koju klikneš isto ti je,broj zgrada je samo estetski dodatak igri..i u neov isto gradiš sve..

« Zadnja izmjena: Kolovoz 29, 2013, 03:57:32 od _DevilFrog » Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #109 na: Kolovoz 29, 2013, 03:48:51 »

pufff... bezveze
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
jasmina
Gost
« Odgovor #110 na: Kolovoz 29, 2013, 04:07:00 »

meni je ovo baš dobro,još da su dodali neke elemente iz imperia hero bila bi predobra igrica
Evidentirano
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #111 na: Kolovoz 29, 2013, 04:11:14 »

ako je samo 1 rasa , dali ima barem vise vojnih jedinica ? dali su kataprahti jos u igri i i kate. strijele ? I jesu li napokon promjenili ime falangama ...
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
_DevilFrog
Private
*

Karma: +1/-14
Offline Offline

Postova: 26



Profil
« Odgovor #112 na: Kolovoz 29, 2013, 04:13:03 »

U biti brže vrijeme prođe,pošalješ napad ,ne dosađuješ se..stalno nešto za dograđivat imaš ako želiš ugodnije sučelje, uvijek imaš posla pa tako svaku provinciju i dođe jutro brzo  *hahaha* *hahaha*
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #113 na: Kolovoz 29, 2013, 04:26:27 »

da samo sto to izgleda ko selo napravljeno u američkom stilu ( sami blokovi , kao to oni zovu ) 
Evidentirano
_DevilFrog
Private
*

Karma: +1/-14
Offline Offline

Postova: 26



Profil
« Odgovor #114 na: Kolovoz 29, 2013, 04:31:46 »

da samo sto to izgleda ko selo napravljeno u američkom stilu ( sami blokovi , kao to oni zovu )  


Ma imaš šta želiš i kako žliš raditi,gradjevina istog tipa preko 30 tak,možeš napravit i bušmansko selo imperijana,ovo je čisto za početak i lakšu orijentaciju di je šta...kasnije će lakše biti svašta kemijati
« Zadnja izmjena: Kolovoz 29, 2013, 04:35:04 od _DevilFrog » Evidentirano
HerodMet
Lieutenant
***

Karma: +21/-74
Offline Offline

Postova: 190



Profil WWW
« Odgovor #115 na: Kolovoz 29, 2013, 04:34:55 »

pufff... bezveze
Malo je bezveze, mogli su to bolje izvest a ne samo da se igramo kako uredit i ukrasit park a da nema nikvu funkciju osim estetike. U settlersima npr ako gradiš rudnik il farmu npr. možež ju apgrejdat tj, podiči za level više i onda ta farma ili rudnik ima pojačanu proizvodnju isto ako napraviš dvije farme lvl1 dobivaš od njih isto ko i za jednu lvl2 . Već ako su išli na tu šemu da se iste građevine mogu više puta gradit mogli su bar malo proučit settlerse vjerojatno bi bolje izgledalo.  Evo slike kak to tam izgleda ako neko nije igral http://zaslike.com/files/pzqcb37cgicnhi7natai.png
Evidentirano

http://vimeo.com/52792872
http://www.youtube.com/watch?v=kRw-W9Uky7k
If you are depressed you are living in the past. If you are anxious you are living in the future. If you are at peace you are living in the present.
ERR_OR
Private
*

Karma: +7/-3
Offline Offline

Postova: 14



Profil
« Odgovor #116 na: Kolovoz 29, 2013, 04:45:31 »

prenačićkano... nakon par biri nemaš pojma di je šta...  *drunk*
Evidentirano
alonevulf
Lieutenant
***

Karma: +15/-29
Offline Offline

Postova: 184



Profil
« Odgovor #117 na: Kolovoz 29, 2013, 05:34:40 »

sve mi ovolici na holy war..
Evidentirano

babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #118 na: Kolovoz 29, 2013, 06:15:54 »

Ma imaš šta želiš i kako žliš raditi,gradjevina istog tipa preko 30 tak,možeš napravit i bušmansko selo imperijana,ovo je čisto za početak i lakšu orijentaciju di je šta...kasnije će lakše biti svašta kemijati
da razumiijem te , meni recimo nije po ukusu sto mozes samo ceste/puteve  spajati samo pod 90 stupnjeva,  na to sam mislio , mislim da su mogli napravit malo bolje ipak je 21 stoljece sto znaci da imaju dovoljno opcija, ali kao sto kaze ona stara narodna : tko voli nek izvoli  Smiley
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #119 na: Kolovoz 29, 2013, 06:54:26 »

Ma kakvi ova slika sučelja je ista kao farmwille na fejsu Grin samo što je tamo napravljeno u unisex formatu i puno jednostavnije i ugodnije oku...pa igraju svi Grin Grin Grin
Nego jel se netko sjeća uopće u čemu je bila draž ove igre??? Nikad nije bila bitna grafika jer da se po tome gledalo,bila bi jedna od gorih igara,bez obzira na novije verzije koje su nadolazile..uključujući i v5...
mislim halo,fontane? kipovi anđela? ženidba,udaja...,moguće incestuozne veze?? pedofilija?? možda? svašta je moguće...trebali su onda i ime promijenit u gayperia online..ili sapunicoperia brutal online?  Grin malo šale naravno ali i ne tako daleko od istine...
zaigrat ću i ja,ne kažem da neću Grin jel moram vježbat za novo SP i za potvrdu zlata Grin
Ali za svakog igrača koji je prošao par era i koji se "navukao" na IO,nije se sigurno zbog grafičkih "ne detalja" navukao...to je svima jasno..
Znači bazirat igru na onome kako se i zove-ratna strateška igra...i naravno regulirat potrošnju dija u pojedinim realmovima...što ne mislim ukinut dije nego smanjit razlike između onih koje troše kao ludi i onih koji manje troše...

Evo jedan primjer recimo imaš 10 realmova koji su iste brzine i koji počimaju istovremeno...osnivaš savez,skupljaš ekipu za ratove...ratovi lagano kreću,ekipa je odlična,dominirate u ratovima i onda se dogodi da više nemaš kome objavit rat,ili se razbježali ili jednostavno NEMAŠ...e onda fino imaš opciju prebaci carstvo u drugi svijet ili prebaci čitav savez u drugi svijet..sličnu opciju već imamo ,znači promjena pozicije carstva... i tamo nastaviš ratove ili ako je farmerski savez bježiš od ratnih saveza da bi nastavio u miru farmat...naravno sve to regulirat nekim vremenskim intervalima Smiley
Isto tako na neki način napravit da svaki savez mora imati određenu količinu dija u riznici,dobivenu na taj način da npr. na svakih 20 dija potrošenih od svih saveznika 1 dija idu u tu riznicu koja služi kao "ratna zaliha"  di savez napadač,u slučaju dobivenog rata dobiva neki postotak iz te riznice kao ,ovaj puta "pravi ratni plijen" a u slučaju izgubljenog rata da gubi veći dio tih dija iz svoje riznice...uglavnom ovo bi se dalo doradit i napravit jako dobro Grin

I još jedna bitna stvar za dije i škrinje, u škrinjama kako se znaju dobivat svi ingame resursi i vojska isto tako da u tim škrinjama se nekad zaleti i koja dija...mislim uzimaju kao linić a opet kao linić ništa ne daju nazad Grin
Uglavnom iz svega gore navedenog proizlazi da bi s takvim potezima (po meni) bilo da bi još više stimulirali potrošnju dija,čak povečali broj igrača koju vole strategije i total destruction feelings i učinili ovu igru dinamičnijom što znači i zanimljivijom...
Imam još takvih prijedloga ali neda mi se pisat a i moram na pivo Grin Grin Grin
Evidentirano

 Str: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!